متحده در حال بازگشت به کروناویروس مستند اقدامات به عنوان COVID-19 مورد افزایش

Coronavirus گسترش فوق العاده سریع در سراسر تعدادی از جنوب کشور ایالات متحده است. متحده مانند تگزاس و فلوریدا د

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 تیر 1399
  • Coronavirus گسترش فوق العاده سریع در سراسر تعدادی از جنوب کشور ایالات متحده است.
  • متحده مانند تگزاس و فلوریدا در حال حاضر بازگشت به قبلی coronavirus محدودیت در تلاش برای مهار این ویروس.

در توسعه است که باید به عنوان یک شگفتی به هر کسی متحده بودند که سریع به پیاده سازی و اجرای دقیق مستند اقدامات در مواجهه با coronavirus را شروع کرده اند با دیدن قابل توجهی کاهش در تعداد COVID-19 موارد است. در ضمن متحده را که این بیماری همه گیر کوروناویروس به طور جدی در حال حاضر تجربه گسترده سنبله در coronavirus موارد است.

نتیجه نهایی چیزی شبیه به یک ملت تقسیم شده است که متاسفانه مناسب خصوصیات داده شده است که استراتژی های پاسخ به coronavirus را بدون توضیح تبدیل به یک مسئله سیاسی است. بنابراین در حالی که کشورهای مانند نیویورک و ایلینوی هستند به آرامی اما مطمئنا شروع به بازگشایی متحده مانند فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا ممکن است مجبور به بازگشت به قبلی محدودیت.

در برخی از ایالت ها این روند در حال حاضر آغاز شده است. این جمعه گذشته برای مثال در تگزاس اعلام کرد که تمام میله باید به این رستوران تنها می تواند در 50 درصد ظرفیت است.

"در این زمان آن را روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله" فرماندار تگزاس گرگ راهب بزرگ گفت: محدودیت های جدید. "اقدامات در این فرمان اجرایی ضروری به ماموریت ما به سرعت حاوی این ویروس ها و محافظت از سلامت عمومی است."

فرماندار کالیفرنیا گاوین Nesom در ضمن به تازگی دستور داده میله در هفت شهرستان به نزدیک پس از افزایش نگران کننده در coronavirus موارد و coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان.

واقعیت تلخ این است که همه از قبلی مستند اقدامات تصویب بیش از گذشته چند ماه ممکن است برای هیچ چیز. با تعدادی از coronavirus موارد در حال حاضر رسیدن به جدید روزانه اوج بر یک پایه منسجم این امکان وجود دارد که حتی متحده با کاهش coronavirus رشد نرخ ممکن است افزایش در هفته ها و ماه های آینده.

به عنوان همشهری , یادداشت های ایالات متحده ممکن است قادر به حرکت گذشته coronavirus تا یک واکسن موثر توسعه یافته است:

همه گیر اتحادش را تغییر زندگی در همه جا و هیچ کشور دیگری دیده است به اندازه بیماری و مرگ به عنوان ایالات متحده است. ایالات متحده باعث می شود تا حدود 4 درصد از جمعیت جهان هنوز حساب برای یک چهارم از جهان موارد گزارش شده و مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

چه اتفاقی می افتد بعدی نامشخص است. تا زمانی که یک واکسن یا درمان است که به طور گسترده ای در دسترس و کارشناسان بهداشت عمومی بارها و بارها تحت فشار قرار دادند به جرم تلاش به نمایندگی از مردم خوب: اجتماعی فاصله دست شستن ماسک-پوشیدن, تست, تماس, ردیابی و quarantining بیمار.

به این منظور Dr. Anthony Fauci معتقد است یک واکسن ممکن است وارد شود اما وجود دارد یک شانس خوب ما موفق به دیدن یک واکسن تا اوایل 2021. همچنین شایان ذکر است که یک coronavirus واکسن تضمین نیست به هر وسیله. و حتی اگر یکی از توسعه یافته است, اولین coronavirus واکسن ممکن است قادر به جلوگیری از عفونت اما ترجیح ماهر در محدود کردن برخی از coronavirus را بیشتر علائم شدید.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب