آخرین شایعه شده است اپل با انتشار جدید AirPods ماه آینده

بازگشت در ماه فوریه ما به ذکر یک شایعه محصول که اپل بود که بنا به گزارش ها در حال توسعه به نام AirPods Pro Lit

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 اردیبهشت 1399
بازگشت در ماه فوریه ما به ذکر یک شایعه محصول که اپل بود که بنا به گزارش ها در حال توسعه به نام AirPods Pro Lite. این امر می تواند کمتر از ویژگی های بسته بندی شده از نسخه AirPods Pro که اپل راه اندازی شد در ماه اکتبر گذشته. قرعه کشی بزرگ از AirPods نرم افزار فعال لغو سر و صدا که فیلتر کردن سر و صدای محیط. اپل همچنین اضافه شده یک حالت شفاف است که اجازه می دهد تا کاربر را به نگه داشتن سنسور نیرو به خارج از سر و صدا بر روی تقاضا.
دیگر ویژگی های حق بیمه در یافت AirPods نرم افزار شامل سه گوش راهنمایی (کوچک, متوسط و بزرگ) برای یک برنامه ریزی مناسب و حفاظت از عرق و آب (دستگاه حمل IPX4 گواهینامه امتیاز). و برای $249 شما همچنین دریافت شارژ بی سیم مورد حق خارج از جعبه.

نسل جدیدی از AirPods می تواند به زودی پرده برداری کرد

پس چه ممکن است ما با AirPods Pro Lite? به احتمال زیاد این دستگاه نمی خواهد از ویژگی های فعال لغو سر و صدا و نه شفافیت حالت. آنها می توانند با برنامه ریزی راهنمایی, آب و عرق مقاومت و شارژ بی سیم مورد. البته قیمت گذاری خواهد بود تنظیم پایین تر به منعکس کننده کاهش قابلیت از earbuds. و ما نمی شود شگفت زده اگر AirPods Pro Lite به سادگی راه اندازی شد به عنوان نسل سوم AirPods جایگزین نسخه که در ماه مارس منتشر شد 2019.
Prosser می بیند اپل unwrapping آخرین نسخه از earbuds در کنار شایعه 13-inch MacBook Pro در ماه آینده. او همچنین می بیند اپل رونمایی حق بیمه جدید over-the-ear headphones در طول جریان نسخه از WWDC که ما انتظار می رود در ماه ژوئن. هنوز هم وجود دارد که این موضوع از اپل UWB مبتنی بر سیستم ردیابی دوبله AirTags; این در نهایت ممکن است دیدن نور روز طول WWDC جریان.
Prosser نیز می بیند BeatsX-esque نسخه AirPods معرفی شده در ماه های سپتامبر و اکتبر. شما ممکن است به یاد بیاورید که در ماه گذشته تحلیلگر مشترک برخی از تصاویر هدف سیستم موجودی که نشان داد یک دستگاه جالب به نام "اپل AirPods (X Generation)," قیمت $399.99. اپل نیز قرار است به کار بر روی یک بازنگری شده AirPower شارژ mat. نه واقعا. اما زمان نامشخص است و انتشار این سال می تواند بیش از حد برای درخواست.
بی سیم بلوتوث AirPods بخشی از اپل سریعترین رشد واحد به نام Wearables صفحه اصلی و لوازم جانبی. دو تا از محبوب ترین شرکت دستگاه در بخشی از این بخش دیده بان اپل و AirPods. سابق محبوب ترین گاه شمار در جهان و حتی ضرب و شتم کسانی که پر افاده ساعتهای سوئیس که در حال تبلیغ در بالا براق-مجلات مد. دیگر دستگاه است که البته AirPods.
زنجیره تامین اپل می گوید که آنها انتظار دارند این شرکت به کشتی 90 میلیون جفت AirPods در این سال با وجود شیوع کروناویروس. خواهد بود که 50% افزایش از 60 میلیون جفت است که این غول تکنولوژی تحویل داده شده در سال گذشته است. در حال حاضر در دسترس نسل دوم AirPods و AirPods نرم افزار در دسترس هستند از آنلاین فروشگاه اپل (Apple.com) و یا نسخه برنامه از این فروشگاه یافت می شود (آن دیگری) در فروشگاه App.
پیدا کردن یک جفت از AirPods در اوایل این سال تقریبا به عنوان مشکل پیدا کردن کاغذ توالت در حال حاضر. و هر دو می تواند در شیوع کروناویروس. با چین گفت: در حالت ریکاوری خطوط مونتاژ بر این باور هستند که به صورت آماده به اجرا در سرعت کامل اجازه می دهد اپل به اعلام یکی دیگر از نسل AirPods به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب