اپل می بیند با کاهش فروش برای دو کلید واحد این سه ماهه

زمانی که اپل مالی خود را در سه ماهه دوم نتایج دیروز تیم کوک مدیر عامل شرکت کاهش یافته است به طور معمول برآورد

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 اردیبهشت 1399
زمانی که اپل مالی خود را در سه ماهه دوم نتایج دیروز تیم کوک مدیر عامل شرکت کاهش یافته است به طور معمول برآورد برای سه ماهه جاری. اجرایی گفت: "ما باید اعتماد به نفس زیادی را در دراز مدت کسب و کار ما. در کوتاه مدت آن را سخت برای دیدن از شیشه جلو به دانستن آنچه که بعد از 60 روز مانند نگاه و بنابراین ما در حال دادن ارشاد به دلیل که عدم دید و عدم قطعیت است." البته از آن است که شیوع کروناویروس که اسپری کردن کوک شیشه جلو اتومبیل.

اپل می بیند آیفون و Wearables درآمد کاهش در مالی سه ماهه سوم

اپل CFO Luca Maestri صحبت با بار مالی و بحث کمبود مالی سه ماهه سوم راهنمایی او اظهار داشت: "ما واقعا احساس نمی وجود دارد به اندازه کافی دید و یقین به ارائه راهنمایی و رک و پوست کنده ما نمی خواهم به انجام کاری که نمی باید ارزش زیادی برای سرمایه گذاران است." هنوز اپل در نهایت انتشار گسترده برخی از درآمد روند آن انتظار برای سه ماهه جاری که کاری ادامه داده اند تا در پایان ماه ژوئن.
صورت مالی سه ماهه سوم اپل را می بیند کاهش درآمد بر اساس ترتیبی برای آی فون و آن سریعترین رشد واحد Wearables صفحه اصلی و لوازم جانبی. که بدان معنی است که درآمد برای سه ماهه سوم برای هر دو بخش خواهد بود پایین تر از ارقام گزارش شده دیروز به صورت مالی سه ماهه دوم. برای آیفون, که بدان معنی است که ما باید انتظار درآمد به سقوط تحت $28.96 میلیارد دلار است. و Wearables ناخالص باید کمتر از $6.28 میلیارد دلار است. دومی بخش شامل بالا به فروش گاه شمار در جهان, دیده بان اپل. این همچنین شامل فوق العاده محبوب AirPods earbuds.

اپل مراجعه کنید درآمد رو به افزایش از سه ماهه گذشته تعداد برای iPad. به ما اشاره کرد چندین بار قرص تقاضا در حال افزایش است به دلیل COVID-19 مربوط به قرنطينه. مردم در حال کار از خانه هستند با تکیه بر دستگاه برای رسیدگی به کار و وظایف مربوط به خود را از اتاق زندگی می کنند و بچه ها با استفاده از قرص به جریان درس و مدرسه کار می کنند. به عنوان یک نتیجه, ما باید ببینیم اپل گزارش فروش قرص در بیش از $10.35 میلیارد برای سه ماه از آوریل تا پایان ماه ژوئن.

وجود دارد بسیاری از متغیرهای درگیر در فهمیدن آنچه که در آینده نگه می دارد برای هر شرکت و اجازه دهید به تنهایی اپل. برای مثال روز دیگر ما به شما گفت که آن قابل تصور است که برخی از فروشگاه های اپل می تواند بازگشایی امروز. چرا که امریکا بزرگترین بازار اپراتور Simon Property Group, برنامه ریزی برای بازگشایی, on May 1st. وجود 13 فروشگاه اپل واقع در سیمون مراکز. اما زمانی که ما به نام این فروشگاه هر یکی بسته شد تا اطلاع ثانوی.
در طول سه ماهه جاری ممکن است که اپل به زودی معرفی برخی از محصولات جدید است. این می تواند انجام شود در WWDC کنفرانس توسعه که اپل نقل مکان کرد و آنلاین در ماه مارس. معمولا این رویداد سالانه می گیرد در سن خوزه مرکز کنوانسیون و شامل سخنرانیها و جلسات فردی برای توسعه دهندگان برای حضور در. زمانی که از آن ساخته شده اعلام اپل گفت: "ما در حال ارائه WWDC سال 2020 در ماه ژوئن امسال در راه های خلاقانه برای میلیون ها نفر از توسعه دهندگان در سراسر دنیا آوردن کل توسعه دهنده جامعه همراه با یک تجربه جدید است. فعلی وضعیت سلامت مورد نیاز است که ما ایجاد یک جدید WWDC سال 2020 فرمت ارائه می شود که یک برنامه کامل با آنلاین سخنرانیها و جلسات ارائه یک تجربه یادگیری بزرگ برای ما کل توسعه دهنده جامعه در سراسر جهان است. ما خواهد شد به اشتراک گذاری تمام جزئیات در هفته پیش رو است."
در طول سخنرانیها نه تنها به ما اطلاعات بیشتر در مورد iOS 14, اما ما همچنین می توانید ببینید اپل پرده مدتها در انتظار آن AirTags. با استفاده از U1 ultra wideband تراشه بر روی آی فون 11 سری دسته نیز با استفاده از هوش مصنوعی برای کمک به کاربران پیدا کردن چیزهایی که باید AirTags قرار داده شده در آنها را مانند یک دوچرخه یک کیف keychain و حتی یک قلاده سگ است. قابل اعتماد تحلیلگر Ming-Chi Kuo خبر داد و گفت که او انتظار دارد که اپل برای تولید 10 میلیون AirTags این سال است. یکی دیگر ممکن است وسیله ای است که برخی انتظار برای دیدن در WWDC است AirPods Pro Lite. دومی که باید برخی از ویژگی های موجود در اپل حق بیمه بلوتوث بی سیم از earbuds به جز لغو سر و صدا.

اپل هنوز برای اعلام یک تاریخ برای WWDC; اگر آن برگزار می شود در اواسط ماه ژوئن و اپل می کند معرفی AirTags و AirPods Pro lite برخی از درآمد برای این محصولات ممکن است شامل در مالی سه ماهه سوم اعداد با توجه به تاریخ انتشار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن