قفل موتور G7 قدرت است ارزان تر از همیشه در آمازون

حتی اگر موتور G7 قدرت نسبتا جدید با دستگاه, داشتن شده است در بازار برای کمتر از نیمی از یک سال و قیمت آن کاهش

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 اردیبهشت 1399
حتی اگر موتور G7 قدرت نسبتا جدید با دستگاه, داشتن شده است در بازار برای کمتر از نیمی از یک سال و قیمت آن کاهش قابل ملاحظه ای در چند ماه گذشته. نه به ذکر است که بسیاری از ما خرده فروشان ارائه معاملات بزرگ در اواسط طیف وسیعی از گوشی های هوشمند است که نیازی به مشتریان متعهد به قراردادهای بلند مدت.یکی از این خرده فروش آمازون است که در حال حاضر ارائه می دهد قفل موتور G7 قدرت در یک دیوانه قیمت پایین. واقعا وجود دارد هیچ جنبه های منفی به ارتقاء به جز شاید این واقعیت است که عمیق نیلی نسخه است که تنها یکی از شما باید اگر شما می خواهید بهترین معامله.

به طور معمول فروش برای $180 ، موتور G7 قدرت در نیلی در حال حاضر 50 دلار در آمازون است. دریایی آبی نسخه اخذ 70 دلار تخفیف اما این مدل خاص معمولا به فروش می رساند برای $250 بنابراین شما در نهایت پرداخت پول برای این یکی. سرامیک سیاه و سفید روشن هر دو $30 بنابراین آنها احتمالا ارزش گرفتن حق در حال حاضر.

یکی دیگر از مزایای داشتن یک گوشی Moto G7 قدرت است که آن را سازگار با تمام حامل در ایالات متحده از جمله AT&T, T-Mobile, Sprint و Verizon. همچنین, این تلفن همراه با ما گارانتی و ویژگی های آمازون الکسا دستیار دیجیتال شخصی.

اتمام معامله در آمازونtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب