اپل می تواند با استفاده از قدرتمند 5nm A14X Bionic چیپ ست برای 5G iPad Pro در 2020-2021

این A12X مصنوعی و A12Z Bionic هر دو ساخته شده با همان 7nm روند گره توسط TSMC و همان octa-core پیکربندی (چهار ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 فروردین 1399
این A12X مصنوعی و A12Z Bionic هر دو ساخته شده با همان 7nm روند گره توسط TSMC و همان octa-core پیکربندی (چهار بالا-عملکرد هسته های CPU و چهار کارآمد انرژی-هسته) و حافظه است. تنها تفاوت این است که هفت نفر از هشت هسته GPU در A12X Bionic شد فعال می شود در حالی که تمام هشت فعال هستند در A12Z مصنوعی. هر دو تراشه حداکثر CPU سرعت ساعت 2.49 GHz.

اپل می تواند تبدیل به یک قدرتمند A14X Bionic SoC برای 5G فعال iPad Pro مدل های بعد از این سال

شاید ما را ببینید یک A13 Bionic چیپ ست جدید آی پد مینی است که ممکن است سطح بعد از این سال. TF بین المللی Ming-Chi-Kuo می گوید که در سال 2020 اپل را به پرده 7.9 اینچی iPad mini tablet ورزشی مینی صفحه نمایش LED. دومی استفاده خواهد شد به عنوان اپل به آرامی انتقال به میکرو-صفحه نمایش LED; mini-LED صفحه نمایش شبیه به نمایش AMOLED که آنها ارائه طیف گسترده ای وسعت رنگ و نیازی به استفاده از یک نور پس زمینه است. این به این معنی است که مانند پنل های OLED رنگ سیاه ایجاد شده است با خاموش کردن پیکسل های مناسب در منطقه است. تیره حالت معکوس نگاه UI از متن سیاه و سفید در یک پس زمینه سفید برای متن سفید روی پس زمینه سیاه و سفید; این مانع از خیره کننده پس زمینه سفید از صدمه زدن و تحریک چشم در یک اتاق تاریک یا در شب. کسانی که با استفاده از تاریکی حالت را ببینید اندکی بهبود در عمر باتری خود را, قرص, و پس از پیکسل ها خاموش نمی رسم در این دستگاه باتری.
اگر اپل تصمیم به معرفی آی پد مینی این سقوط را احتمالا مجهز به همان A13 مصنوعی که در حال حاضر قدرت های آی فون 11 خانواده است. پس از همه, اپل مجهز به سال گذشته آی پد مینی با A12 مصنوعی.

حدس و گمان وجود دارد که اپل تصمیم به ایجاد یک A13X مصنوعی برای جدید iPad Pro واحد به دلیل خارج از اضافه کردن LiDar عمق سنسور و دوربین بهبود یافته راه اندازی در پشت هیچ در به روز رسانی واحدهای اضافی نیاز به بلند کردن اجسام سنگین توسط پردازنده است. آن را نیز می دهد اپل فرصتی برای طراحی اولین چیپست برای اپل خواهد شد که تولید با استفاده از TSMC را 5nm روند گره (به A14X مصنوعی).

2020 آی فون 12 سری خواهد بود طراحی شده توسط 5nm A14 مصنوعی. با 84 درصد افزایش در تراکم ترانزیستور های A14 مصنوعی می تواند به عنوان بسیاری از 15 میلیارد ترانزیستور هر یک نسبت به 8.5 میلیارد shoehorned به A13 مصنوعی و 10 میلیارد ترانزیستور موجود در A12X مصنوعی. در حالی که این مقدار قدرت به نظر می رسد overkill برای جدید iPad mini, این امر می تواند مناسب برای آینده نوع از iPad Pro. و دومی می تواند در آینده بعد از این سال اگر اپل تصمیم به کشتی 5G نسخه از آن top-of-the-line قرص. این A14X مصنوعی می تواند اولین بازی خود را در 5G نسخه های 11 اینچ و 12.9 اینچی iPad Pro قرص.

در حالی که فروش قرص برای مبارزه کرده اند, سال اپل تا به حال یک زن و شوهر از محله های خوب در نیمه دوم سال مالی 2019. و با تشکر از شیوع کروناویروس بازی-بازی نوجوان, کسانی که در نظر گرفتن کلاس و یا کار از خانه و افرادی که لذت بردن از مشاهده جریان محتوا در حال حاضر در بازار برای خرید اول خود را, قرص, و یا ارتقاء به یک مدل قدیمی تر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن