اپل به زودی باز تا پیدا کردن برنامه من به شخص ثالث محصولات

Find My app در iOS iPadOS و macOS اجازه می دهد تا کاربران اپل برای قرار دادن خود را از دست داده و دستگاه را ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 تیر 1399
Find My app در iOS iPadOS و macOS اجازه می دهد تا کاربران اپل برای قرار دادن خود را از دست داده و دستگاه را بر روی یک نقشه ساده است. آن را متکی به بلوتوث و GPS و دیگر سیگنال های مانند اتصال به اینترنت است اما در حال حاضر محدود به محصولات اپل.

در پایان این سال هر چند پیدا کردن برنامه من باز خواهد شد تا محصولات از شرکت های رقیب.

کاشی و دیگر لوازم جانبی سازندگان می تواند به نفع


در علاوه بر این به تازگی معرفی iOS 14, iPadOS 14 و watchOS 7 در آنلاین WWDC سال 2020 به توسعه دهندگان کنفرانس اپل همچنین اعلام کرد جدید پیدا کردن شبکه و لوازم جانبی برنامه ای است که دقیقا همان چیزی است که از نام نشان می دهد.این برنامه جدید که قرار است به زندگی بعد از این سال اجازه خواهد داد تا دستگاه های سازگار از تولید کنندگان دیگر برای همگام سازی با گسترده پیدا کردن شبکه من و تبدیل به locatable داخل برنامه جهانی.

که سازگاری حتی امر به دستگاه های که ارائه نمی دهد اتصال به اینترنت. واضح ترین نامزد برای این برنامه کاشی یک شرکت است که باعث ایجاد بلوتوث ردیابی دسته که به زودی رقابت به طور مستقیم توسط اپل خود AirTags.

کل فرایند است که هنوز هم پایان به پایان رمزگذاری شده


با وجود باز شدن پیدا کردن برنامه من به شخص ثالث لوازم جانبی اپل می گوید روند جانمایی دستگاه های است که هنوز هم امن است. کل فرایند است "پایان به پایان رمزگذاری ناشناس و بسیار دیتا و باتری کارآمد است."

دره سیلیکون مبتنی بر شرکت هنوز اعلام دقیق استقرار تاریخ فراتر از بعد از این سال, اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد همزمان با راه اندازی فوق AirTags ردیابی دسته که خود را در حال انتظار برای اولین بار در کنار آیفون 12 سری در پاییز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن