نقشه های اپل' تحرک داده ها نشان می دهد تاثیر COVID-19 در شهرها و کشورها و مناطق

داده های جمع آوری شده از برنامه های گوشی های هوشمند است که استفاده می شود به سرعت گسترش COVID-19 در سراسر جهان

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 فروردین 1399
داده های جمع آوری شده از برنامه های گوشی های هوشمند است که استفاده می شود به سرعت گسترش COVID-19 در سراسر جهان است. علاوه بر تماس با ردیابی ابزار توسعه یافته توسط شرکت اپل و گوگل که شروع به کار در برخی از مناطق در ماه آینده اپل منتشر کرده است آنچه در آن خواستار تحرک گرایش ابزار از نقشه های اپل. داده های آن را نشان می دهد نشان می دهد هر گونه تغییر در تعداد زیادی از مردم پیاده روی و یا در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی در 63 کشور و یا مناطق.

تحرک داده ها از نقشه های اپل نشان می دهد که چگونه مردم در کشورهای مختلف در شهرستانها و مناطق متاثر شده اند COVID-19

مطمئن شوید که حریم خصوصی کاربران محترم است و تلفن همراه داده های جمع آوری شده توسط اپل است در ارتباط با هر اپل ایدی; اپل همچنین اشاره می کند که آن را حفظ کند یک تاریخ که در آن یک کاربر شده است. به طور کلی داده های جمع آوری شده از نقشه ها (مانند اطلاعات ترافیک, جستجو, شرایط و ناوبری مسیریابی) زوج تصادفی شناسه که همیشه در حال تغییر هستند. این کمک می کند تا نقشه های کاربران لذت بردن از امن نوبه خود توسط نوبه خود تجربه کمک به آنها را از نقطه "A" به نقطه "B" در حالی که نگه داشتن اطلاعات خود را مخفی.

توضیح میدهد که چگونه اپل جمع آوری این داده ها از نقشه های آن در برنامه این شرکت نوشت: "این اطلاعات تولید شده توسط شمارش تعداد درخواست های ساخته شده برای اپل نقشه برای جهت. این مجموعه داده ها و سپس نسبت به منعکس کننده تغییر در حجم از مردم پیاده روی و یا در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی در سراسر جهان است. در دسترس بودن داده ها در یک شهر خاص کشور یا منطقه است که موضوع را به تعدادی از عوامل از جمله آستانه را به جهت درخواست های ساخته شده در هر روز."

اگر شما به اپل در سایت https://www.apple.com/covid19/mobility, شما ببینید جدید نقشه های اپل تحرک گزارش روند. تایپ کردن در برخی از کشورهای منطقه و یا شهرستانها ("مانند ایتالیا و یا شهر نیویورک" نشان می دهد اپل) به شما نشان دهد که چگونه مردم در آن منطقه را تغییر داده اند چگونه آنها را در اطراف در طول COVID-19 بحران است. را در شهر نیویورک به عنوان مثال. با تشکر از COVID-19 شیوع نیویورک در حال رانندگی 69 درصد کمتر از, در این شهر بیش از حد معمول. ترافیک پا به پایین است که توسط 80 درصد و تعداد زیادی از مردم در شهر سوار بر توده های حمل و نقل پایین است 89%.

در ایالات متحده به عنوان یک کل, رانندگی پایین است 63 درصد پیاده روی خاموش است 66% و استفاده از توده های حمل و نقل پایین است 81 درصد. مقایسه کنید که به یک کشور است که در زمان اقدام اولیه به اندازه کافی برای محدود کردن گسترش COVID-19 مانند تایوان. در دومی رانندگی خاموش است و تنها 15 درصد پیاده روی 26 درصد و توده های حمل و نقل است که با استفاده از 52 درصد کمتر است. بله چه این به ما می گوید که ایالات متحده باید شروع اجتماعی فاصله و تست های قبلی است و شاید چیزهای دیگر وجود دارد که با موفقیت انجام شده در تایوان به دفع کردن گسترش ویروس.

اپل می گوید که آن را اهدا کرده است بیش از 20 میلیون ماسک صورت و توسط teaming تا با تامین کنندگان خود را به کشتی 1 میلیون سپر چهره یک هفته به این مناطق است که به آن نیاز دارید

بیشتر است. و به عنوان ما به شما گفت که به تازگی, اپل و استنفورد پزشکی باید تیمی را برای کمک به اولین پاسخ دهندگان در کالیفرنیا پیدا کردن یک درایو از طریق تست سایت اگر آنها نشان می دهد نشانه هایی از ابتلا به کوروناویروس. کلیپ های صوتی ارائه شده از طریق Siri می توانید به روز رسانی در iOS کاربران با آخرین اخبار در نقشه های اپل در فروشگاه های مواد غذایی, مواد غذایی تحویل و خدمات بهداشتی اولویت دارد در هنگام جستجو. درخواست سیری "چگونه من می دانم اگر من coronavirus?" و شما پیدا کردن اطلاعات از سی دی است که اجازه خواهد داد که شما را به انجام سریع و غربالگری بر اساس فعلی خود را نشانه.

و ما باید به ذکر است یک بار دیگر تماس با سیستم ردیابی است که اپل در حال ایجاد در همکاری با گوگل. هدف این است که برای مردم به دریافت هشدار زمانی که کسی آنها در مجاورت کسی که تست مثبت برای کوروناویروس. مسلح با این دانش و کسانی که از دریافت چنین هشدارهای باید مطمئن شوید که آنها در حال آزمایش بی درنگ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب