دانشمندان می گویند که آنها در حال گرفتن نزدیک به پیدا کردن درمان برای coronavirus

محققان در حال مطالعه رمان coronavirus و راه برای خنثی کردن SARS-CoV-2 که اصلا شامل واکسن در حال کار بر روی آنت

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 خرداد 1399
  • محققان در حال مطالعه رمان coronavirus و راه برای خنثی کردن SARS-CoV-2 که اصلا شامل واکسن در حال کار بر روی آنتی بادی مبتنی بر مواد مخدر.
  • Centivax شده است بررسی آنتی بادی است که کار بر روی سارس برای جلوگیری از رمان coronavirus از حمله به سلول.
  • دیگر labs, از جمله یکی در دانشگاه استنفورد تایید این آنتی بادی در کار جدید به عنوان ویروس است و می تواند به عنوان یک پتانسیل COVID-19 درمان است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

واکسن تنها دارویی است که می تواند ما جلوگیری از تبدیل شدن به آلوده رمان coronavirus. بیش از 100 نامزد در حال حاضر در کار می کند و یک تعداد انگشت شماری از آنها در حال حاضر به مراحل مختلف تست انسان. در حالی که نشانه های امیدوار کننده, ما تا به حال به یاد بگیرند که آیا یا نه این داروها بی خطر و موثر است. هنگامی که آنها مورد تایید برای استفاده از آن را در سال برای کل جمعیت جهانی به واکسینه شوند.

خوشبختانه یک نوع جدید از مواد مخدر است که در حال حاضر در حال توسعه — که می تواند به بهبود وضعیت موجود بیماران و حتی ارائه محدود ایمنی در برابر عفونت است. این داروها بر اساس آنتی بادی است که می تواند مسدود SARS-CoV-2 ویروس از تکرار در داخل بدن و می تواند افزایش پاسخ ایمنی در COVID-19 بيمار.

اولین آنتی بادی موفق, درمان با استفاده از پلاسما از بهبود COVID-19 بيمار. آنتی بادی پیوند از یک فرد است که بهبود به کسی که در تلاش برای خلاص شدن از شر این عفونت در حال حاضر زندگی را نجات داد. اما پلاسما انتقال می رویم برای برآوردن تقاضا و که در آن آنتی بادی مبتنی بر مواد مخدر در آمده است.

یک سری از گزارش مفصل های مختلف از جمله پروژه های است که در حال حاضر در حال توسعه در ایالات متحده و کره جنوبی و چین و مناطق دیگر. برخی به زودی رسیدن به این کارآزمایی بالینی فاز و مواد مخدر می تواند آماده برای استفاده بعد از این سال. محققان با استفاده از انواع آنتی بادی است که می تواند به جلوگیری از ویروس از تکرار جمله آنتی بادی است که مشغول به کار در برابر ویروس سارس نزدیک به 20 سال پیش و آنتی بادی های گرفته شده از llamas که سیستم ایمنی بدن به COVID-19.

جدید ABC News در گزارش جزئیات کار از یک منطقه خلیج تیم است که در حال کار بر روی یک آنتی بادی درمانی است که می تواند به زودی آماده می شود به صورت انبوه استفاده کنید. این آزمایشگاه نیز با استفاده از سارس آنتی بادی برای مبارزه با این ویروس جدید است.

"هنگامی که ما این درمان در دست ما اگر شما مجبور به رفتن به بیمارستان و یا عزیزان خود را برای رفتن به بیمارستان شما می توانید آنها را درمان و به جای گرفتن بیشتر بیمار است و در خطر مرگ آنها را بهتر به سرعت و به خانه بروند" دکتر یعقوب Glanville گفت. دکتر به طور گسترده ای شناخته شده برای ظاهر شدن در همه گیر docuseries است که در دسترس برای جریان در Netflix بکشد. او همچنین مدیر عامل شرکت توزیع زیستی و درمان spin-off Centivax.

"ما قطعا نیاز به واکسن اما آنها را در مقدار مناسب از زمان برای توسعه و شما نمی توانید آنها را به کسانی که در حال حاضر بیمار به دلیل واکسن اغلب چهار پنج یا شش هفته را به اثر" او اضافه شده است. اما "لحظه به لحظه ما یک آنتی بادی درمانی ما می تواند پایان دادن به بحران است."

دانشگاه استنفورد و دو آزمایشگاه مستقل تایید کرده اند که چند Centivax سارس آنتی بادی نیز می تواند خنثی SARS-CoV-2. آنچه که بدان معنی است که مواد مخدر می تواند بلوک رمان coronavirus از اتصال به سلول های انسانی و آلوده کردن آنها. Coronavirus طول می کشد بیش از سلول ها و استفاده از آنها به عنوان گیاهان است که اجازه می دهد آن را به تکرار. سلول آلوده و نسخه های جدید از این ویروس می تواند به آلوده کردن سلول های دیگر.

Centivax امیدوار به حرکت به آزمایش های بالینی در ماه اوت و ممکن است درمان می شود منتشر شده در ماه سپتامبر در انتظار تصویب قانونی.


نگران زن می پوشد پزشکی ماسک در برابر coronavirus در حالی که خرید در سوپر مارکت و یا فروشگاه - بهداشت و بیماری همه گیر مفهوم - زن جوان با پوشیدن ماسک محافظ در ترس از covid-19 coronavirus منبع تصویر: Space_Cat/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب