چین ارائه یک عکس خیره کننده از زمین و ماه از آن مریخ کاوشگر

چین ماموریت به مریخ در زمان یک لحظه به تصرف زمین و ماه در آن آینه. ماموریت خواهد بود که اولین چینی ماموریت مر

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
  • چین ماموریت به مریخ در زمان یک لحظه به تصرف زمین و ماه در آن آینه.
  • ماموریت خواهد بود که اولین چینی ماموریت مریخ نورد به سیاره سرخ, اما آن را نیز شامل یک مدارگرد.
  • ناسا پشتکار مریخ نورد میله میله برای راه اندازی در جولای 30th.

چین موفق به راه اندازی آن ماموریت به مریخ قبل از ناسا می فرستد و آن پشتکار رور skyward شروع ماموریت در جولای 23rd. مریخ کاوشگر به سمت سیاره سرخ در حال حاضر ارائه خواهد شد چین با تعداد زیادی از داده ها و مشاهدات از جهان بیگانه, اما آن را هنوز هم یک راه طولانی برای رفتن قبل از آن می رسد.

در این میان چین ملی فضای مدیریت زمان به زل زل نگاه کردن در آن یکدفعه و ضبط یک تصویر فوق العاده از این کاوشگر به سیاره خانه و آن ماه. تصویر منتشر شده توسط شین هوا اخبار آژانس دوستانه یادآوری است که چین به سرعت در حال ابتلا به دیگر قدرت های جهان در این مسابقه به اکتشاف فضا.

به ایسنا توضیح می دهد عکس بود جامعی در جولای 27th و فضاپیما بود cruising همراه در فاصله حدود 1.2 میلیون کیلومتر از زمین است. همانطور که می بینید در تصویر ماه به نظر می رسد بسیار بزرگتر از دور زمین است.

ماموریت خود را یک معامله بسیار بزرگ برای چین آن را به عنوان نه تنها شامل یک مدارگرد برای نظارت بر این سیاره از بالا بلکه یک مریخ نورد که ارسال خواهد شد به سطح به بررسی و تجزیه و تحلیل چیزهای مختلف. همچنین اولین چینی مریخ نورد ماموریت به مریخ قرار دادن آن در همان سطح به عنوان دیگر فضا مراتب قدرت های جهانی مانند ایالات متحده است.

در مقاله اخیر این تیم علمی پشت Tianwen-1 ماموریت نشان داد همه با تکنولوژی بالا دنده که در حال آمدن است همراه برای سوار شدن:

وجود 13 علمی محموله در Tianwen-1 ماموریت در کل. هفت ابزار در هیئت مدیره این مدارگرد شامل دو دوربین مریخ-مدار اکتشاف زیرسطحی رادار مریخ کانی شناسی طیف سنج مریخ مغناطیس مریخ یونی و خنثی ذرات تجزیه و تحلیل و مریخ پر انرژی ذرات تجزیه و تحلیل است. شش ابزار نصب شده بر روی مریخ نورد شامل Multispectral, دوربین, زمین, دوربین مریخ-مریخ نورد اکتشاف زیرسطحی, Radar, مریخ, سطح ترکیب آشکارساز مریخ میدان مغناطیسی آشکارساز و مریخ هواشناسی نظارت بر.

که یک دسته کامل از ابزار و چین و برخی از اهداف خاص برای ماموریت. آن امید به نقشه از سطح مریخ بررسی خاک و توزیع یخ در سراسر این سیاره و حتی اندازه گیری نازک مریخ جو و چگونه آن را تحت تاثیر آب و هوای این سیاره است.

در ضمن ناسا پشتکار ماموریت مریخ نورد میله میله برای راه اندازی در جولای 30th. این ماموریت از جمله مریخ نورد خود را به عنوان به خوبی به عنوان اولین مریخ هلیکوپتر که — اگر همه چیز خوب پیش برود و تبدیل به اولین هواپیما را به آسمان در یک سیاره دیگر.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب