چگونه برای به دست آوردن HBO حداکثر در تخفیف

HBO حداکثر راه اندازی در مه 27 برای $14.99/ماه. اگر شما جدید هستند و یا بازگشت مشترک, شما می توانید با استفاده

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 اردیبهشت 1399
  • HBO حداکثر راه اندازی در مه 27 برای $14.99/ماه.
  • اگر شما جدید هستند و یا بازگشت مشترک, شما می توانید با استفاده از محدود به زمان ارتقاء به دریافت HBO حداکثر برای $11.99/ماه برای اولین بار در دوازده ماه است.
  • اگر شما ثبت نام برای تبلیغات شما خواهد شد دسترسی به HBO در حال حاضر بلافاصله.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

HBO شروع به ارائه دسترسی به محتوای آن را در قالب یک جداجدا سفارش داده شده سرویس اشتراک سال پیش با HBO در حال حاضر اما به عنوان جریان جنگ گرما به سادگی به بیننده توانایی خود را به تماشای نشان می دهد و فیلم بر روی هر دستگاه در خانه خود کافی نیست. مصرف کنندگان انتظار می رود محتوای اصلی ساخته شده به طور خاص برای کسانی که خدمات و به همین دلیل HBO Max ایجاد شد. راه اندازی در مه 27, HBO حداکثر تا همه فیلم ها و ویژه HBO تولید شده در طول سال علاوه بر برنامه نویسی اصلی است که می تواند هر جای دیگر یافت.

HBO حداکثر هزینه خواهد شد $14.99/ماه (با همان قیمت به عنوان HBO در حال حاضر) اما برای یک مدت زمان محدود HBO ضربه زدن چند دلار قیمت اشتراک ماهانه برای preorderers. با توجه به HBO Max وب سایت هر کسی که preorders یک اشتراک پرداخت خواهد شد $11.99/ماه برای اولین بار در دوازده ماه خدمت. ارائه شده است در دسترس برای مشترکین جدید و واجد شرایط بازگشت HBO در حال حاضر مشترکان هر چند روشن نیست که دقیقا واجد شرایط است.

اگر شما انتخاب می کنید به استفاده از این پیشنهاد تبلیغاتی که HBO می گوید: گذشته از طریق مه 27 در 2:59 AM ET شما داده خواهد شد دسترسی به HBO در حال حاضر در قیمت با تخفیف از $11.99/ماه حق دور و پس از آن قادر خواهد بود برای شروع با استفاده از HBO حداکثر در همان نرخ شروع on May 27th که این سرویس راه اندازی شد.

در چاپ خوب HBO ایالات متحده است که شکل معتبر از پرداخت مورد نیاز خواهد بود به ثبت نام برای محاکمه به پرداخت آغاز خواهد شد حق دور و وجود خواهد داشت بدون محاکمه رایگان برای مدت زمان تبلیغی. مگر اینکه شما لغو HBO حداکثر اشتراک قبل از دوازده ماه هستند تا شما شارژ خواهد شد $14.99/ماه رفتن به جلو.

قبل از شما ثبت نام برای این محدود به زمان ارتقاء شما باید مطمئن شوید که شما واجد شرایط برای دریافت HBO Max به صورت رایگان. در آزادی مطبوعات در ماه گذشته AT&T (که دارای HBO) اعلام کرد که بسیاری از مشترکان خود دریافت خواهد کرد HBO حداکثر به عنوان بخشی از اینترنت بی سیم یا کابل بسته یا برای زندگی و یا برای چند ماه. اگر به شما پرداخت برای AT&T, اینترنت, 1000, AT&T, Unlimited نخبگان یا DirecTV برتر (در میان دیگران) شما در حال حاضر HBO حداکثر.

حتی در $11.99/ماه HBO حداکثر این است که هنوز هم در میان گران ترین جریان خدمات در بازار است. Netflix شروع می شود در $8.99/ماه دیزنی+ هزینه $6.99/ماه در حالی که تلویزیون اپل+ و Quibi هر $4.99/ماه. که گفت: تعداد کمی از آنها در صورت وجود می تواند به رقابت با کمیت و کیفیت اصلی تصاویر متحرک در HBO حداکثر.

منبع تصویر: WarnerMedia

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب