سامسونگ و دیگر دوم بهترین ها در هند رو به رشد گوشی های هوشمند بازار از دست می دهد به Vivo

هند یکی از بزرگترین گوشی های هوشمند بازار با سامسونگ حال آن بالا فروش گوشی های هوشمند با نام تجاری برای سال ها

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 اردیبهشت 1399
هند یکی از بزرگترین گوشی های هوشمند بازار با سامسونگ حال آن بالا فروش گوشی های هوشمند با نام تجاری برای سال های بسیاری را در یک ردیف تا این اواخر زمانی که شماره یک نقطه گرفته شده توسط Xiaomi در سال 2017. با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت Canalys سامسونگ برگزار درک خوبی در شماره دو نقطه از آن پس تا سه ماهه اول سال 2020 هنگامی که آن را در نهایت از دست رفته به دیگری, چینی, غول پیکر,,, Vivo.Vivo مانند Xiaomi است که به خوبی شناخته شده است به ارائه موثر در اواسط محدوده گوشی های هوشمند در بودجه قیمت است که مناسب برای صورت تصاعدی در حال رشد بازار هند. Vivo نیز یک شرکت است که مدیریت برای نوآوری فقط به اندازه کافی به عنوان همچنین توجه و علاقه خود را به تلفن های خود را به جای ارائه وانیل بودجه دستگاه های. یک مثال خوب است که این شرکت در اواخر سال 2019 گل سرسبد Vivo V17 نرم افزار ، اولین دو pop-up دوربین گوشی است که در اطراف هزینه $368 در هند.در حال حاضر همانطور که قبلا ذکر Vivo پیشی گرفته است سامسونگ در یکی از بازارهای مهم برای تولید کنندگان گوشی های هوشمند با Xiaomi برگزاری یک نقطه.

با توجه به داده ها از Canalys با وجود تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در Q1 از 2020, فروش گوشی های هوشمند در هند افزایش یافته است 12 درصد معادل به 33.5 میلیون واحد به فروش می رسد. شرکت چینی Vivo رشد آن محموله 50 درصد فروش 6.7 میلیون گوشی های هوشمند در حالی که سامسونگ کاهش یافت 14 ٪ فروش 6.3 میلیون گوشی های هوشمند است.

برند Xiaomi برگزار شد 30.6 درصد از بازار و فروش 10.3 میلیون تلفن هوشمند در سه ماهه مشابه در حالی که جایگاه چهارم و پنجم برگزار شد توسط دو غول چینی شنژن مبتنی بر Realme و Oppo.


ما به تازگی گزارش سامسونگ اهدا $2.64 میلیون به اتحادیه ها و دولت های ایالتی در هند با اضافی $658,000 کمک مالی برنامه ریزی شده برای ایالت اوتار پرادش و تامیل نادو که شامل حدود 272 میلیون نفر نزدیک به 2000 نفر از آنها بنا به گزارش آلوده COVID-19. شرکت کره جنوبی بیشتر اهدا به هند تلاش با $1.97 میلیون دلار برای این کشور PM مراقبت صندوق به منظور مقابله با زمان و آینده بالقوه بیماری های همه گیر با نخست وزیر هند در خدمت به عنوان رئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب