Zap میکروب ها بر روی صورت خود ماسک و یا هر جای دیگری با این قابل حمل اشعه ماوراء بنفش مطابق با گرز

خوب چراغ UV گرز است که باید دستگاه در سن رمان coronavirus — اما متاسفانه بسیاری از گزینه های در آمازون را باید

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
  • خوب چراغ UV گرز است که باید دستگاه در سن رمان coronavirus — اما متاسفانه بسیاری از گزینه های در آمازون را باید در قیمت های متورم و کیفیت سوال برانگیز است.
  • خوش شانس برای شما وجود دارد که حداقل یکی از گزینه های خوب که نیست قیمت-gouged: جوانه درو چراغ UV ترکه.
  • این مدل خیلی بهتر از همه ارزان چراغ UV wands در آمازون, اما آن را در واقع هزینه های کمتر از بسیاری از آنها به دلیل آن را نه قیمت-gouged.

همه شما باید به خوبی آگاه در این نقطه است که شما نیاز به یک ماسک صورت خوب و ضد عفونی کننده دست با شما در همه زمان هر زمان که شما بیرون بروید. این تنها راه برای محافظت از خودتان و کسانی که در اطراف شما از این رمان coronavirus. CDC می گوید تا این که می گوید به طوری که پزشکان می گویند این کار و کارشناسان در سراسر جهان به توافق برسند. در واقع CDC می گوید مردم حق در آن coronavirus سایت همیشه به پوشیدن ماسک صورت در هر زمان آنها را مجبور به ترک خانه های خود به هر دلیلی. این واقعا نمی تواند هر واضح تر: "پوشش دهان و بینی خود را با یک پارچه با پوشش زمانی که در اطراف دیگران است."

شما می توانید مانع آمازون پرفروش ترین ماسک های صورت برای $0.50 هر حال با تشکر از clippable کوپن و Purell ضد عفونی کننده دست است که در واقع در دسترس در قیمت است که تقریبا مناسب است. به عبارت دیگر شما واقعا هیچ بهانه ای را بدون یا. شما همچنین می توانید قوی ترین ضد عفونی کننده دست ما تا کنون دیده ام — SupplyAID ضد عفونی کننده دست با 80% الکل. البته وجود چند ابزار دیگر شما نیاز به فوق العاده امن است و ما فقط یک معامله فوق العاده که شما حتی ممکن است آگاه باشید.

در علاوه بر این به الکل و دیگر مواد ضد عفونی کننده UV-C نور همچنین باکتری ها و ویروس ها از جمله انسان coronaviruses. به همین دلیل داشتن اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده گرز مانند یک ایده عالی است اما مشکل این است که فروشندگان در حال بهره گیری از این بیماری همه گیر و شارژ بیش از 100 دلار برای مدل های که با کیفیت وحشتناک. خوش شانس برای شما ما یک گزینه فوق العاده در آمازون که در انبار در حال حاضر است و بسیار بهتر از گزینه های دیگر وجود دارد خارج وجود دارد وقتی که می آید به کیفیت.

آن را به نام جوانه درو فوق بنفش مطابق با گرز و آن را به یک مدل شناخته شده به عنوان مخالف به همه بدون نام دستگاه در آمازون است. این می خواهید این است که جمع و جور قابل حمل است و شما هرگز نیاز به نگرانی در مورد شارژ آن را پس از آن قابل اجرا بر روی باتری است. شما می توانید ظاهرا استفاده از آن در هر سطح شما می خواهید و در عرض تنها چند دقیقه که سطح باید بررسی شود. فقط لطفا هوشمند و استفاده نمی کنید آن را بر روی پوست خود را و یا هر کس دیگری و قطعا نگه داشتن آن به دور از صورت خود را و چشم.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب