فایزر و BioNTech coronavirus واکسن ارائه امیدوار کننده پاسخ ایمنی در دادگاه

یکی دیگر از coronavirus کانديد واکسن نشان داده است نتایج امیدوار کننده در مرحله 1 و 2 آزمایشی انجام شده در ایا

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 تیر 1399
  • یکی دیگر از coronavirus کانديد واکسن نشان داده است نتایج امیدوار کننده در مرحله 1 و 2 آزمایشی انجام شده در ایالات متحده است.
  • یک mRNA داروی آزمایشی ساخته شده توسط BioNTech که با همکاری فایزر برای توسعه دارو به اثبات آن می تواند ارائه خنثی سازی آنتی بادی است که قادر خواهد بود برای جلوگیری از coronavirus و جلوگیری از عفونت.
  • با توجه به داده های این دو شرکت منتشر شد از جمله کامل مطالعه به صورت کارآزمایی بالینی مختلف دوز تست مواد مخدر می تواند استنباط بهتر پاسخ ایمنی نسبت به یک مشاهده در COVID-19 بازماندگان.

پس از Inovio امیدوار coronavirus واکسن نتایج در اوایل این هفته, Pfizer و BioNTech اعلام نتایج مشابه برای یک فاز مداوم 1/2 کارآزمایی بالینی. این دو شرکت آغاز شده که ما بخشی از دادگاه در اوایل ماه مه روز پس از آزمون مشابه در آلمان آغاز شد. دانشمندان مشاهده خنثی سازی آنتی بادی در داوطلبانی که موفق به دریافت BNT162b1 مواد مخدر بودند که در سطوح بالاتر از مشابه آنتی بادی از COVID-19 بازماندگان. واکسن نامزد کد بهینه سازی SARS-CoV-2 گیرنده اتصال (RBD) آنتی ژن و سیستم ایمنی بدن باعث ایجاد آنتی بادی است که باید قادر به بلوک کردن ویروس ها با اتصال به سلول های جلوگیری از عفونت.

BNT162b1 پیشرفته ترین چهار واکسن نامزدها از BioNTech را BNT162 mRNA واکسن برنامه. هر یک از آنها با استفاده از یک ترکیب منحصر به فرد از بيان ژن و آنتی ژن هدف این دو شرکت توضیح داد: در آزادی مطبوعات.

محققان تقسیم 45 داوطلبان در سن 18 تا 55 به سه گروه 12 نفری از بیماران با گروه چهارم نه مردم در خدمت به عنوان گروه شاهد دارونما. دو گروه دریافت دو دوز 10 ميلی گرم یا 30 ميکروگرم BNT162b1 21 روز از هم جدا و یک تک دوز 100 میکروگرم از mRNA واکسن. گروه دارونما دو عکس به عنوان به خوبی.

بالاترین خنثی سازی آنتی بادی مشاهده شد هفت روز پس از نوبت دوم 10 ميکروگرم یا 30 ميکروگرم در روز 28 پس از واکسیناسیون. این آنتی بادی تيتر شد و 1.8 x و 2.8 x بالاتر از آنتی بادی در نقاهت سرم بود. محققان مشاهده بالا RBD-اتصال غلظت IgG در خون پس از تزريق دوم در روز 28 — این شد 8x و 46.3 x بالاتر از غلظت IgG در سرم از یک پانل از COVID-19 بازماندگان.

گروهی که موفق به دریافت بالاترین تک دوز دوره درمان نیز نشان داد RBD-اتصال غلظت IgG و خنثی تيتر بالاتر از نقاهت پلاسما — 3x و 0.35 x بالاتر بود و پس از 21 روز.

از آنجا که بیشتر بیماران با تجربه محلی و واکنش های سیستمیک حوادث پس از یک واحد 100 ميکروگرم دوز اما نشان نمی دهد بهتر ايمنی زايی از 30 میکروگرم در گروه 12 شرکت کنندگان داده نشده نوبت دوم. یکی از 100 ميکروگرم داوطلبان بروز درد شدید در محل تزریق. شایع ترین عوارض جانبی آن خفيف تا متوسط درد بعد از تزریق. افرادی که از 10 ميکروگرم یا 30 ميکروگرم دوز با تجربه تب با درجه پایین تر معمولا پس از دوز دوم. 8.3 درصد از 10 ميکروگرم گروه و 75 درصد از 30 ميکروگرم گروه توسعه تب 38C (100.4 F).

فایزر و BioNTech منتشر شده کامل مطالعه که جزئیات یافته های خود را در قبل از چاپ فرم در medRxivو ارائه مقاله به صورت بالقوه انتشار در یک همکار مجله.

این مقاله می گوید: مشاهدات تا کنون نشان می دهد که "به خوبی تحمل می شود و ساکاريد دوز سطح ممکن است بین 10 ميکروگرم و 30 ميکروگرم برای این واکسن نامزد."

فایزر و BioNTech طرح در شروع یک, بزرگ, جهانی, فاز 2b/3 دادگاه در اواخر ماه جولای در انتظار تایید است که شامل 30000 سالم شرکت کنندگان است. اگر همه به خوبی می رود این دو شرکت امید به تولید 100 میلیون دوز از این واکسن تا پایان سال و به عنوان بسیاری از 1.2 میلیارد دوز در سال 2021.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن