محققان فکر می کنم آنها می دانند که coronavirus علائم منجر به عوارض تنفسی شدید

می تواند علائم کروناویروس پیش بینی اینکه آیا یک بیمار را توسعه یک مورد شدید از COVID-19? یک مطالعه جدید می گوی

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
  • می تواند علائم کروناویروس پیش بینی اینکه آیا یک بیمار را توسعه یک مورد شدید از COVID-19? یک مطالعه جدید می گوید که دقیقا مورد ارائه شش خوشه های مختلف از علائم است که COVID-19 بيمار را تجربه می کنند.
  • با استفاده از داده ها از یک برنامه است که نیاز بیماران را به ورود به سیستم علائم خود COVID-19 تشخیص وضعیت و پیشرفت بیماری دانشمندان در کالج کینگ لندن با استفاده از یادگیری ماشین به گروه علائم با هم.
  • با استفاده از مشخصات بیمار مانند سن و جنس و شرایط پزشکی همراه با علامت داده ها از پنج روز پس از شروع دانشمندان فکر می کنم آنها می توانند پیش بینی نزدیک به 80 درصد از زمان یک بیمار که نیاز به حمایت های تنفسی.

یکی از آزار دهنده ترین چیز در مورد رمان coronavirus است عدم گفتن علامت یا گروهی از علائم است که می تواند به ما کمک کند که تشخیص این بیماری است. از دست دادن ناگهانی از بو و طعم عجیب و غریب استثنا, اما نه همه مردم آن را به طوری که آن را نه به اندازه کافی. نه به ذکر است که بسیاری از افرادی که آلوده نمی خواهد تجربه هر گونه علائم در همه. به همین دلیل تست است پس لازم است. این تنها راه برای تایید عفونت است.

اما برخی از دانشمندان با استفاده از یک برنامه تلفن همراه و یادگیری ماشین برای پیگیری علائم و تقسیم آنها به چند گروه. هدف از این کار شد به ببینید که آیا آنها می تواند با استفاده از گروه نشانه برای پیش بینی شدید COVID-19 مواردی است که می تواند عوارض. اگر این مطالعه می تواند تایید توسط تحقیقات بیشتر می تواند به پزشکان زمان کافی برای جلوگیری از بروز عوارض است. علاوه بر این بیماران می دانم زمانی که به عجله به بیمارستان به دنبال مناسب COVID-19 درمان به جای تلاش برای سوار کردن این بیماری در خانه.

"هر چیزی که شما می توانید انجام دهید زودتر برای جلوگیری از افرادی که در نیمه جان در حال رفتن به افزایش شانس بقا و همچنین جلوگیری از گرفتگی تخت بیمارستان بی ارزش" پروفسور تیم اسپکتور از کالج کینگ لندن گفت: نگهبان. مطالعه منتشر شده در medRxivکه به معنی آن نبوده است peer-reviewed.

محققان در نگاه داده ها از یک برنامه تلفن همراه است که بیش از چهار میلیون کاربر و شامل کاربران 1,653 در این مطالعه که تست مثبت برای COVID-19 و پس از آن گزارش علائم و ارائه به روز رسانی در وضعیت سلامت خود را. از آن 383 ساخته شده حداقل یک سفر به بیمارستان و 107 مورد نیاز اکسیژن یا تهویه.

محققان با اعمال الگوریتم های یادگیری ماشین به داده ها برای کشف اینکه آیا 14 علائم آنها نظارت می تواند در خوشه با هم و آنها را شناسایی شش گروه های مختلف COVID-19 بيمار. هر خوشه همراه بود با یک نتیجه خاص و به همین دلیل است که دانشمندان فکر می کنم آنها می دانند که ترکیبی از علائم می تواند نشان دهنده بیماری جدی است.

تصویر از کالج کینگ لندن مطالعه: "سمت چپ: درصد بروز علائم در 5 روز در هر خوشه. راست: Z-Score در مدت از علائم وقتی اتفاق می افتد بیش از پنج روز اول." منبع تصویر: کالج کینگ لندن

این شش coronavirus علائم گروه که در کالج کینگ لندن تیم شناسایی:

  • خوشه 1 (462 نفر): دستگاه تنفسی فوقانی علائم مانند سرفه مداوم و درد عضلانی. برخی از 1.5 درصد از بیماران نیاز به حمایت های تنفسی و 16 درصد از آنها ساخته شده حداقل یک سفر به بیمارستان.
  • خوشه 2 (315 نفر): دستگاه تنفسی فوقانی علائم یک فرکانس بالاتر از صرف وعده های غذایی و تب است. این گروه 4.4 درصد از بیماران نیاز به حمایت های تنفسی و 17.5% ساخته شده است یکی یا بیشتر داشته به بیمارستان.
  • خوشه 3 (216 نفر): علائم گوارشی مانند اسهال و اما چند علائم دیگر. 3.7 درصد از این بیماران نیاز به حمایت های تنفسی و 24% ساخته شده حداقل یک بازدید به بیمارستان.
  • خوشه 4 (280 نفر): نشانه های اولیه از خستگی شدید و مداوم درد قفسه سینه و سرفه. 8.6 درصد از بیماران نیاز به حمایت های تنفسی و 23.6% رفت و به بیمارستان حداقل یک بار.
  • خوشه ای 5 (213 نفر): سردرگمی صرفنظر از وعده های غذایی و خستگی شدید. 9.9 درصد از بیماران تنفسی مورد نیاز درمانی و 24.6% رفت و به بیمارستان حداقل یک بار.
  • خوشه 6 (167 نفر): مشخص زجر تنفسی شروع تنگی نفس, درد قفسه سینه, گیجی, خستگی, علائم گوارشی. به عنوان بسیاری از 20 درصد از این بیماران نیاز به حمایت های تنفسی و 45.5% رفت حداقل یک بار به بیمارستان.

دو خوشه از علائم نشان دهنده اشکال خفیف تر از COVID-19 با توجه به این تیم است. محققان تکرار این کار با داده ها از 1,047 دیگر کاربران برنامه اضافه کردن سردرد و از دست دادن طعم و بوی. دومی به نظر می رسد در تمام خوشه بود اما طولانی مدت در موارد خفیف تر.

با استفاده از داده ها از پنج روز از نشانههای گزارش شده و اطلاعاتی مانند بیمار سن و دیگر شرایط پزشکی این تیم گفت: این می تواند پیش بینی کند که آیا بیمار نیاز به حمایت های تنفسی 79% از زمان. مشخصات بیمار به تنهایی می تواند میزان موفقیت کمتر از 70 ٪ است.

مانند هر دیگر COVID-19 مطالعه این امیدوار کننده کار می تواند به نفع از تحقیقات بیشتر است. اگر اطلاعات دقیق است و سپس پزشکان ممکن است قادر به پیش بینی که بیماران به احتمال زیاد به توسعه COVID-19 عوارض و صرفه جویی حتی بیشتر زندگی می کند. آن همه بستگی به توانایی بیمار برای پیگیری علائم و نشانه درستی و رله آنها را به مراقبان. این تیم به این نتیجه رسیدند که متوسط زمان رسیدن به بیمارستان است 13 روز. این هدف تنها راه برای انجام این کار این است که با کمک دستگاه های هوشمند و ورود داده ها به سرعت. یک برنامه کمک خواهد کرد و حتی بیشتر.

"با ضبط تمام علائم و زمانی که آنها رخ می دهد چیزی شبیه به یک پزشکی برنامه, شما می توانید به طور قابل توجهی افزایش توانایی برای پیش بینی که در حال رفتن به نیاز بیمارستان پشتیبانی و به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی" Spector گفت. اما مردم باید به یاد داشته باشید برای ورود به سیستم علائم و با آن چوب هر چقدر بیمار آنها را دریافت کنید.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب