عظیم coronavirus مطالعه که گفت: هیدروکسی کلروکین کار نمی کند شده پس گرفت

دو coronavirus مواد مخدر مقالات پژوهشی که به تازگی منتشر شده اند خارج شده است توسط برخی از نویسندگان از این مط

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 خرداد 1399
  • دو coronavirus مواد مخدر مقالات پژوهشی که به تازگی منتشر شده اند خارج شده است توسط برخی از نویسندگان از این مطالعات به عنوان اعتبار از مجموعه داده مورد استفاده در آزمایشات مشاهدهای نمی تواند به طور مستقل تایید نشده است.
  • یکی از این مطالعات گفت که هیدروکسی کلروکین در واقع بدتر برای بیماران پس از نگاه کردن به داده ها از بیش از 15000 COVID-19 بيمار تحت درمان با بحث مواد مخدر است که رئیس جمهور تهمت نعمت.
  • دیگر کردهاند مطالعه مورد تجزیه و تحلیل استفاده از برخی از داروهای قلب و در نتیجه آنها ممکن است کاهش خطر مرگ در COVID-19 موارد است.

یک coronavirus مطالعه منتشر شده یک زن و شوهر از هفته پیش در لانست گفت که از 96,000 بیماران تحت درمان برای COVID-19 در صدها بیمارستان ها در سراسر جهان برخی از 15,000 داده شد هیدروکسی کلروکین یا کلروکين. که بحث برانگیز COVID-19 درمان که تهمت تبلیغ به عنوان یک پتانسیل بازی-تعویض مواد مخدر رئیس جمهور بنا به گزارش ها در زمان برای جلوگیری از عفونت. با توجه به دامنه گسترده ای از مطالعه سازمان بهداشت جهانی (WHO) و همچنین چندین کشور متوقف شد دیگر هیدروکسی کلروکین مطالعات. تحقیقات است که به دنبال زیر سوال اعتبار پایگاه داده باعث برخی از نویسندگان این مطالعه به درخواست برای بررسی مستقل. لانست نوشته شده بیان نگرانی پس از گزارش و اعلام کرد که آن را به جلو با عمده آن هیدروکسی کلروکین محاکمه.

همکاری نویسندگان این مطالعه در حال حاضر آن را پس گرفت اعلام کرد که بررسی مستقل از داده ها امکان پذیر نیست. یک مطالعه که با استفاده از داده های همان شرکت و تا به حال برخی از همین نویسندگان منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM) چند هفته پیش. که مطالعه نیز پس گرفت.

لانست منتشر جمع شدن در روز پنج شنبه:

امروز سه نفر از نویسندگان مقاله "هیدروکسی کلروکین یا کلروکين با یا بدون macrolide برای درمان COVID-19: ملیتی رجیستری تجزیه و تحلیل" را پس گرفت خود را مطالعه. آنها قادر به تکمیل ممیزی مستقل از داده های زیر بنای تجزیه و تحلیل خود را. به عنوان یک نتیجه آنها به این نتیجه رسیدند که آنها "دیگر نمی تواند برای تایید صحت اطلاعات اولیه منابع." لانست طول می کشد مسائل علمی یکپارچگی بسیار جدی وجود دارد و بسیاری از برجسته سوال در مورد Surgisphere و اطلاعات است که گفته شده در این مطالعه است. دستورالعمل های زیر را از کمیته اخلاق نشر (COPE) و کمیته بین المللی سردبیران مجله پزشکی (ICMJE) نهادی بررسی Surgisphere پژوهش همکاری های ضروری و مورد نیاز.

این جمع شدن متوجه منتشر شده است امروز 4 ژوئن 2020. در این مقاله خواهد بود به روز رسانی به منعکس کننده این انقباض در مدت کوتاهی.

به طور جداگانه به NEJM ارسال شده خود را جمع شدن.

چرا که تمام نویسندگان بودند و آنان را از دسترسی به داده های خام و اطلاعات خام نمی تواند در دسترس ساخته شده به یک شخص ثالث حسابرس, ما قادر به اعتبار اطلاعات اولیه منابع اساسی ما مقاله "بیماری های قلبی عروقی دارو درمانی و مرگ و میر در Covid-19."1 بنابراین ما درخواست کنید که مقاله می رسند. عذرخواهی ما را برای سردبیران و خوانندگان مجله برای مشکلاتی که این باعث شده است.

"ما مستقل نظیر داوران به ما اطلاع داد که Surgisphere نخواهد انتقال کامل مجموعه مشتری قرارداد و full ISO گزارش حسابرسی به سرور های خود را برای تجزیه و تحلیل چنین انتقال را نقض مشتری و موافقت نامه محرمانه مورد نیاز است. به عنوان مثل ما داوران قادر به انجام مستقل و خصوصی نظیر نقد و بررسی و در نتیجه به اطلاع ما از خروج خود را از همکار-بررسی روند" سه نفر از هیدروکسی کلروکین مطالعه محققان نوشت — دکتر Mandeep Mehra, فرانک Ruschitzka و Amit Patel.

"با توجه به این تاسف و توسعه و نویسندگان درخواست که کاغذ بود پس گرفت" آنها گفت. "همه ما وارد این همکاری برای مشارکت در ایمان خوب است و در زمان نیاز در طول COVID-19 بیماری همه گیر. ما عمیقا عذر خواهی به شما سردبیران و خوانندگان مجله برای هر گونه خجالت و یا ناراحتی که این ممکن است باعث شود." Mehra و پاتل بودند درگیر در مطالعه دوم نیز هست.

تجزیه و تحلیل داده های شرکت Surgisphere شرکت و موسس آن Sapan دسای یک همکاری نویسنده این مطالعات شد انتقاد در گزارش های اخیر برای ناتوانی در توضیح دسترسی به مقدار قابل توجه از اطلاعات بیمار که دو مطالعات مشاهده شد بر اساس. این شرکت ایستاده بود توسط خود پایگاه داده و همچنان ایستاده یافته است.

شرکت در دفاع از خود پایگاه داده در یک پاسخ در وب سایت خود را, اما اذعان کرد که داده ها را از یک بیمارستان بود misclassified و مشکل رفع شد. با توجه به Surgisphere نتایج در Tاو لانست نباید تحت تاثیر قرار.

محققان در سراسر جهان شده اند که گنجینه ای از مطالعات پس از رمان coronavirus آغاز شد. ما تحت پوشش چند تن از آنها از جمله مطالعات که در قبل از چاپ غیر همتا-به صورت نقد و ما به شما هشدار داده که نتیجه گیری نیاز به تایید توسط محققان مستقل. ما به تازگی دیده ام منتقدان تحویل نگرانی های خود را در مورد تحقیقات جزئیات امیدوار کننده COVID-19 درمان از جمله remdesivir, مدرن و آکسفورد. اما هیدروکسی کلروکین و قلب دارو شناسی برای اولین بار خارج شده است. بسیار زیاد موشکافی در اطراف هیدروکسی کلروکین است که به احتمال زیاد یک عامل که باعث از تحقیقات اضافی.

صرف نظر از این عظیم هیدروکسی کلروکین مطالعه که در حال حاضر باید نادیده گرفته دیگر تحقیقات در مورد مواد مخدر نشان می دهد ضد مالاریا موثر نیست و در برابر COVID-19 و نمی تواند جلوگیری از عفونت.


منبع تصویر: Stephen Lovekin/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب