به عنوان COVID-19 همچنان به نیروی میلیون ها نفر به پناهگاه در محل رسانه ها در جریان بازار است که قطعا پررونق است. یوتیوب تلویزیون ارائه شده است برخی از ویژه رایگان قدرت پردازش برای هر کسی که می خواهد به حق بیمه اضافه کردن-در محتوای امتحان کنید—و یا فقط پیدا کردن چیزی برای دفع خستگی از یک ماه دیگر در خانه. یوتیوب تلویزیون به آرامی تثبیت حضور خود را به عنوان یک جایگزین برای شبکه های کابلی با آن ترکیبی ارائه بر روی تقاضا محتوا و live internet TV. مانند بسیاری از همسالان خود آن ارائه می دهد یک مجموعه استاندارد از کانال ها همراه با انتخاب add-on کانال که هر هزینه اضافی.

اما این سرویس به توییتر برای اعلام یک محاکمه رایگان برنامه که اجازه می دهد تا به کاربران برای نمونه شش محبوب add-on گزینه برای یک ماه تعهد-رایگان. این پیشنهاد در دسترس برای تمام کاربران مگر اینکه آنها قبلا trialed یکی از ارائه قبل از.

https://www.phonearena.com/news/Spotify-paid-subscribers-Q1-amids-coronavirus-pandemic_id124248
شده است وجود ندارد کلمه از ارائه در دسترس بودن و یا انقضای اما به نظر می رسد احتمال وجود دارد که آن را به چوب در اطراف برای حداقل زمان بودن. البته هسته یوتیوب سرویس تلویزیون خود را نیز ارائه می دهد یک محاکمه رایگان, بنابراین این یک فرصت عالی برای سعی کنید از خدمات تلویزیون اینترنتی و حق بیمه خود را افزودنیهای رایگان همه در یک بار. پس از همه, بسیاری از ما خودمان را با زمان بسیار زیادی امروزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de