این لوازم جانبی خواهد شد مراقبت از یک ترس نگه داشتن شما را از نصب در iOS بتا 14

شما می خواهید به سعی کنید برخی از ویژگی های جدید در آینده برای خود اپل آیفون با سیستم عامل iOS 14 خیلی بد است

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
شما می خواهید به سعی کنید برخی از ویژگی های جدید در آینده برای خود اپل آیفون با سیستم عامل iOS 14 خیلی بد است که شما می توانید طعم و مزه آن است. شما می توانید نصب iOS 14 بتا با استفاده از جدید آندروید-سبک ویدجت پیدا کردن برنامه های خود را سریع تر با نرم افزار کتابخانه و لذت بردن از جریان فیلم در حالی که چند وظیفه ای با تصویر-در-تصویر ، اما شاید شما توجه ما هشدار در مورد نصب ناپایدار نسخه از iOS روزانه خود راننده و شما می ترسند به انجام این کار.

اگر شما می خواهید برای نصب iOS 14 بتا با استفاده از یک باتری مورد ممکن است رفع یکی از مسائل است که از نصب یک بتا

با یک نسخه بتا از iOS برخی از ویژگی های ممکن است کار نمی کند و آنها را می توان در ویژگی های است که شما در حال شمارش در محل کار یا خانه. در ضمن نسخه بتا از سیستم عامل تلفن همراه در حال بدنام برای کاهش عمر باتری به شدت. شما از آنها بدم میاید برای دیدن برجسته و ماندگار عمر باتری از آی فون 11 Pro Max برش پایین در حالی که با استفاده از در iOS بتا 14. اگر کاهش عمر باتری است که تنها چیزی که ایستاده بین شما و نصب iOS 14 بتا وجود دارد چیزی است که شما می توانید انجام دهید-یک راه حل از نوع-که اجازه می دهد تا شما را به نصب بتا با کمتر نگرانی در مورد باتری گوشی خود را conking از راه خیلی زود است.

ساده ترین راه حل این است که برای خرید یک بانک قدرت و نگه داشتن آن را با شما در تمام طول روز. حرکت نزولی این است که شما ممکن است نیاز به یک با ظرفیت. برای مثال ما با استفاده از یک 30000mAh بانک و آن را دارای قدرت بسیار بیشتری از شما خواهد نیاز به استفاده از در طول دوره از یک روز در حالی که برای کسانی که سفرهای کمپینگ و یا در مورد یک طوفان باعث طولانی شدن قطع برق آن نیز همان چیزی است که شما ممکن است تماس بگیرید pocketable. حتی کوچکتر قدرت بانک به ماندن متصل به آی فون خود را از طریق یک کابل شارژ.

احتمالا بهترین راه برای نصب iOS 14 بتا بر روی آی فون خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد عمر باتری خود را گرفتن به طور چشمگیری کاهش می یابد این است که برای خرید یک مورد باتری. به این ترتیب شما لازم نیست که برای حمل یک کابل در تمام زمانها. برای مثال Casely قدرت 2.0 مورد برای آی فون 11 Pro Max شامل یک 4800mAh باتری است که شما می توانید در هر زمان که باتری در این دستگاه شروع می شود در حال اجرا. و این مورد نیز با پشتیبانی از شارژ بی سیم. شرکت های دیگر ارائه یک باتری مورد برای آی فون کاربران از جمله 2200mAh mophie juice pack دسترسی و سیب خود آی فون 11 Pro Max هوشمند مورد باتری با یک 1430mAh ظرفیت باتری. بسته به از دست دادن عمر باتری, با تجربه, با, بتا, شما احتمالا می خواهید را انتخاب کنید یک مورد ورزشی یک باتری با حداقل ظرفیت به عنوان سهام باتری بر روی تلفن خود را. برای مثال با توجه به این که آی فون 11 Pro Max دارای بزرگترین ظرفیت باتری بر روی هر آی فون, مورد حاوی یک 3969mAh یا باتری بزرگتر خواهد بود که راه را برای رفتن.

این است که چگونه شما دانلود iOS 14 بتا بر روی آی فون خود را

بنابراین اجازه دهید می گویند شما خرید یک مورد باتری و شما آماده برای نصب به روز رسانی. اول شما باید به طور کامل نسخه پشتیبان تهیه داده های خود را. روی دستگاه شما نصب بتا در رفتن به اپل Apple Beta Software Program صفحه. ثبت نام دستگاه خود را و رفتن به تنظیمات > عمومی > به روز رسانی نرم افزار. نصب iOS 14 بتا و راه اندازی مجدد گوشی خود را. که همه به آن وجود دارد. اگر شما نمی خواهید به بازگشت به iOS 13, شما باید برای انجام یک تنظیم مجدد کارخانه است به همین دلیل پشتیبان گیری از داده های خود را برای اولین بار است که چنین یک گام مهم است.

نگه داشتن در ذهن است که کاهش عمر باتری است که تنها یکی از این مسائل است که می تواند پاپ آپ هنگام نصب iOS 14 beta. به احتمال زیاد در اوایل ماه سپتامبر نسخه نهایی iOS 14 منتشر خواهد شد و آی فون خود را عمر باتری باید به حالت عادی بازگشت و امیدوارم همه اشکالات را نابود خواهد کرد. اما اگر آن را به عمر باتری ترس به تنهایی نگه داشتن شما را از چک کردن iOS 14 بتا مورد باتری می تواند یک راه خوب برای تسکین آن ترس به طوری که شما می توانید برای اولین بار در بلوک خود را به استفاده از نرم افزار کلیپ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن