T-Mobile طول می کشد گام بزرگ به سمت باز کردن پتانسیل کامل از 5G

T-Mobile اعلام کرد که امروز آن را دست چند "اولین ها" را به عنوان آن را در آثار خود مستقل 5G شبکه. مستقل 5G شبک

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 اردیبهشت 1399
T-Mobile اعلام کرد که امروز آن را دست چند "اولین ها" را به عنوان آن را در آثار خود مستقل 5G شبکه. مستقل 5G شبکه با استفاده از 5G جدید رادیو (NR) و سیستم 5G هسته بسته; دومی است یک تکنولوژی است که اجازه می دهد تا صدا و داده ها به اجرای بیش از همان معماری است. غیر مستقل 5G شبکه با استفاده از 5G NR اما با این نسخهها کار با 4G LTE هسته بسته. حمل و استفاده غیر مستقل از شبکه برای شروع انتقال مشترکان به 5G در حالی که در نهایت هدف این است که برای ساخت مستقل 5G شبکه. و یا به عنوان T-Mobile آن را قرار می دهد "در انجمن اصطلاحات رایج 5G را از بین بردن نیاز برای اواسط باند LTE لنگر و برش برخی از محدودیت ها تجربه امروز." حامل می گوید که تنها با مستقل 5G شبکه می تواند کامل وعده 5G را کلیک کنید.

مستقل 5G کمک خواهد کرد که نسل بعدی بی سیم, باز کردن پتانسیل کامل خود

و 5G است که انتظار می رود برای کمک به ایجاد کسب و کارهای جدید و فن آوری از جمله وسایل نقلیه بدون راننده. فیلم را که 20 دقیقه برای دانلود امروز را فقط ثانیه برای بارگذاری با استفاده از 5G. کشورهایی هستند که در میان اولین برای مهار سریع تر به دانلود داده ها با سرعت در دسترس با نسل بعدی از اتصال بی سیم می تواند تجربه یک رونق اقتصادی.
پس چه هستند این اولین ها که T-Mobile است و افتخار دارد ؟ خوشحالم که از شما خواسته است. T-موبایل می گوید که آن را تکمیل کرده است برای اولین بار مستقل 5G اطلاعات جلسات بین "تجاری مودم از دو تامین کنندگان تولید شبکه با Cisco, اریکسون, MediaTek, نوکیا و کوالکام Technologies, Inc." بی سیم ارائه دهنده نیز به کار گرفته اول کم باند تماس مستقل 5G شبکه با استفاده از تکنولوژی ارائه می شود که با کیفیت بالا صدا با استفاده از Voice over LTE (VoLTE) در حالی که این صنعت پس از اتمام توسعه VoNR (Voice over جدید رادیو). شرکت هایی که ارائه این تکنولوژی برای این آزمون شامل سیسکو, اریکسون, MediaTek و نوکیا.

T-Mobile نیز اعلام کرد برای اولین بار کم باند VoNR تماس در تولید شبکه کمک کرد تا همراه با سیسکو اریکسون, MediaTek و نوکیا. VoNR اجازه می دهد تا تماس های صوتی به روت بیش از 5G. و اگر تماس های صوتی اجرا می تواند بیش از یک 5G جدید رادیو تصویری می توانید بیش از حد. T-Mobile اعلام کرد که آن را با موفقیت به پایان ViNR (تصویری بیش رادیویی جدید) تماس در تولید شبکه با همکاران سیسکو اریکسون و نوکیا و کوالکام فن آوری. با ViNR با کیفیت بالا تماس های تصویری می تواند اجرا می شود بومی بدون نیاز به برنامه نصب شود.

و بیشتر هیجان انگیز, T-Mobile به دست آورد چند 5G اولین استفاده تجاری گوشی های هوشمند در تولید شبکه. با کمک از سیسکو, اریکسون, نوکیا, وان پلاس و کوالکام Technologies, T-Mobile می رود به کتاب رکورد برای دست زدن به اولین low-گروه مستقل 5G داده جلسه اول تماس با تکامل سیستم بسته مجدد و صدای بیش رادیویی و تصویری بیش رادیویی جدید می نامد. T-Mobile تایید کرد به ما که وان پلاس 5G گوشی استفاده شده برای این آزمون است.

در حال حاضر که T-Mobile به دست آورد تا با حداکثر سرعت دویدن را ذخیره 2.5 GHz اواسط باند طیف حامل می گوید که آن 5G سرعت خواهد رسید و هشت بار خود را 4G LTE سرعت در چند سال افزایش به 16 برابر سریعتر در شش سال. اواسط باند طیف سخت برای پیدا کردن در آمریکا و همچنین اجازه خواهد داد که T-Mobile به بهبود ارائه خدمات در مناطق روستایی کشور.

در حال حاضر T-Mobile را در سراسر کشور 5G شبکه با استفاده از حامل 600MHz امواج رادیو و تلویزیون. کم باند سیگنال سفر دورتر و نفوذ به ساختمان های بهتر و بالاتر-گروه امواج رادیو و تلویزیون. اما آنها نیز نمی باید ظرفیت دومی و تحویل کندتر دانلود دیتا با سرعت. این شرکت به دنبال آن ترکیب 600MHz طیف با 2.5 GHz امواج رادیو و تلویزیون آن را در حال حاضر به دست آورد و آن را بالا باند mmWave طیف. در نتیجه به گفته برخی از تحلیلگران ، می تواند سریع ترین شبکه 5G در ایالات متحده است.

نویل ری T-Mobile رئیس جمهور از تکنولوژی می گوید: "قدرتمند و قابل اعتماد در شبکه های بی سیم هستند و مهم تر از همیشه و این نقاط عطف علامت یک گام بزرگ به جلو برای کل اکوسیستم بی سیم. مستقل 5G زوج با عمیق و وسیع شبکه ما ساختمان با ترکیب دارایی های T-Mobile و Sprint خواهد شد سرعت بخشیدن به 5G تصویب و خدمات و تبدیل بی سیم!"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب