زوم مجموعه جدید نرم افزار ذخیره رکورد در طول سه ماهه دوم

اگر لازم بود یک برنامه سفارشی برای coronavirus آن است که زوم. ویدئو کنفرانس نرم افزار می تواند میزبان ویدیو چ

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 تیر 1399
اگر لازم بود یک برنامه سفارشی برای coronavirus آن است که زوم. ویدئو کنفرانس نرم افزار می تواند میزبان ویدیو چت متشکل از 100 شرکت کنندگان است. در طول سه ماه از آوریل تا ژوئن هنگامی که COVID-19 شد نگه داشتن اکثر آمریکایی ها در داخل و زوم و تولید یک برنامه جدید فروشگاه رکورد 94 میلیون نصب در iOS. در طول سه ماهه اول فقط قبل از همه گیر تبدیل شد به یک موضوع اصلی در ایالات متحده فرم کوتاه تصویری برنامه Infinite تا به حال رکورد قبلی با 67 میلیون برنامه در فروشگاه تاسیسات با توجه به سنسور برج.
چقدر شگفت انگیز هستند کسانی که دستاوردهای ساخته شده توسط زوم و Infinite? قبل از این سال هیچ غیر بازی iOS نرم افزار تا به حال بیش از 50 میلیون دانلود در یک چهارم. و هنگامی که شما پرتاب در تعداد دریافت منابع از فروشگاه Google Play در طول سه ماهه دوم زوم نصب شد بیش از 300 میلیون بار در طول سه ماه از آوریل تا ژوئن. همچنین با شکوه 300 میلیون نصب در طول سه ماهه بود Infinite; دومی دانلود شد 71 میلیون بار از فروشگاه برنامه اپل در طول Q2; که یک 154% افزایش سال بیش از سال.
در طول سه ماهه دوم کل محبوبیت در ایالات متحده فروشگاه App (2.2 میلیارد دلار) ضرب و شتم از محبوبیت در چین فروشگاه App (2.1 میلیارد دلار) برای اولین بار در سال. بر اساس سالانه تعداد زیادی از برنامه iOS محبوبیت در ایالات متحده بود تا 27 درصد در مقایسه با طول Q2 در مقایسه با فقط 2% در چین است. در سطح جهانی, App Store محبوبیت افزایش 22.6 درصد در سه ماهه دوم به 9.1 میلیارد دلار است. سه ماهه دوم محبوبیت در گوگل فروشگاه بازی در سراسر جهان ضربه 38.7 میلیارد دلار تا 34.9%.

با بسیاری از آمریکایی ها در برقراری ارتباط از طریق زوم به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به انتقام ویران کردن در ایالات متحده برنامه باید همچنان به نشان می دهد رشد قوی در طول سه ماهه جاری. Infinite نیز باید همچنان به رشد نشان می دهد در ایالات متحده آمریکا به عنوان آمریکایی ها ایجاد Infinite ویدئوها برای منحرف کردن اذهان خود را از همه استرس ناشی از COVID-19.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن