Google آزمون جایگزین آدرس سایت نام دامنه در کروم

وجود دارد بسیاری از نسخه های مختلف مرورگر Google Chrome در فروشگاه Google Play. مرورگر کروم نسخه عمومی از گوگ

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 خرداد 1399
وجود دارد بسیاری از نسخه های مختلف مرورگر Google Chrome در فروشگاه Google Play. مرورگر کروم نسخه عمومی از گوگل مرورگر. این یک ترجمه از ویژگی های دسکتاپ در حالت Dark mode و قابلیت های دیگر. نسخه های دیگر از کروم است که می تواند نصب شده بر روی اکثر گوشی های آندروید شامل Chrome Dev نرم افزار. گوگل می گوید در این برنامه مثال در فروشگاه Google Play "زندگی در خونریزی لبه: سعی کنید از آخرین امکانات. (آنها را در اطراف لبه های خشن!) که بدان معنی است که این برنامه خواهد بود حشره بنابراین شما بهتر فکر می کنم دو بار قبل از نصب آن است. Chrome Dev نرم افزار می توان در اینجا یافت نشد. این است که کمی بیشتر تصفیه شده از Chrome Canary نرم افزار که بسیار ناپایدار است و شامل یک شبانه ساخت برای توسعه دهندگان.
به گفته پلیس آندروید گوگل هفته گذشته آغاز شده تست تغییر برای Chrome Dev/قناری 85 برنامه های که پنهان کردن آدرس URL از وب سایت است که آنها هستند و تنها نشان می دهد که نام دامنه سایت (به عنوان مثال ، Google.com). کروم توسعه دهنده گفت: "ما فکر می کنیم این است که یک مشکل مهم منطقه به کاوش چون فیشینگ و دیگر اشکال از مهندسی اجتماعی هنوز هم شایع در وب و تحقیقات زیادی نشان می دهد که که مرورگرهای' URL جاری صفحه نمایش الگوهای موثر نیست دفاع. ما در حال اجرای این ساده دامنه نمایش آزمایش به طوری که ما می توانید انجام تحقیقات کمی و کیفی به درک اگر آن کمک می کند تا کاربران شناسایی وب سایت های مخرب را با دقت بیشتر." به عبارت دیگر گوگل در حال آزمایش است که آیا جایگزین کردن کامل آدرس وب سایت تنها با یک نام دامنه کمک به کاربران راحت تر نقطه یک وب سایت مخرب.

برای دریافت این ویژگی به کار بر روی Chrome Dev یا قناری 85, شما باید برای فعال کردن یک پرچم. باز یکی از این دو فوق مرورگر بر روی دستگاه آندروید خود را و رفتن به Chrome://Flags. جستجو برای Omnibox UI و فعال کردن "Omnibox UI پنهان Steady-State URL مسیر پرس و جو کد عکس." هنگامی که پرچم فعال است و شما راه اندازی مجدد گوشی خود را به جای دیدن یک آدرس URL در آدرس میدان تنها نام دامنه را به نظر می رسد. برای مثال به جای دیدن "https://www.phonearena.com/news/major-us-carriers-go-down_id125340" شما فقط می خواهید ببینید دامین phonearena.com/news/.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب