جدید "بیوه سیاه" نشت teases اولین پیچ و تاب و بزرگ از طیف فاز 4

جدید Marvel فیلم نمی خواهد راه اندازی در هر زمان به زودی در حساب جاری coronavirus بیماری همه گیر. بیوه سیاه قر

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399
  • جدید Marvel فیلم نمی خواهد راه اندازی در هر زمان به زودی در حساب جاری coronavirus بیماری همه گیر. بیوه سیاه قرار است برای اولین بار طیف فاز 4 فیلم برای ضربه زدن تئاتر, اما آن را خیلی زود به بگویید اگر نوامبر 6th, تاریخ پرتاب خواهد شد.
  • دیزنی گزارش شده است که به دنبال در راه به حداکثر رساندن بازگشت از آن فیلم Black Widow گنجانده شده است و آن ظاهرا نشان داد یک بیوه سیاه به یک تیم بازاریابی به تازگی.
  • کسی که نوشته کامل طرح از فیلم های آنلاین از جمله پست-اعتبارات صحنه ارائه خواهد شد که عمده طیف فاز 4 و تاب است. اما نشت نمی تواند تایید در این زمان.

به عنوان طولانی به عنوان رمان coronavirus همه گیر از کنترل خارج شده است, فیلم, نمی بازگشت به سینما. صرف بیش از دو ساعت در همان فضای بسته با مقدار زیادی از غریبه ها نیست دقیقا بهترین کاری که شما می توانید انجام دهید برای محدود کردن گسترش یافته است. برخی از جاذبه های آینده راه اندازی خواهد شد, آنلاین, اما آیا شمارش در studios با انتشار یکی از بزرگترین فیلم های پرفروش از طریق جریان خدمات. دیزنی بیوه سیاه یک آزمایشی راه اندازی تاريخ نوامبر 6th, اما وجود دارد هیچ گفتن چه دیزنی قادر خواهد بود به این افتخار است.

تنها چند روز پیش ما آموخته است که کریستوفر نولان در شعار برتر عقب رانده شد دوباره به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد همچنان به افزایش در ایالات متحده است. بیوه سیاه احتمالا فروش بلیط حتی بیشتر از شعاربا توجه به گسترده علاقه MCU فیلم. پس از همه, بیوه های سیاه اولین فیلم از طیف فاز 4 و این فیلم است که هر دو بازیگر و قهرمان سزاوار است. اسکارلت جوهانسون بازی های برگزار شده بیوه سیاه در نه مارول, فیلم, از جمله در اینجا منتشر نشده بیوه سیاه و کاپیتان مارول ناشناس cameo. بیوه سیاه بسیار دیر شده و آن را در حال حاضر تاخیر در حساب COVID-19 بحران بهداشتی.

که گفت: طرفداران که لذت بردن از بازی باید هیجان زده به شنیدن این که کل طرح این فیلم و اعتبارات صحنه های به بیرون درز کرده اند دوباره. در حالی که وجود دارد هیچ راهی برای تایید هر یک از اطلاعات در این زمان ما می خواهم احتیاط هر کس دیگری برای جلوگیری از اخلال گران زیربه عنوان آنها ممکن است واقعی از جمله عمده پیچ و تاب و طرح فاز 4.

این اولین بار نیست که بیوه سیاه طرح و یا اعتباری صحنه های به بیرون درز کرده اند. ما در حال حاضر نشان داده شده است شما دو طرح مشابه نشت از اواخر سال 2019 — نوامبر 2019 و اکتبر 2019 نشت. ژانویه 2020 نشت به ما این ادعا اعتبارات صحنه از فیلم است.

این ما به ارمغان می آورد آخرین Black Widow حساب ژوئیه سال 2020 نشت که می آید از 4chan از طریق ق. آن را ظاهرا از یک تیم بازاریابی که نشان داده شد این فیلم به دیزنی است که به دنبال راه های جایگزین را بیشتر از یک فیلم که به احتمال زیاد ساخته شده است یک میلیارد دلار در گیشه:

دیزنی است که در یک درستش tizzy تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید با مولان و بیوه سیاه با تمام این Covid به تاخیر می اندازد. آنها بوده است و نشان دادن این فیلم به تمام انواع از تیم های مختلف برای دیدن آنچه که بهترین راه برای دوباره کودتای سرمایه گذاری خود را است. من تیم بازاریابی بود. من احساس امن به اشتراک گذاری این به دلیل مقدار مطلق از مردم در این صنعت من می دانم که فیلم را دیده ام.

طرح بسیار دقیق تر از 2019 نشت اما آن ارائه می دهد همان طور کلی تصویر را به عنوان آنها. کسی که نوشت: حساب 4chan هر حال واقعی دسترسی به تمام فیلم و یا آنها فقط قبلی نشت و پر کردن جاهای خالی با استفاده از تخیل خود را.

که گفت: leaker می گوید که فیلم شروع می شود بلافاصله پس از جنگبه عنوان بیوه سیاه اجرا می شود از دولت در جستجوی یک دستگاه است که کمک خواهد کرد که کاپیتان امریکا جناح جلوگیری از تشخیص. همان دستگاه قبلا با زنان بیوه.

بنابراین این فیلم باز می شود با RDJ صدای بیش از یک timecard راه اندازی است که آن را درست در پایان جنگ داخلی. او می گوید Nat او نیاز به اجرا شود چرا که آنها در حال رفتن به می آیند و پس از او سخت ترین با توجه به گذشته او. او می شود در یک موتور سیکلت و درایوهای دور از Avengers تسهیلات و ما مارول آرم. [...]

در زمان حال/گذشته/وقتی لعنتی, فیلم, مجموعه, Nat می رود به بوداپست. او به دنبال چیزی به او/کلاه/سام بود نایافتنی. وجود دارد یک صدای cameo Anthony Mackie او به عنوان رله اطلاعات به او. او می داند که یلنا می توانید آن را پیدا کنید به این دلیل که اتاق قرمز استفاده می شود به استفاده از آن را برای خود زنان بیوه.

یلنا Belova, Nat را بیوه سیاه, خواهر, آشکار مقصد برای Nat. که تنها خانواده او تا به حال قبل از Avengers و این که چگونه Nat را تا پایان پیوستن به ملینا و شکستن قرمز نگهبان در خارج از زندان.

هنوز هم از بیوه سیاه تریلر. تصویر منبع: یوتیوب

ملینا می داند که کارفرما تبه کار از بیوه سیاهاست و آموزش نسل جدیدی از زنان بیوه.

به عنوان آنها در حال طرح ریزی برای گرفتن مشاور برنامه آنها در حال ملاقات با یک عشق سابق بهره از Nat است.

در حالی که عبور از مرز آنها گرفته شده توسط CIA agent ریک میسون. Nat و او استفاده می شود به. او نشان می دهد او کار را برای صاعقه راس به طور مستقیم به آنها را به بازگشت به خانه. راس و بیوه را یک معامله است که اگر ماسون همراه آنها کل راه و او خودش را در پس از آنها مجاز به ادامه بستن اتاق قرمز پایین.

ما می بینیم یک فلاش بک از یک راس و جوان Nat ساخت یک شبیه معامله هنگامی که او را استخدام به سپر. راس می خواستم او را برای خود دلایل اما می گوید چیزی مانند " خشم همیشه می شود آنچه او می خواهد همیشه از او نجات جهان از بیگانگان و یا هر چیز دیگری.'

من butchering اما صدمه دیده را تحویل آن شاید بهترین شوخی در فیلم.

کارفرما در نهایت جان میسون و او اعزام قرمز نگهبان در مقابل Nat, Yelena و Melina پس از مبارزه با او. این همه بخشی از "آخر بزرگ در کوه های شما را دیده ام در تریلر." که در آن ما یاد بگیرند Melina است که در واقع یکی از بچه های بد از فیلم است. او به دنبال انتقام به عنوان Nat او را کشته و بچه و مرد او را دوست داشت بسیاری از سال پیش. که انسان Dreykov که زد Black Widow برنامه قبل از. نشت به ما می گوید که اوایل فلاش بک در فیلم در واقع به ما نشان می دهد چگونه ناتاشا او را کشته و خود بچه.

این نیز که در آن ما پیدا کردن که میسون است که کارفرما فقط به عنوان دیگر نشت می گویند. Melina عینک کت و شلوار خود را به جعلی مرگ او قبل از:

Melina فرار به کت و شلوار در این بیمار زره چیز. آنها احاطه شده توسط زنان بیوه و کارفرما می گوید که او را برنده شد اما سپس Nat و یلنا را واقعی 'قدرت' سخنرانی و زنان بیوه تصمیم گیری به آنها کمک کند. آنها پایمال کارفرما با حمله به او را همه در یک بار. Nat و یلنا با استفاده از eachothers حرکت می کند (چیزی دیگری در فلش بک) به اشتباه او را. آنها در نهایت او را مورد ضرب و شتم و بر روی زانو های خود را اما Nat نمی خواهد او را بکشند چرا که از گذشته خود. یلنا می کند دریغ نکنید و شاخه های او از طریق ترک خورده ماسک در آنچه به من احساس فوق العاده cringey لحظه. او می گوید Nat پیش بروید. Nat را خونریزی و او را کت و شلوار برش باز پس یلنا به او جلیقه و می گوید او را ببینید او را در طرف دیگر.

Nat به صورت ملینا و او را می کشد پس از ارائه این شانس را به تسلیم و او را ببخشد. ناتاشا می گوید که کشتن Dreykov دختر از خالی از سکنه خود را برای 20 سال است.

Nat و یلنا دیدار و در آغوش خداحافظ. این که چگونه Nat به پایان می رسد تا نگه داشتن یلنا جلیقه به عنوان یلنا نمی خواهید آن را به عقب.

یلنا احساس بد است که تمام خانواده خود را از هم جدا افتاد و یا درگذشت. اما Nat می گوید که این کار او را درک کنند او در حال حاضر یک خانواده ارزش مردن در Avengers. او ارائه می دهد یلنا به همراه او اما یلنا می گوید: صرفه جویی در جهان نیست او چیزی. Nat امتیاز آنها فقط و یلنا لبخند می زند و می گوید: "خوب است که یک بار خاموش و سپس سوار کردن.

پس از همه این یلنا می کند سرقت گجت که Nat دنبال شد و ناتاشا متوجه می شود آن را در پایان فیلم است.

کامل Black Widow پوستر فیلم. منبع تصویر: مارول

واقعی, عمده, بیوه های سیاه و تاب می آید تا در اعتبارات صحنه است. ما یاد بگیرند که نه تنها میسون هنوز زنده است اما او هنوز هم کار با راس و یلنا:

پست اعتبار 1 است یلنا راه رفتن را به یک انبار تاریک. یک دسته از سربازان نقطه اسلحه در او. او معمولی قرار می دهد دست خود را به بالا می اندازد و دستگاه در یک جدول. در جدول نشسته است صاعقه راس.

کارفرما وجود دارد و یلنا می شود عصبانی و گفت که او را کشته و, بود که بخشی از این طرح است.

او طول می کشد خاموش کلاه خود را به فاش کردن یک باند و اشاره می کند که او بازگشت و به نفع با تیراندازی او را در سر. او اشاره می کند این اولین بار نیست که او انجام داده است.

او می گوید: به راس 'من فکر می کنم که تسکین می دهد من از معامله ما.'

و راس در پاسخ " اوه نه ما فقط گرفتن آغاز شده است.'

دوم صحنه Clint به دنبال در Nat قبر در آینده این نوع از لحظه مخاطب را در Avengers: Endgame:

اعتبار نهایی صحنه Clint به دنبال ناتاشا قبر با بچه های خود. خوب مناقصه لحظه اما راستش کمی احساسی whiplash از پیچ خورده تبدیل فیلم های جاسوسی که قبل از آن.

طرح و اعتبارات صحنه های بسیار زیادی را در خط با اواخر 2019 و ژانویه 2020 نشت به ویژه پس از اعتبار لحظات. این است که یا تایید است که همه این نشت واقعی هستند یا این که همه آنها جعلی است. ما نمی دانیم تا زمانی که دیزنی منتشر شده بیوه سیاه در تئاتر و یا آنلاین.

در حالی که شما صبر کنید, شما می توانید بازرسی این نشت کامل در زیر:

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن