Verizon دارای AirPods نرم افزار در فروش برای $219.99

Verizon است یک معامله بزرگ در اپل top-of-the-line بلوتوث بی سیم در گوش هدفون AirPods Pro. به طور معمول $249.99 حامل است که مصرف 12 درصد یا 30 دلار از قیمت لوازم جانبی مصرف آن را به $219.99. Verizon خواستار آن یک پیشنهاد مدت زمان محدود و یک بار لوازم رفته است و قیمت پایین تر. در حال حاضر شما ممکن است درخواست چه چیزی باعث این AirPods “نرم افزار” در مقایسه با مدل استاندارد. آن را با ویژگی های.
این AirPods ویژگی های نرم افزار active noise cancellation که تنظیم 200 بار در ثانیه و در حالت شفاف خارج از سر و صدا شنیده می شود. این AirPods Pro همچنین می آید با تنظیم راهنمایی گوش (کوچک, متوسط و بزرگ) به صورت یک جا بهتر است. اپل می گوید: “AirPods نرم افزار تنها در گوش هدفون لغو سر و صدا فعال است که به طور مداوم سازگار به هندسه خود را گوش و مناسب از گوش راهنمایی — مسدود کردن بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی آنچه شما در حال گوش دادن به.” و با H1 تراشه آهنگ های مورد علاقه شما جهت تماس و کنترل صدا همیشه فقط یک “هی سیری” به دور است.

این AirPods Pro نیز مقاوم در برابر عرق و پاشیده با توجه به آن IPX4 امتیاز. و شارژ بی سیم مورد را فراهم می کند بیش از 24 ساعت عمر باتری. اگر شما در عجله هستید و شارژ مورد برای پنج دقیقه به شما خواهد داد تا به 1 ساعت زمان گوش دادن.

اگر شما شده اند در انتظار برای یک قیمت خوب انتخاب کنید تا به AirPods نرم افزار این است که در مورد به خوبی به عنوان آن می شود در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>