ویژه دارو دسته کوچک موسیقی جاز بالا بردن سرعت بازیابی در coronavirus بیماران

پزشکان از چین انجام فاز 2 آزمایش برای یک سه گانه-دارو درمانی در COVID-19 موارد اثبات می کند که این سه دارو می

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 اردیبهشت 1399
  • پزشکان از چین انجام فاز 2 آزمایش برای یک سه گانه-دارو درمانی در COVID-19 موارد اثبات می کند که این سه دارو می تواند سرعت بهبود خفيف موارد است.
  • Coronavirus بيمار با توجه به این سه مواد مخدر بدون علامت سریع تر از گروه کنترل و پاکسازی این ویروس در یک زمان به طور متوسط از یک هفته.
  • گروه کنترل بود که در HIV مواد مخدر است که همچنین در حال آزمایش برای COVID-19 مورد نیاز 12 روز به طور متوسط برای تست منفی برای رمان coronavirus.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus تا به حال آلوده بیش از 4 میلیون نفر در سراسر جهان که از صبح روز شنبه که حدود 280,000 درگذشت مبارزه با این بیماری است. برخی از 2.4 میلیون نفر فعال باقی می ماند در سراسر جهان, اما این شماره است که به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از آن. بدون علامت و خفیف COVID-19 بیماران می توانند غیر قابل تشخیص در بسیاری از کشورها که در آن وجود ندارد آزمایشات به اندازه کافی برای رفتن به اطراف. اما جهان ساخته شده است که پیشرفت فوق العاده ای در درمان این بیماری و آن را برای رفتن به حتی ساده تر برای درمان بیماران در سال های آینده به عنوان ما منتظر عملی واکسن به طور گسترده ای در دسترس است.

Remdesivir می تواند به کاهش زمان بهبودی از 15 روز به 11 روز با توجه به یک مطالعه که شامل بیش از 1000 نفر در نظر گرفته شده است درمان استاندارد برای COVID-19. وجود دارد به اندازه کافی از مواد مخدر به دور از هر چند تا remdesivir به تنهایی کافی نخواهد بود. این دارو نمی تواند در کاهش میزان مرگ و میر یا اضافی تا داروهای مورد نیاز خواهد بود. رقیق کننده های خون را کاهش می دهد COVID-19 عوارض و خطر مرگ به عنوان یک مطالعه مختلف نشان داده است. مردان با توجه به نوع خاص از سرطان پروستات درمان نیز ممکن است تجربه خفیف تر COVID-19 مورد است.

اینها همه COVID-19 درمانی تحولات شده است که مفصل در چند روز گذشته. در حال حاضر ما بدست کلمه از یکی دیگر از رمان coronavirus درمان است که آثار سه گانه-دسته کوچک موسیقی جاز مواد مخدر است که می تواند به طور چشمگیری سرعت بازیابی در خفیف و متوسط موارد است.

منتشر شده در مجله لانست مجله مطالعه جزئیات فاز 2 تصادفی آزمایشی در دانشگاه هنگ کنگ برای سه مواد مخدر از جمله اینترفرون بتا-1b لوپیناویر-ریتوناویر و ریباویرین.

اگر لوپیناویر-ریتوناویر دسته کوچک موسیقی جاز برای تلفن های موبایل آشنا که به دلیل آن را یک ضد ویروس استفاده می شود برای بیماران مبتلا به HIV و معمولا فروخته شده تحت نام Kaletra. از مواد مخدر استفاده شده است در دیگر COVID-19 بالینی. ریباویرین نیز یک ضد ویروس است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درمان هپاتیت C در میان بیماری های دیگر. اینترفرون بتا-1b توسط یک تقویت کننده ایمنی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان مولتیپل اسکلروزیس.

هنگ کنگ پزشکان تقسیم یک گروه از 127 COVID-19 بیماران به دو گروه: 86 گرفتند سه گانه-دارو درمانی در حالی که 41 شدند و در گروه کنترل که تحت درمان با Kaletra. اینها همه بیمارانی که توسعه خفیف تا متوسط موارد COVID-19. برخی از بيماران انتوبه و دریافت تهویه درمان در طول درمان. همه بیماران بهبود, اما یک نفر در گروه کنترل تا به حال به قطع درمان پس از آنزيم های کبدی در آزمایش بالاتر از قرار.

میانگین تعداد روز از علامت شروع به شروع مطالعه 5 روز برای سه گروه دارو و 4 روز برای کنترل. سه گانه-گروه دارو بهبود بسیار سریعتر تست منفی برای رمان coronavirus در یک میانگین از 7 روز. بیماران در گروه کنترل مورد نیاز 12 روز به حذف این ویروس به طور متوسط. عوارض جانبی شامل تهوع و اسهال, با, تفاوت بین دو گروه.

همچنین جالب است این واقعیت است که بیماران در نظر گرفتن این سه دارو شروع به احساس بهتر و سریع تر است. آنها را متوقف و نمایش علائم پس از به طور متوسط از 4 روز در مقایسه با متوسط 8 روز برای گروه کنترل است.

این مطالعه نشان می دهد که با هم گرفته اینترفرون بتا-1b لوپیناویر-ریتوناویر و ریباویرین می تواند از بین بردن ویروس ها و به طور قابل توجهی سرعت بخشیدن به بهبود است. این داروها به نظر می رسد به کار حتی سریع تر از remdesivir. آن را نیز نشان می دهد که سریعتر درمان داده شده است پس از تشخیص مثبت بهتر نتیجه برای بیماران. این مطالعه به توضیح نمی دهد که آیا سه گانه-دسته کوچک موسیقی جاز مواد مخدر نیز ممکن است در موارد شدید ،

"این مطالعه این است که واقعا طراوت به خاطر آن به ما می گوید remdesivir نیست تنها بازی در شهر و شاید گزینه های دیگر وجود دارد در اطراف" دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو دکتر پیتر چانه-هنگ گفته سی ان ان. "این داروها دارای سابقه ایمنی است."

"شاید ما می توانیم این که ما نمی توانیم ادعا گلوله سحر و جادو," او گفت:. هیچ گلوله سحر و جادو ، Remdesivir نیست و نباید در نظر گرفته جادویی درمان است. حتی دکتر Anthoni Fauci هشدار چند روز پیش که گام بعدی این است که جفت شدن remdesivir با مواد مخدر متفاوت برای دیدن اگر نتایج حتی بهتر می توان به دست آمده.

منبع تصویر: دره تنگ و باریک موج نو/SIPA/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب