این می تواند آنچه را که 5G گوگل صفحه 5 به نظر می رسد مانند

ارائه زود هنگام گوگل صفحه 5 XL نمونه نشان داد یک طراحی دیوانه که در اطراف محور های غیر منتظره ای شکل ماژول دو

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 تیر 1399
ارائه زود هنگام گوگل صفحه 5 XL نمونه نشان داد یک طراحی دیوانه که در اطراف محور های غیر منتظره ای شکل ماژول دوربین. اما اگر تصاویر جدید این است که به اعتقاد آن به نظر می رسد این شرکت از اوراق که طراحی به نفع چیزی بیشتر سنتی است.

می تواند منبع تصاویر قابل اعتماد است ؟


Leaker دیوید Kowalski خیلی زیادی ندارد از یک پیشینه ثابت در حال حاضر, اما در اوایل ممکن است فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه بود منتشر CAD-بر اساس کدها استاندارد سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 که تا کنون به نظر می رسد شده اند بیشتر دقیق است.

او نشت که به نظر می رسد شده اند تا حد زیادی الهام گرفته از Steve Hemmerstoffer را باید گرفته شود با یک سخاوتمندانه خرج کردن از نمک. که همچنین شامل آخرین, یکی, که با تمرکز بر گوگل صفحه 5.

گوگل صفحه 5 ممکن است شبیه به اوراق صفحه 4a XL


با وجود غیر قابل انکار شباهت با اوراق گوگل صفحه 4a XL این کدها قابل مشاهده در هر دو بالا و پایین گفته ویترین گل سرسبد گوگل صفحه 5 در تمامیت آن.
ابعاد بزرگترین سادگی که این گوشی نیست لغو mid-ranger. در حالی که گوگل صفحه 4a XL گزارش اقدامات در 154.3 x 73.9 x 8.2 mm, گوگل صفحه 5 بطور قابل توجهی کوچکتر در 144.6 x 70.4 x 8 میلی متر.
که طراحی جمع و جور ساخته شده است با حضور 5.8 اینچ صفحه نمایش OLED صفحه نمایش احاطه شده توسط یونیفرم ناهنجاری و پانچ سوراخ در گوشه بالا سمت چپ. دومی جایگزین بزرگتر پیشانی قرار دارد که این پروژه Soli رادار تراشه و در صورت باز کردن در گوگل صفحه 4.

تبدیل گوشی های هوشمند بیش از نشان می دهد بسیار آشنا طراحی است که با حضور یک میدان ماژول دوربین. دومی بر خلاف ماژول دوربین در گوشی های هوشمند رقیب دارد به سختی تغییر کرده و هنوز هم در خانه های ساده دوگانه-سیستم دوربین یک فلش LED و میکروفون.

یکی دیگر از ویژگی های جالب این عقب-نصب اسکنر اثر انگشت. اکثر دستگاه های حق بیمه این روزها به رخ کشیدن در صفحه پیاده سازی اما گوگل به ظاهر اجتناب از کسانی که به عنوان بخشی از یک تصمیم است که باید اطمینان حاصل شود قابلیت اطمینان.

تکمیل فیزیکی بسته یک قاب آلومینیومی است که به USB-C پورت و بلندگو در پایین و کلید ولوم و کلید روشن و خاموش در سمت راست. مانند قبلی پیکسل گل سرسبد سری وجود دارد جک هدفون 3.5 mm.

این داستان در حال توسعه است...tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن