اپل چین امیدوار است به دنبال پس از یک جامد Q2 و آینده آیفون 5G 12 راه اندازی

آی فون 11 خانواده پس Q2 سال 2020 های هوشمند حمل و نقل گزارش های برجسته صنعت تلفن همراه را در مبارزات کل

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
پس Q2 سال 2020 های هوشمند حمل و نقل گزارش های برجسته صنعت تلفن همراه را در مبارزات کلید بازارهای جهانی مانند هند و ما نباید تعجب آور به همچنین چین اعداد رو به کاهش طول همان دوره است.
اما در حالی که بزرگترین بازار گوشی های هوشمند شد تاثیر شبیه هیچ دیگر بین ماه های ژانویه و مارس توسط coronavirus همه گیر بازیابی آن نیز سریع تر از نشانه های دلگرم کننده متوجه stateside نسبت به پایان سال و سه ماهه دوم. مانند چین فروش گوشی نمرات در واقع افزایش 9 درصد از سه ماه اول سال 2020 بود که با این حال به اندازه کافی برای دفع بسیار قابل توجهی در سال در سال رها کنید.

دو منطقه ای standouts یک برنده روشن

به طور کلی Q2 سال 2020 فروش گوشی های هوشمند در چین کاهش یافت 17 درصد در مقایسه با همین بازه زمانی از سال 2019 اگر چه دو عمده فروشندگان قادر به سرپیچی که روند کلی و افزایش سه ماهه دوم اعداد.
اولین و مهمترین, ما در حال صحبت کردن در مورد Huawei که بهبود فروش خود را از 14 درصد به تحکیم آن در حال حاضر در خرد کردن تسلط بازار و پرش به حتی بیشتر قوی 46 درصد تکه از پای. دوم و شاید جای تعجب بیشتر اپل کشیده قابل توجه 32 درصد در سال در سال به دست آورید با تشکر در درجه اول به "ادامه داد: محبوبیت آیفون 11 و کاهش قیمت."
 
جای تعجب نیست که بودجه دوستانه آیفون SE (2020) نقش حیاتی خود را در تقویت فن آوری های غول پیکر, حضور, در یکی از آن لحاظ تاریخی ضعیف ترین (و مهم) بازار است که همیشه مقدار بیشتر در قیمت ها نسبت به چیزهایی مانند حق بیمه طرح یا برش لبه مشخصات.
اپل و منطقه ای دستاورد ساخته شده است که بسیار قابل توجه و عدم وجود یک 5G را فعال کنید مدل آیفون از فهرست خود را, و آن را قطعا جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که تاثیر آیفون 12 خانواده راه اندازی خواهد شد که در این شرکت اعداد در Q4 سال 2020 است.

بازار شروع به حول 5G

5G گوشی در حال حاضر فوق العاده محبوب در چین حسابداری 33 درصد از کل Q2 سال 2020 پس از فروش "تنها" ثبت 16 درصد سهم بازار در Q1. البته بسیاری از این کشور موفق 5G-دستگاه قادر است بعید به رقابت با آیفون 12 صف از نظر قیمت و سرعت بالا-اندرز مانند Huawei همسر 30 و P40 سری نیز به سرعت گیر دادن اپل امیدواریم که آن حیاتی چینی شماره ادامه خواهد داد به رشد برای آینده قابل پیش بینی.

اپل البته نه دومین گوشی های هوشمند با نام تجاری در جهان در پرجمعیت ترین کشور به جای رتبه بندی پشت هر دو Vivo و Oppo در علاوه بر این به Huawei در حالی که دقت شکست Xiaomi. Xiaomi Vivo و Oppo تمام ثبت نام های بزرگ کاهش Q2 اگر چه "دیگران" بخش مقابل این رتبه بندی که شامل امثال سامسونگ رنج می برد و حتی بدتر ترکیب افت کمتر از 68 درصد است.

سپس دوباره Xiaomi در واقع به پایان رسید سه ماهه در یک یادداشت بالا با 42 درصد ماه-در-ماه افزایش فروش ژوئن که منجر به این سال بهترین دوره 30 روز تا کنون نیز نشان می دهد اپل احتمالا قادر نخواهد بود برای حفظ چهارم آن نقطه در کشور در Q3 سال 2020 است. نه بدون تخفیف اضافی بر روی آی فون 11 سری و دستگاه های قدیمی تر مانند آی فون XR حداقل.

بدیهی است که بازار را تکامل خواهد شد تا حد زیادی بستگی به COVID-19 بحران بهداشتی است که تا حد زیادی موجود در چین اما همیشه می تواند فوران و دوباره با انتقام دوباره به عنوان مناطق دیگر را تجربه کرده اند از اواخر. حتی با ویروس مرگبار "عمدتا شامل" یک سطح معینی از مصرف کننده شک و تردید و تمایل عمومی برای جلوگیری و یا حداقل محدود کردن غیر ضروری صرف است که انتظار می رود در حالی که برای دیگر عملا در سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب