سامسونگ دسترسی به برنامه راه اندازی برای Galaxy S20 شامل 1TB از ذخیره سازی ابر و Office 365

به عنوان توسعه دهندگان XDA گزارش این یک نسخه نونما از شرکت ارتقاء برنامه. آن را به شما اجازه سرمایه گذاری یک

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 خرداد 1399
به عنوان توسعه دهندگان XDA گزارش این یک نسخه نونما از شرکت ارتقاء برنامه. آن را به شما اجازه سرمایه گذاری یک گوشی جدید برای یک مقدار از پیش تعیین شده در هر ماه. زمانی که سامسونگ تلفن همراه شما به طور خودکار می تواند ارتقاء به آن را پس از 9 ماه بدون نگرانی در مورد پرداخت خرید های قبلی خود را خاموش ، اگر شما تصمیم می گیرید در جایگزینی گوشی های هوشمند خود را زودتر پس از آن که آن را به شما هزینه $100.
پرداخت ماهانه شروع می شود در $37 برای پایه کهکشان S20 5G. این برنامه همچنین به شما می شود حق بیمه مراقبت از دستگاه حفاظت 1TB از OneDrive ذخیره سازی ابر برای پشتیبان گیری از رسانه های خود را و اسناد و 365 مایکروسافت که شامل برنامه هایی مانند Word, PowerPoint, Excel, Skype و Outlook.

سامسونگ حق بیمه خدمات مراقبت می شود yous 24/7 پشتیبانی فنی از راه دور و راه اندازی و همچنین پوشش خسارت تصادفی. آن را نیز گسترش گارانتی فراتر از استاندارد مدت 12 ماه است.

وجود دارد هیچ رشته متصل شده که به معنی همه شما رو به انجام برای پایان دادن به اشتراک بازگشت به تلفن. اگر شما لغو در سه ماه اول شما شارژ خواهد شد $100. پس از سه ماه شما می توانید لغو به صورت رایگان.

آخرین Galaxy S گوشی های سری تلقی بیش از حد گران قیمت و با منابع مالی جدید برنامه سامسونگ طعمه مصرف کنندگان با 1TB از ذخیره سازی ابری مایکروسافت 365 و حق بیمه مراقبت از همه از آن خواهد هزینه بیشتر اگر شما ثبت نام برای آنها به طور جداگانه. و با آینده توجه داشته باشید کهکشان 20 تلفن انتظار می رود در ماه اوت شرکت است که صحنه را برای ارتقاء به نظر می رسد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im