دلیل واقعی سونی PS5 به نظر می رسد خیلی وحشی

غیر معمول PS5 طراحی نازل شد در پایان از سونی آنلاین رویداد مطبوعاتی هفته گذشته تولید مقدار زیادی از بحث ها و ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 خرداد 1399
  • غیر معمول PS5 طراحی نازل شد در پایان از سونی آنلاین رویداد مطبوعاتی هفته گذشته تولید مقدار زیادی از بحث ها و الگوهای رفتاری.
  • سونی گفت: در یک پست وبلاگ که آن را "می خواستم به ارائه یک کنسول که جسورانه خیره کننده و بر خلاف نسل قبلی از پلی استیشن" در آنچه که می توانست به عنوان یک ضربه مستقیم در مایکروسافت ایکس باکس ساده سری X طراحی شده است.
  • دلیل واقعی که چرا PS5 بسیار بزرگتر و حجیم تر از حد انتظار است ترمال — سونی اجرایی توضیح داد که این کنسول نیاز به دفع مقدار زیادی از گرما.

سونی اعطا یکی از خواسته های طرفداران پلی استیشن در هفته گذشته زمانی که از آن پرده برداری نهایی طراحی PS5. این کنسول جدید دارای یک طراحی غیر معمول است که قطبی مخالف بیشتر "خسته کننده" ایکس باکس سری X کنسول. علاوه بر این سونی گفته طرفداران آن را ارزان PS5 نسخه ای که منتشر می شود در کنار گران تر از یک است. این نسخه دیجیتال است که فاقد یک Blur-ray دیسک درایو. سونی نه توضیح آن گزینه های طراحی در طول رویداد واقعی به عنوان PS5 طراحی آشکار اتفاق افتاد در پایان از ارائه از طریق یک تریلر. اما این شرکت انجام استادانه درست شده در ماده یک روز بعد هنگامی که آن را recapped اخبار در آن پلی استیشن وبلاگ.

"این PS5 تجربه گیم پلی خواهد بود و همان طوری انتخاب مال تو است" سونی نوشت: پرداختن به این دو کنسول PS5 مدل. "در حالی که وجود دارد برخی از تفاوت های جزئی در نگاه هر مدل برای طراحی کلی ما می خواستیم برای ارائه یک کنسول که جسورانه خیره کننده و بر خلاف نسل قبلی از پلی استیشن." معلوم می شود که "جسورانه خیره کننده" طراحی است که "بر خلاف نسل قبلی از پلی استیشن" اتحاد عملی تر توضیح و استدلال پشت آن دقیقا چیزی است که شما ممکن است مشکوک.

معاون رئیس جمهور از طراحی UX در پلی استیشن مت MacLaurin پاسخ سوالات در ارتباط با پس از این رویداد و این که در آن ما متوجه شدیم که PS5 خواهد بود و قابل تنظیم ترین کنسول سونی تا کنون ساخته شده است. این هنوز مشخص نیست چه exec به معنای آن است, اما وجود دارد برخی از حدس و گمان است که کاربران ممکن است قادر به مبادله خارجی صفحات با چیز دیگری.

یک پلی استیشن فن جلو رفتم و در واقع پرسید که چرا سونی رفت و برای این طراحی خاص برای کنسول جدید. "من واقعا تحت تاثیر این طرح در زمان امروز مردم به دنبال قابلیت حمل و راحتی" نوشت: این فرد از طریق VG247. "عملکرد در PS4 شگفت انگیز بود. چرا ایجاد محصول جدید بزرگتر و حجیم تر?"

پس از PS5 رویداد بسیاری شگفت زده است که نزد PS5. برخی از رفت جلوتر و در مقایسه با PS5 اندازه برابر قبلی کنسول ها و همه ایکس باکس مدل های به روز. آنها با استفاده از ابعاد پورت USB و دیسک باز به برآورد اندازه واقعی پلی استیشن 5 و آمد تا با این رندر:

این PS5 به نظر می رسد و آن را به مراتب بزرگتر از هر یک از رقبای خود است. MacLaurin پاسخ به این سوال نباید تعجب هر کسی که شده است به شرح زیر PS5 نشت و شایعات.

"ترمال" او گفت:. "این نسل کمی ابر رایانه. در حالی که 7nm روند ارائه شگفت انگیز حرارت عملکرد را برای قدرت و قدرت بسیار شدید است."

او ادامه داد: در یک جداگانه نظر "این تکنولوژی هنوز آنقدر تازه است; آن می اندازد مقدار زیادی از گرما بنابراین ما نیاز به اتاق به اسراف."

گزارش های اخیر گفت که ترمال خواهد بود یک مشکل بزرگ برای سونی PS5. گفت: برخی از این شرکت به پرداخت پول بیشتر از حد معمول برای راه حل های حرارتی مورد استفاده در PS5. به طور جداگانه اخیر سونی ثبت اختراع ظاهر توضیح داد که خنک شد دلیل واقعی چرا PS5 dev kit تا به حال چنین طراحی منحصر به فرد. سونی جزئیات در اسناد یک سیستم خنک کننده است که با طراحی خاص که آن هم کاملا غیر معمول برای یک کیت توسعه. از به نظر می رسد کسانی که شماتیک این سیستم خنک کننده را تا مقدار زیادی از فضای داخل dev kit کنسول:

شماتیک سونی ثبت اختراع توصیف خنک کننده فن آوری برای PS5 dev kit. منبع تصویر: سونی از طریق LetsGoDigital

صرف نظر از سونی انگیزه برخی را دوست دارم PS5 طراحی و برخی از آن متنفرم. آنچه واقعا مهم است این است که این نوع عملکرد سیستم ارائه می دهند و کارآمد اتلاف گرما بخش عمده ای از آن است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن