هنگامی که حامل تلفن همراه خاموش کردن شبکه های 3G در ما ؟

با همه بحث در مورد 5G و چگونه آن را آینده از ارتباطات ما آن را آسان به را فراموش کرده ام که بسیاری از مردم حتی

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 خرداد 1399
با همه بحث در مورد 5G و چگونه آن را آینده از ارتباطات ما آن را آسان به را فراموش کرده ام که بسیاری از مردم حتی انتقال به 4G نشده است.

با توجه به Ana ortega حدود 12% از سرویس های بی سیم کاربران هنوز هم با تکیه بر اتصال 3G. دلایل آن متفاوت است. یک تحقیق انجام شده توسط OpenSignal نشان داد که تنها درصد کمی از این کاربران باقی می ماند در 3G چرا که آنها فاقد پوشش 4G حدود 12.7%. اکثریت قریب به اتفاق 87.2% دسترسی به 4G و حتی خود 4G دستگاه قادر است, اما لازم نیست که 4G طرح است.


بنابراین به نظر می رسد پس از آن که آن را بیشتر به یک ماده از انتخاب به امتناع از مزایای (و هزینه) از 4G. که انتخاب خواهد شد رفتن به دور و دیر یا زود به عنوان حامل انتقال به 5G و sunsetting 3G. حامل مشتاق به آزاد کردن فرکانس مورد استفاده 3G و استفاده از آنها برای بهتر 4G و 5G پوشش. اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد 5G ما را بررسی کنید 5G گروههای cheat sheet.اما زمانی که دقیقا 3G از رده خارج ؟ بیایید نگاهی به آنچه عمده حامل باید گفت در مورد آن!

ورایزون قصد دارد برای پایان دادن به پشتیبانی از 3G


Verizon بزرگترین حامل در ایالات متحده بلکه یکی که به دنبال خلاص شدن از 3G سریعترین. این شرکت در ابتدا برنامه ریزی شده برای توقف پشتیبانی از 3G در شروع سال 2020 است اما از آنجا که این طرح به تعویق افتاد.

جدید پایان تاریخ برای ورایزون 3G است که تا پایان سال 2020با توجه به حامل سایت. پس از آن گوشی که 4G و یا آن را اما نمی پشتیبانی از صدای HD مانند آیفون 5S و مدل بزرگتر از آن را نمی خواهد کار بر روی شبکه ورایزون است.

حتی با توجه به پایه های همراه پشتیبانی از 4G این روزها مجبور ارتقاء شکستن نیست هر کسی بانک. و اگر شما نوع فرد است که حاضر به دریافت گوشی های هوشمند ما را بررسی کنید بهترین گوشی های اساسی مقاله را برای بهترین گزینه ها در بازار در حال حاضر.

T-Mobile قصد دارد برای پایان دادن به پشتیبانی از 3G


T-Mobile در روند ادغام آن در شبکه با حداکثر سرعت دویدن و به نظر می رسد که قتل 3G است نه در سازمان ملل متحد حامل دستور کار در حال حاضر. تیم سرخابی نیست ساخته شده و هر گونه اعلام رسمی در خصوص sunsetting از 3G نشده است.

برخی تخمین نقطه نسبت به اواخر سال 2021 در اوایل سال 2022 به زمانی که T-Mobile ممکن است خاموش کردن 3G به طور دائم. داشتن دسترسی به دو کامل شبکه های پس از ادغام با حداکثر سرعت دویدن به T-Mobile گریز بیشتر در چه باند و فرکانس آن می تواند ارائه به مشتریان است. این است که احتمالا یک دلیل بزرگ چرا خاموش کردن 3G بالا نیست در حامل لیست اولویت است. که در آن متخصصان مشغول بودن ترکیب دو شبکه را به یکی. دیر یا زود این 3G عصر به پایان خواهد آمد در T-Mobile به عنوان به خوبی.

ما به روز رسانی این مقاله به عنوان به زودی به عنوان یک بیانیه دقیقا زمانی که T-Mobile است که کشیدن پلاگین بر روی 3G.

AT&T قصد دارد برای پایان دادن به پشتیبانی از 3G


بر خلاف T-Mobile, AT&T, بسیار, بتن, برنامه برای خاموش کردن آن از شبکه 3G. پایان تاریخ است فوریه 2022. این مشتریان می دهد تقریبا دو سال را در نهایت تبدیل به یک 4G-دستگاه قادر و خدمات مناسب طرح است.

نگه داشتن در ذهن است که در اوایل سال 2022 به احتمال زیاد همه میانی گوشی و احتمالا حتی برخی از تلفن های بودجه خواهد آمد با 5G پشتیبانی می کند. این به این معنی است که برخی از کاربران قادر خواهد بود تا اساسا جست و خیز کامل نسل فناوری ارتباطات است.

البته 4G نیست رفتن به دور در هر زمان به زودی و کاربران را با تکیه بر آن را بیشتر از زمان. در واقع 4G احتمالا در اطراف برای بسیار طولانی تر از 3G. بنابراین اگر شما از طرفداران از 5G که برخی از توطئه های رنگ به عنوان خطرناک, شما به طور بالقوه می تواند جلوگیری از آن تا 6G می آید همراه در برخی از نقطه در آینده است. سپس ما ممکن است روزانه رانندگی عینک هوشمند به جای استفاده از تلفن های.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de