این صفحه 4a در مقابل صفحه 5G اندازه کدها هدف را به منظور به گوگل صفحه 2020 هرج و مرج

اگر شما فکر می کنید گوگل صفحه 2020 سری است که بیشتر مانند یک صابون اپرا چه با متعدد صفحه 4a و صفحه 5 مدل band

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 تیر 1399
اگر شما فکر می کنید گوگل صفحه 2020 سری است که بیشتر مانند یک صابون اپرا چه با متعدد صفحه 4a و صفحه 5 مدل bandied در مورد شما به تنهایی نیست. اول ما بودند رفتن به صفحه 5 مدل و سپس یکی از دو دوباره با 5G در بالا یا سه صفحه 4a نسخه های پس از آن دو در حال حاضر یکی دوباره چه می دهد ؟
حقیقت این است که گوگل ممکن است تنظیم استراتژی خود را همراه با طولانی انتشار بازه زمانی برنامه از ماه مه تا ژوئیه به شرکت اوت 3 که آخرین شایعه گیره به عنوان صفحه 4a اعلام و تاریخ انتشار.

به ریختن برخی از سفارش به صفحه 2020 آسیاب شایعه هرج و مرج leakster با بیشترین سابقه ستارگان Steve Hemmerstoffer معروف @onleaks استفاده شده خود را بدنام CAD darwing منابع برای ارائه هر چهار صفحه جدید مدل انتظار می رود در این سال است.

در صورتی که هنوز هم گیج کننده به نظر می رسد این به دلیل آن است که تنها در گوگل می داند که چه و زمانی که آن را در نهایت آزادی است. یا آن را ؟ در هر صورت ما به دنبال کم به اواسط طیف مدل های این سال با پتانسیل Snapdragon 768G برای صفحه 5G و یک پست Snapdragon 730 برای صفحه 4a که گفته بود 4G/LTE دستگاه تنها.

این نیز jibes با به بیرون درز کد نام آینده گوگل پیکسل به عنوان موجود در خود برنامه دوربین ، در نسخه 7.3 از برنامه دوربین گوگل کد تجزیه یافت مراجع به "sunfish," "redfin" و "خاردار" با اشاره به آینده پیکسل ، این چیپ ست که قدرت گوگل در سال 2020 نسل پیکسل ذکر شده بود نیز وجود دارد. "Sunfish" ساخته شده است در اطراف پست "sm7150" پلت فرم و یا Snapdragon 730 با اشاره به این صفحه 4a مدل.


"Redfin" و "خاردار" را بر اساس "sm7250" یا جدید Snapdragon 765 میانی چیپ ست است که کوالکام برای اولین بار ساخته شده در 5G مودم بنابراین دو صفحه 5 مدل در حال اجرا بر روی جایگزین بسیار ارزان تر به Snapdragon 865 را 5G مودم در حالی که 4a نخواهد شد. این حاشیه را تایید کرد در حال حاضر توسط IMDA مثال نشان می دهد که G025A دستگاه به 3G/4G اتصال تنها.

در حال حاضر آن است که ترک احتمالی غیر 5G صفحه 5 مدل نشان داده شده در اینجا ؟ همچنان شنیده می شود اما اگر این شایعات پرواز در اطراف هر نشانه گوگل ممکن است تیراندازی برای بازار به اشتراک گذاری این زمان در اطراف, از این رو با انتشار نسخه های با پردازنده های میانی به جای قفسه بالا 8-سری کوالکام.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن