برخی از کاربران آیفون مشکوک Instagram فعال در زمینه, شرکت ادعا می کند آن را یک اشکال

یک iOS 14 ویژگی اطلاع کاربران زمانی که یک برنامه با استفاده از دوربین یا میکروفون و حدس می زنم که درست کردم ،

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 مرداد 1399
یک iOS 14 ویژگی اطلاع کاربران زمانی که یک برنامه با استفاده از دوربین یا میکروفون و حدس می زنم که درست کردم ، برخی از کاربران گزارش می دهند که آنها می توانید ببینید سبز شاخص که نشان دهنده دوربین استفاده در هنگام استفاده از Instagram حتی هنگامی که آنها در حال گرفتن یک عکس و یا یک ویدیو. این به معنی Facebook-تصویر متعلق به پلت فرم دسترسی به دوربین خود را حتی زمانی که شما فقط پیمایش از طریق تغذیه.

آستانه می گوید که یک Instagram سخنگوی ادعا می کند که این مورد نیست. ایجاد حالت قابل دسترسی است از دوربین و این می تواند آی فون سیستم عامل بر این باورند که دوربین در حال استفاده در پس زمینه. به طور مشابه کشیدن به دوربین از غذا نیز می تواند باعث شاخص.


در Instagram می گوید که این دوربین تنها دسترسی کاربر به دستور و اصرار دارد که به تازگی گزارش شده رفتار است یک اشکال است که ثابت در iOS بتا 14. اشکال که باعث برنامه به اشتباه نشان می دهد که دوربین در حال استفاده است که هنگامی که آن را نیست.

در حالی که Instagram در حال کار بر روی یک ثابت شما ممکن است بخواهید به لغو آن دسترسی به دوربین را به در سمت امن است.

iOS 14 بتا افشای برنامه های پس از آن رول


کاملا به تازگی برنامه های مختلف یافت شد کپی کلیپ بورد, اطلاعات, با تشکر دوباره برای iOS 14. توسعه محاکمه به اطلاع کاربر زمانی که برنامه دسترسی به آی فون متن کپی شده.

Infinite آمد تا با بهانه های عجیب و غریب به کلیپ بورد کپی داده و وعده داده شده به قطع عمل است. ق و LinkedIn نیز گفت: آنها را متوقف اسکن کلیپ بورد و مطمئن باشید که کاربران داده نمی شود و یا دریافت.

در حالی که در بعضی از دلایل واقعی چرا یک برنامه نیاز به clipboard دسترسی به آن همیشه مورد نیاز است. مانند Instagram Reddit و LinkedIn هم گفت: آنها snooping اطراف و یک اشکال این است که چه چیزی باعث این رفتار است.


در سال گذشته Facebook همچنین در زمان مراقبت از یک اشکال در آن برنامه iOS است که به نظر می رسید فعال کردن دوربین در پس زمینه بدون کاربر اجازه یا دانش است. در آن زمان این شرکت مطمئن است که هیچ عکس یا دستگیر شدند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن