گوگل آن را دوباره ارسال یک خریدار ده صفحه 4 واحد اشتباه

توقف ما اگر شما فکر می کنم شما شنیده ام این یکی قبل از. به عنوان یک نتیجه از یک گیج کننده خدمات مشتری اشتباه د

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 اردیبهشت 1399
توقف ما اگر شما فکر می کنم شما شنیده ام این یکی قبل از. به عنوان یک نتیجه از یک گیج کننده خدمات مشتری اشتباه در گوگل بخشی از یک unsuspecting صفحه خریدار به پایان رسید تا با یک کارتن پر از گوشی های حق بیمه در آستان با توجه به این خنده دار شرح رویداد غیر معمول نوشته شده در ق.
اگر شما تعجب آنچه در آن سال هنوز به 2020 شما نشده اند قادر به رفتن به عقب در زمان و هشدار به همه درباره خطرات خوردن پخته, سوپ خفاش, اما به نوعی گوگل دوباره آن را انجام داده. تفاوت بین آنچه اخیرا اتفاق افتاد و به "timias55" و "Cheetohz را" مضحک ماجرا در سال گذشته در تلاش برای بازگشت یک پیکسل 3 واحد ارز برای بازپرداخت این است که یک صفحه 4 بود و در واقع می خواستم این زمان در اطراف.
اما به جای به سادگی دریافت یک دستگاه دستور داد از ما گوگل در فروشگاه انبوه با تخفیف قیمت 499 دلار (به علاوه مالیات) قهرمان ما آخرین داستان در مورد محل کار بی کفایتی کردم فوق (و زیر تصویر) کارتن حاوی کمتر از ده زیبا با نام تجاری جدید استفاده نشده و باز نشده و سالم پیکسل 4s.

برای یک لحظه زودگذر, "timias55" اعتراف او در نظر گرفته نگه داشتن تمام ده گوشی برای خودش که می شده اند معادل برنده شدن در قرعه کشی با یک بلیط از 499 دلار (به علاوه مالیات).

اما پس از مشاوره با یک "فرشته ای روی شانه" و همچنین همسر این مرد تصمیم به انجام کار درست و قرار دادن بیش از حد پشت گوشی. و یا حداقل او سعی کرد به دلیل این که گوگل خدمات به مشتریان ظاهرا خراب کرد تا برای بار دوم (سوم اگر ما تعداد در سال گذشته شکست مفتضحانه) سوء تفاهم این وضعیت و در ابتدا مثال فقط هشت دستگاه ها در پیگیری لغزش از بازگشت بسته است.

جداگانه ردیابی لغزش شد و بنابراین نیاز به حساب نهم بیش از حد صفحه 4 واحد پس از "timias55" تماس گوگل هنوز دوباره. بحث در مورد قادر بودن به یک اشاره و پذیرش غیر رسمی نشانه بزرگ G قدردانی برای این unnamed مرد طراوت صداقت و چشمگیر scrupulousness. بیایید فقط امیدوارم صفحه 4 باقی می ماند که در را اختیار نمی خواهد اثبات می شود معیوب در هر زمان به زودی به عنوان یک بی رحمانه و تاب از سرنوشت.
در همان زمان ما نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم کسی در جایی با تجربه یک وضعیت مشابه و تصمیم به آمده, پاک, حفظ دستگاه های اضافی. پس از همه, اگر این نوع از چیزی که اتفاق افتاده است دو بار (که ما می دانیم) که به آن می گویند اتفاق افتاده است سه یا چهار بار ؟ این است که کسی در داخل تخریب گوگل ؟ گوگل برای انجام این کار بر روی هدف به صورت مصنوعی باد ضعیف فروش شماره آن صفحه وارد زمین? بنابراین بسیاری از سوالات که هیچ کدام را باید بسیار جدی گرفته شود ،


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب