جدید Galaxy Note 20 نشت میریزد نور بر روی سامسونگ در نسل بعدی فبلت

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 تنظیم شده است برای رسیدن به بعد از این سال. سامسونگ در نسل بعدی فبلت را گزا

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 اردیبهشت 1399
  • سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 تنظیم شده است برای رسیدن به بعد از این سال.
  • سامسونگ در نسل بعدی فبلت را گزارش کشتی با 108 مگاپیکسلی تیرانداز و بهبود التراسونیک سنسور اثر انگشت.
  • ورود به سطح توجه داشته باشید کهکشان 20 نمی خواهد کشتی با 120Hz نمایش.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سامسونگ بعد از این تابستان را رسما پرده آن توجه داشته باشید کهکشان 20, صف, این شرکت نسل بعدی را بر روی آن محبوب فبلت. اگر این نام برای پرتاب کردن شما که کاملا قابل درک است که سامسونگ شبیه به آنچه در آن بود با آن Galaxy S سری در حال پریدن از روی Note 10 تمام راه را به توجه داشته باشید 20. اگر صرفا یک حیله بازاریابی جدید طرح نامگذاری می کند اضافه کردن کمی هیجان بیشتر به یک خط تولید محصول است که تبدیل به یک بیت قابل پیش بینی در سال های اخیر است.

در حال حاضر سامسونگ در تضاد کامل با اپل به ظاهر انجام نمی دهد بیشتر از هر چیز به حفظ جزئیات محصول از نشت. به عنوان یک نتیجه, ما به طور معمول همه چیز را می دانیم وجود دارد که در مورد یک محصول جدید سامسونگ هفته اگر نه ماه جلوتر از زمان. با که گفت: ما در حال حاضر دیده می شود تعدادی از توجه داشته باشید کهکشان 20 نشت سطح بیش از چند هفته گذشته.

جدید ترین کهکشان توجه داشته باشید 20 نشت حسن Android Central, ما فراهم می کند با چند خیلی چیزهای جدید در مورد مشخصات و ویژگی های ما می توانید انتظار برای دیدن از اندازه گوشی های هوشمند.

حق کردن خفاش وجود داشته است rumblings که بالای خط توجه داشته باشید کهکشان 20 مدل را به رخ کشیدن 120Hz نمایش. اگر این برای تلفن های موبایل آشنا این دلیل است که شرکت اپل در 12 مدل نرم افزار خواهد شد به احتمال زیاد به رخ کشیدن مشابه فن آوری صفحه نمایش.

همانطور که برای دیگر جزئیات سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 را به رخ کشیدن یک پیکسل, چیپ 865 16GB RAM, و نسل بعدی مافوق صوت حسگر اثر انگشت. در حالی که سامسونگ برای اولین بار التراسونیک سنسور اثر انگشت به سمت چپ زیاد باشد مورد نظر ما می توانید انتظار برای دیدن برخی از مهم عملکرد و قابلیت اطمینان بهبود با تشکر از یک حسگر بزرگتر.

به عنوان ظرفیت باتری این گزارش اشاره می کند:

طبق گزارش جدید توجه داشته باشید کهکشان 20 به علاوه باید یکسان از 4500 میلی آمپر ساعت ظرفیت باتری به عنوان کهکشان S20 Plus. اگر این اطلاعات به طور دقیق توجه داشته باشید کهکشان 20 به علاوه یک باتری کوچکتر از کهکشان S20 فوق العاده. اما توجه داشته باشید کهکشان 20 به علاوه هنوز هم ممکن است در تاریخ همتراز و یا حتی کمی بهتر از S20 فوق العاده در شرایط واقعی عمر باتری به لطف "LTPO" متغیر نرخ تجدید صفحه نمایش.

تا آنجا که به توجه داشته باشید کهکشان 20 دوربین نگران هستند پانچ-سوراخ دوربین باقی خواهد ماند که در آن است و این دستگاه به احتمال زیاد با کشتی 108 مگاپیکسلی در عقب:

عملکرد عاقلانه معیار برای سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20+ به بیرون درز اوایل ماه گذشته. همانطور که اشاره کردیم در آن زمان توجه داشته باشید 20+ "خواهد شکست دادن بسیاری دیگر آندروید, هدست, اما ممکن است هنوز هم کم رنگ در مقایسه با معیار نمرات برای اپل هنوز منتشر نشده A14 پردازنده که قدرت آیفون آینده 12."

با فرض وجود دارد coronavirus مربوط به تاخیر در آن می ایستد به همین دلیل است که توجه داشته باشید کهکشان 20 در دسترس خواهد بود برای خرید زمانی در ماه آگوست یا سپتامبر این سال است.

منبع تصویر: Lee Jin-مرد/AP/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب