سامسونگ اختراع تکنولوژی دوربین است که تصاویر را مانند قبل از هرگز

شما لازم نیست که به دنبال گوشی های هوشمند صنعت از نزدیک می دانم که دوربین به آرامی مصرف بیش از گوشی های ما. ما

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 خرداد 1399
شما لازم نیست که به دنبال گوشی های هوشمند صنعت از نزدیک می دانم که دوربین به آرامی مصرف بیش از گوشی های ما. ماژول دوربین در حال رشد به عنوان تعدادی از سنسور را افزایش می دهد و مردم شروع به سوال: "چگونه دور خواهد شد و این رفتن؟'

خوب ما یک نگاه اجمالی از جهت سامسونگ در حال برنامه ریزی برای رفتن حداقل تا آنجا که به عنوان اختراع ثبت شده را می توان به عنوان نکات. ثبت اختراع در سوال خال خال با LetsGoDigital و اشاره به یک دوربین آرایه سیستم است که می تواند تا 6 فرد دوربین.

اگر ذهن خود را شروع به پریدن کرد به نوکیا 9 و آن 5-دوربین آرایه که در نهایت ناموفق مانده نگران نباشید سامسونگ در حال رفتن در جهت کاملا متفاوت. این ترفند جدید که سامسونگ ثبت شده است که هر یک دوربین قادر خواهد بود به شیب در دو محور: عمودی و یکی افقی یکی.

این دوربین می تواند در ترکیب های مختلف آرایه ها از یک 3-دوربین یکی تمام راه را به یک 6-دوربین یکی (احتمالا بسته به اینکه چگونه high-end این مدل است). چرخش دوربین کنترل می شود از طریق برنامه دوربین اجازه دادن به کاربران تنظیم کنید که چگونه گسترده و بلند تصویر خواهد بود. در واقع شما قادر خواهید بود به قاب عکس خود را به هر حال شما می خواهید بدون نیاز به حرکت می کند.


البته پس از تصاویر گرفته شده با گوشی را به انجام برخی از محاسباتی جادوگری به ترکیب داده ها از سنسور را به یک تصویر.

این آرایه می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها برای فوق العاده فوق العاده گسترده ای تصاویر, با این حال. ثبت اختراع نیز نشان می دهد که این دوربین می تواند کج به داخل خواهد شد که در نتیجه چیزی Samsung تماس پنو-بوکه. پنو-بوکه در واقع یک شات پانوراما است که در آن زمینه دارای اثر بوکه اعمال می شود در حالی که این موضوع در پیش زمینه در تمرکز است.


دوربین های موجود در آرایه لازم نیست که به همان, یا, ثبت اختراع توضیح می دهد بیشتر است. این سنسور می توانید اندازه های مختلف و لنز کانونی مختلف. برای مثال 5-دوربین آرایه می تواند چهار زاویه دوربین و یک دوربین تله.


که یک چیز واقعا خوب پس از آن بدان معنی است که ما نمی خواهد که به قربانی کردن قابلیت های ما در حال حاضر استفاده می شود به منظور دریافت این خیال کج کردن دوربین.

این تکنولوژی به نظر نمی رسد مانند چیزی که بیش از حد وجود دارد, پس از آن بسیار ممکن است که خواهیم دید دستگاه های که با استفاده از آن در عرض چند سال.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب