گوگل منتشر نشده صفحه 4a کامل بررسی دوربین که به نظر می رسد... تشویق

اگر شما بوده ام به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی صفحه 4a آسیاب شایعه, شما ممکن است به یاد داشته باشید گوگل بزر

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 اردیبهشت 1399
اگر شما بوده ام به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی صفحه 4a آسیاب شایعه, شما ممکن است به یاد داشته باشید گوگل بزرگ بعدی در اواسط محدوده گوشی های هوشمند شد manhandled در فیلم تقریبا دو ماه پیش. راست است کوبا vlogger به نحوی موفق به گرفتن دست خود را در یک به طور کامل با نمونه کار های بسیار پیش بینی سهام آندروید در حال اجرا 5.8-inch دستگاه قبل از هر کس دیگری در تمام جهان گسترده ای آشکار تمام مشخصات کلیدی که شد و سپس تایید توسط چند دیگر سنگ جامد منابع.
فوق العاده به اندازه کافی Google صفحه 4a است که هنوز رسمی نیست و در عین حال اگر چه ما در انتظار یک اعلام رسمی را به جای هر روز در حال حاضر و محموله به پا زدن کردن تا پایان ماه. تا پس از آن اگر شما نیاز به یک دلیل خوب برای نگه داشتن هزینه های $400 (و یا حتی کمتر) برای اپل دیوانه قدرتمند آیفون SE (2020), شما ممکن است بخواهید برای چک کردن صفحه 4a کامل دوربین نقد و بررسی قرار داده و با هم توسط همان اسپانیایی زبان YouTuber که به طور کامل منفجر گوشی پوشش در ماه مارس.

دلگرم کننده است این کلمه در روز

در حالی که این ویدئو جدید نیز در زبان انگلیسی, بدیهی است که شما لازم نیست که به صحبت کردن و یا درک یک زبان خاص به درک با کیفیت از یک دسته از عینی زیادی عکس های گرفته شده توسط یک دستگاه مقرون به صرفه است که حتی اجرای نرم افزار تجاری است.
برای اکثر ما به شما اجازه نتیجه گیری های خود را از این تصاویر به عنوان به خوبی به عنوان ما در عمق بررسی از صفحه 3a و 3a XL در سال گذشته در حالی که نگه داشتن در ذهن عملکرد تصویربرداری از صفحه 4a می تواند بسیار نسبت به آنچه که شما شاهد در اینجا با تشکر از آخرین لحظه قبل از انتشار نرم افزار بهینه سازی و بهبود.
اما حتی زمانی که در نظر گرفتن تمام متغیرها را در نظر میگیرد و همچنین به عنوان ذاتی ذهنی طبیعت از هر گونه دوربین و ارزیابی سخت است و نه نگاه به این عکس کنید و هیجان زده است. تک 12MP رو به عقب دوربین به نظر می رسد به انجام کاملا bang-up کار در حال حاضر از پردازش پرتره بدون از دست دادن تمرکز و یا استفاده بیش از حد تهاجمی اثرات تاری با محدوده دینامیکی و کاهش نویز درخشان در تقریبا هر سناریو و بیسار فوق العاده ای شب نزد نتایج.

اگر چه روشنایی تصویر است که دقیقا چشمگیر و همان می رود برای عکس های گرفته شده در 8x زوم آن را قطعا به نظر می رسد مانند گوگل هنوز برنده دیگری در دست خود را از لحاظ (دوربین) ارزش برای پول است. حتی 8MP جلوی تیرانداز به نظر می رسد تا حد زیادی صالح در تولید مناسب و معقول خود پرتره, به ویژه هنگامی که فکر کردن در مورد به طور گسترده ای شایع قیمت نقطه ای از قریب الوقوع صفحه 4a.

می توانید به صفحه 4a به چالش فروزان سریع آی فون جدید SE?

اگر همه ما شنیده ایم در چند ماه گذشته تابه است که بیش از احتمال 5.8-incher خواهد برای $399 در ذخیره سازی 64GB نوع بسته بندی محترم Snapdragon 730 پردازنده 6 گیگابایت حافظه و یک باتری با ظرفیت کمی بیش از 3000 mAh.

متاسفانه برای گوگل "محترم" سرعت اولیه ممکن است به اندازه کافی برای صفحه 4a به ایستادگی کردن در همان قیمت پایه به عنوان اپل A13 مصنوعی-طراحی آیفون SE, اگر چه, مدرن, سوراخ پانچ طراحی و جک هدفون ممکن است کمک به تعادل را در این غول جستجو را به نفع... برای برخی از مردم است.

تا آنجا که به عملکرد دوربین نگران است این بدیهی است که خیلی زود به می دانم که کدام یک از دو گوشی های مقرون به صرفه خواهند بود در زندگی واقعی مقایسه اما چیزی به ما می گوید شما می شود بیش از راضی از این نقطه نظر هر کدام راه شما تکیه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب