بیل گیتس: Coronavirus واکسن ممکن است تبدیل به بخشی از روال نوزاد ایمن سازی

بیل گیتس توضیح داد که در یک پست جدید در وبلاگ که هشت تا 10 واکسن نامزدها از بیش از 115 پیشنهادی مواد مخدر نشان

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 اردیبهشت 1399
  • بیل گیتس توضیح داد که در یک پست جدید در وبلاگ که هشت تا 10 واکسن نامزدها از بیش از 115 پیشنهادی مواد مخدر نشان می دهد وعده.
  • او گفت که "کامل" واکسن را توسعه داده است یک دارو که اثر بخشی بالا در جلوگیری از COVID-19 بیماری ممکن است آن را تبدیل به بخشی از روال نوزاد ایمن سازی برنامه.
  • گیتس همچنین توضیح داد که چالش واقعی این است که حداقل هفت میلیارد دوز و سپس استقرار آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بیل گیتس یکی از شخصیتهای است که خارج از غرفه در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. اول از همه, مایکروسافت, موسس هشدار داد جهان این نوع از چیزی که می تواند اتفاق می افتد پنج سال پیش در TED Talk که ویروسی رفت و هنگامی که خطرات ناشی از COVID-19 روشن شد. دوم گیتس در حال کار با مقامات این بیماری همه گیر به عنوان بیل و ملیندا گیتس است برخی از تجربه در برخورد با بیماری های عفونی.

جای تعجب نیست, بنیاد گیتس شده است بودجه برخی از COVID-19 تلاش با سابق مایکروسافت exec گفت: او حاضر به خطر میلیاردها در توسعه واکسن و تدارکات به طور بالقوه صرفه جویی تریلیون دلار است. در یک پست جدید در وبلاگ در موضوع COVID-19 واکسن گیتس توضیح داد که زمان پیشرفت کرد و گفت که او معتقد به وجود هشت تا ده وعده نامزدها. یک بار کامل واکسن است گیتس گفت: این ممکن است تبدیل به بخشی از "روال نوزاد برنامه ایمن سازی."

گیتس توضیح داد که در یک پست وبلاگ مفصل وجود دارد که کمتر از 115 COVID-19 واکسن نامزدها در آثار با توجه به ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری. "من فکر می کنم که هشت تا ده نفر از کسانی که نگاه ویژه امیدوار کننده" exec گفت: بدون آشکار آنها چه هستند. "بنیاد ما در حال رفتن به نگه داشتن چشم در همه دیگران برای دیدن اگر ما از دست رفته هر گونه که برخی از ویژگی های مثبت هر چند."

قبلی اظهارات گیتس گفت: این بنیاد را کمک به توسعه هفت نفر از آنها از جمله کارخانه ها و زنجیره تامین مورد نیاز برای تولید انبوه. این پروژه ها را به طور همزمان اجرا حتی اگر تنها یک یا دو واکسن را تا پایان انتخاب توده تلقیح. گیتس تاکید کرد در وبلاگ خود نوشته است که واکسن باید امن و موثر است و حتی اگر آنها در حال سریع ردیابی به صورت آماده در هر نقطه از نه ماه به دو سال از هم اکنون. او توضیح داد که سه نفر از مختلف واکسن فن آوری استفاده می شود که به منظور توسعه یک COVID-19 مخدر است.

برخی از محققان در حال کار بر روی ، و واکسن های زنده. "، و واکسن های زنده هستند چه از نظر ما "سنتی" نزدیک" دروازه نوشت. "تعدادی از COVID-19 واکسن نامزدها از هر دو نوع است: آنها به خوبی تاسیس شده است. ما می دانیم که چگونه به آزمون و ساخت آنها."

ساخت آنها را برای مقیاس است که به معنی هفت میلیارد دلار به 14 میلیارد دوز بسته به اینکه چگونه موثر آنها ممکن است یک مشکل و است که چرا بسیاری از مواد بیولوژیکی است و نیاز به رشد.

گیتس گفت او را بیشتر هیجان زده برای واکسن جدید تکنیک های که با استفاده از DNA یا RNA مواد برای تولید یک پاسخ:

در اینجا چگونه RNA واکسن: به جای تزریق یک پاتوژن را آنتی ژن را در بدن شما به جای آن به بدن کد ژنتیکی مورد نیاز برای تولید است که آنتی ژن خود را. وقتی آنتی ژن به نظر می رسد در خارج از سلول های سیستم ایمنی بدن حملات آنها—و می آموزد که چگونه برای شکست آینده مزاحمان در این فرآیند است. شما اساسا به نوبه خود بدن شما را به خود واکسن واحد تولیدی.

گیتس می گوید: بنیاد کار کرده است در RNA واکسن برای نزدیک به یک دهه برای بیماری های دیگر از جمله مالاریا. اولین نامزد برای شروع آزمایشات انسانی بود مدرن را بيان ژن واکسن. در اوایل این هفته ما آموخته است که شرکت آلمانی BioNTech همکاری با شرکت Pfizer مختلف mRNA محاکمه. قبلی گزارش نیز دقیق یکی از DNA مبتنی بر واکسن که بنیاد گیتس حمایت های ساخته شده توسط Inovio.

گیتس توضیح داد که تولید RNA واکسن ممکن است بسیار ساده تر. اما استقرار آنها می تواند چالش برانگیز است چرا که آنها باید ذخیره شده در -80C (-112F) در مقایسه با فقط 4C (39F) به صورت سنتی واکسن.

گیتس توضیح داد که برای اولین بار واکسن لازم نیست که کامل باشد. یک اثر رای از 60 درصد خواهد بود به اندازه کافی منجر به گله ایمنی و پس از آن محققان می تواند به توسعه یک واکسن بهتر که حتی بالاتر اثر دارد. این نوع از واکسن است که می تواند با توجه به نوزادان در آینده است. افراد مسن در ضمن ممکن است نیاز به دوزهای بالاتر برای محافظت گیتس گفت.

او همچنین توضیح داد که در حال توسعه یک واکسن و گرفتن آن تایید شده است که تنها بخشی از این فرآیند است. کل جهان نیاز به واکسینه می شود که یک وظیفه دلهره آور است. ایجاد هفت میلیارد دوز خواهد بود به چالش کشیدن به عنوان تصمیم می گیرد که آن را اولین بار بهداشت و درمان کارگران تلقيح:

من فکر می کنم که کشورهای کم درآمد باید برخی از اولین به آن را دریافت خواهید کرد چرا که مردم را در یک خطر بسیار بالاتر از مرگ در آن مکان. COVID-19 پخش خواهد شد بسیار سریعتر در کشورهای فقیر به دلیل اقدامات فیزیکی مانند فاصله ها سخت تر به تصویب. بیشتر مردم فقیر اساسی بهداشت و درمان است که باعث می شود آنها را بیشتر در معرض عوارض و بهداشت ضعیف و سیستم آن را برای آنها سخت تر برای دریافت مراقبت آنها نیاز دارید. گرفتن واکسن در کشورهای کم درآمد می تواند به نجات جان میلیون ها نفر.

داشتن کل جمعیت جهان تلقيح آسان تر است از انجام گفت و برخی از مردم ممکن است انتظار برای واکسن برای سال. او همچنین تصریح کرد که بنیاد گیتس در حال کار بر روی عرضه زنجیره ای برای چندین واکسن نوع که هزینه میلیاردها دلار است. او روشن ساخته است که همه پول را از پایه و اساس با این حال:

دولت نیاز به سرعت پیدا کردن یک مکانیزم برای ساخت این بودجه برای این کار در دسترس است. پایه و اساس ما در حال حاضر با CEPI این که دولت به شکل تامین مالی است.

منبع تصویر: Pete Marovich/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن