باستان انقراض رویداد به تفکیک لایه ازن

انقراض 360 میلیون سال پیش بود و به احتمال زیاد ناشی از سرعت در حال گرم شدن آب و هوا است که باعث شکست در لایه ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 خرداد 1399
  • انقراض 360 میلیون سال پیش بود و به احتمال زیاد ناشی از سرعت در حال گرم شدن آب و هوا است که باعث شکست در لایه ازن.
  • کارخانه نمونه از این دوره زمانی آشکار DNA که شده بود آسیب دیده توسط اشعه uv.
  • دانشمندان هشدار می دهند که ممکن است ما در فروشگاه برای دیگری چنین رویداد اگر ما نمی توانیم خودمان را کنترل گرم شدن آب و هوا.

هنگامی که مایل گسترده سیارک که وارد زمین حدود 66 میلیون سال پیش آمدند crashing پایین آن از بین برود حدود 75% از تمام گونه های در این سیاره است. آن را فوق العاده ویرانگر, رویداد, و با توجه به اندازه سنگ فضایی که آن را ناشی از آن قابل درک است.

اما مدتها قبل از آن عظیم سنگ پایین آمد و یک توده رویداد انقراض 360 میلیون سال پیش از بین برود یک تکه بزرگ از گیاه و زندگی آبزیان در سیاره ما است. در حال حاضر محققان فکر می کنم آنها می دانند که چه اتفاقی افتاده است و این همه را با یک لایه ازن آسیب دیده.

در یک مقاله جدید منتشر شده در علم پیشرفتمحققان مقابله قبلا غیر قابل توضیح انقراض است. دانستن که این رویداد هر چه در آن بود از بین برود آب شیرین زندگی و همچنین به عنوان گیاهان به دانشمندان برخی از سرنخ بود اما یک کشف در سنگ های جمع آوری شده از نقاط مختلف در سراسر جهان است که در نهایت به عنوان تفنگ سیگار کشیدن.

زمانی که محققان فرآوری سنگ آنها کشف میکروسکوپی گیاه اسپور. آن اسپور مانند این است که اجازه باستان گیاهان برای تولید مثل, اما نه همه از اسپور همان نگاه کرد. برخی به نظر می رسد طبیعی و سالم در زمان آنها حفظ شد در حالی که دیگران تا به حال به وضوح آسیب دیده شده است.

در مقايسه دو گروه از اسپور محققان کشف کردند که ناقص نمونه تا به حال شده است به احتمال زیاد آسیب دیده شدید نور ماوراء بنفش که سرخ شده با DNA خود را و سمت چپ آنها را ریخت. این دانشمندان می گویند شواهد چشمگیر و سریع تفکیک زمین را لایه ازن که به طور معمول محافظت از ما را از بسیاری از آسیب رساندن اشعه uv که در غیر این صورت باعث آسیب جدی به گیاهان و حیوانات.

این نوع از شکست در لایه ازن مشاهده شده در گذشته, اما از لحاظ تاریخی مرتبط با افزایش فعالیت های آتشفشانی است. در این مورد خاص به نظر نمی رسد که آتشفشان نقش دارند اما محققان بر این باورند که به سرعت در حال گرم شدن آب و هوا بعد از یک عصر یخبندان بود ماشه. به عنوان شما ممکن است تصور کنید که نگران کننده به عنوان ما می دانیم که آب و هوا ما این است که در حال حاضر در میان گرم شدن سریع و اجماع علمی است که فعالیت های انسانی مقصر است.

"همه مهمتر دونین-Carboniferous مرز زمینی انقراض شد و همزمان با عمده آب و هوایی گرم به پایان رسید که شدید نهایی یخبندان چرخه از آخرین دونین عصر یخبندان" محققان نوشتن. "یک مکانیسم برای لایه ازن کاهش طول گرم شدن سریع افزایش یافته است همرفتی حمل و نقل از ClO. از این رو ازن از دست دادن در طول گرم شدن سریع است ذاتی سیستم زمین فرآیند با نتیجه اجتناب ناپذیر است که ما باید هشدار برای چنین احتمالی در آینده گرم شدن جهان است."

اوه.

منبع تصویر: رید وایزمن/ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im