جدید وحی ممکن است همه چیز را تغییر دهید ما می دانیم در مورد کوروناویروس آنتی بادی

Coronavirus آنتی بادی آزمایشات نشان داده اند که بیماران بدون علامت هستند احتمال بیشتری برای نشان دادن سطوح پای

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 خرداد 1399
  • Coronavirus آنتی بادی آزمایشات نشان داده اند که بیماران بدون علامت هستند احتمال بیشتری برای نشان دادن سطوح پایین COVID-19 آنتی بادی در خون به عنوان به زودی به عنوان دو تا سه ماه پس از عفونت است.
  • پایین بودن سطح آنتی بادی نشان نمی دهد افزایش خطر ابتلا به عفونت مجدد به عنوان سیستم ایمنی بدن نیز توسعه حافظه از برخورد با رمان coronavirus و می تواند از نو خلق کردن آنتی بادی های زمانی که مورد نیاز است.
  • یافته های این مطالعه ممکن است تحت تاثیر قرار های مختلف سیاست های بهداشت از جمله اهدای پلاسما, کمپین "ایمنی گذرنامه" طرح و همچنین گسترده آنتی بادی آزمایش مبارزات به معنای اندازه گیری "گله ایمنی است."

بیشتر از زمان که می گذرد نزدیک ما را وادار به پاسخ دادن به یک سوال است که دانشمندان نمی توانست پاسخ داد: در اولین ماه از coronavirus بیماری همه گیر. آنها قادر به ثابت کند که ایمنی در برابر ويروس جديد به دست آمده می تواند در حیوانات و انسان پس از قرار گرفتن در معرض اولیه و دوم عفونت مجدد امکان پذیر نمی باشد بلافاصله پس از گرفتن این بیماری است. این بسیار مهم است برای پیدا کردن واکسن پژوهش که متکی بر توانایی سیستم ایمنی بدن برای توسعه ایمنی نسبت به ویروس. اما چه مدت طول خواهد این مقاومت گذشته است ؟ چقدر حفاظت می توانید یک واکسن ارائه قبل از خطر عفونت مجدد مطرح می شود? چه مدت طول خواهد COVID-19 بازماندگان امن است ؟

برخی از محققان بر این باورند ضرب و شتم این بیماری را ارائه ایمنی در خط با دیگر شناخته شده coronaviruses. که می تواند در هر نقطه از شش تا دوازده ماه. Dr. Anthony Fauci گفت: به همان اندازه به تازگی. در حال حاضر تحقیقات جدید ما فراهم می کند با پاسخ اول در مورد COVID-19 ایمنی آشکار است که گردش آنتی بادی ممکن است غیر قابل کشف در آزمایش خون ظرف سه ماه پس از عفونت است. این لزوما خبر بدی و این به آن معنا نیست که بدن را فراموش کرده چگونه به دفاع از خود در برابر SARS-CoV-2 که به سرعت. اما این کشف می تواند پیامدهای برای بهداشت و سلامت دیگر سیاست هایی که دولت های جهان ممکن است سرگرم کننده از جمله پلاسما کمک های مالی به اصطلاح "ایمنی گذرنامه" و گسترده آنتی بادی آزمایش.

یک مطالعه جدید منتشر شده در طبیعت طب آمده است که coronavirus آنتی بادی ممکن است در گذشته تنها برای دو یا سه ماه با بیماران بدون علامت به احتمال زیاد برای نشان دادن یک عدد پایین تر از آنتی بادی از افرادی که آشکار COVID-19 علائم.

اگر دقیق و سپس پلاسما از COVID-19 بازماندگان ممکن است مناسب برای درمان بیماران دیگر پس از آن سه ماه گذشت. همچنین هر دولت با توجه به گسترده آنتی بادی آزمایش به منظور بررسی تاثیر واقعی این بیماری را تشخیص نیست COVID-19 بازماندگان که دیگر آنتی بادی در گردش خود را bloodstreams. نتیجه گیری در مورد "گله ایمنی" سطوح ممکن است نادرست به عنوان یک نتیجه. بعلاوه هر مصونیت گذرنامه ابتکار که با تکیه بر اثبات شما تا به حال این بیماری خواهد بود و محکوم به شکست اگر تست آنتی بادی به نوبه خود منفی در عرض سه ماه.

همچنین اگر اطلاعات دقیق است و به شما مشکوک ممکن است شما تا به حال COVID-19 بیش از سه ماه پیش بدون داشتن تا به حال تست PCR به آن را تایید, تست آنتی بادی ممکن است عملکرد نتایج مربوطه.

عدم وجود آنتی بادی در بازماندگان نیست نشانه ای است که همان فرد می توانید COVID-19 بار دوم پس از فقط سه ماه. سیستم ایمنی بدن انسان نیز دارای یک سیستم پشتیبان گیری است که فروشگاه های خاطرات گذشته عوامل بیماری زا. پس از برخورد با یک مهاجم شناخته شده مانند رمان coronavirus سیستم ایمنی بدن قادر خواهد بود به صورت انبوه تولید آنتی بادی خنثی است که می تواند آن را مسدود کنید. که واکسن چگونه کار می کنند نیز هست.

محققان از چین نگاه 37 بدون علامت COVID-19 بيمار و 37 نفر که توسعه علائم و کشف کرد که سابق گروه طراحی و توسعه یک پاسخ ایمنی ضعیف تر از نظر آنتی بادی است. این ترکیبات در بدن انسان تولید می شد غیر قابل کشف در خون در 40 درصد از asymptomatics در مقایسه با تنها 13 درصد از افرادی که علائم.

همانطور که نیویورک تایمز اشاره می کند محققان را به حساب سلول های ایمنی است که پادتن.

"اکثر مردم به طور کلی و نه آگاه از سلول T ایمنی و خیلی از گفتگو با تمرکز بر سطح آنتی بادی," دانشگاه کلمبیا virologist آنجلا راسموسن گفت: بار.

سلول T لنفوسیت ها سیستم ایمنی بدن مجریان است که می تواند کشتن ویروس. B سلول های لنفوسیت های که به یاد داشته باشید شیمیایی امضای ویروس و آنها قادر به رشد جدید آنتی بادی در هنگام تماس ساخته شده است دوباره. "اگر آنها پیدا کردن ویروس دوباره آنها به یاد داشته باشید و شروع به ساختن آنتی بادی بسیار سریع" دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای virologist Florian Krammer توضیح داد.

او همچنین افزود که "خنثی سازی آنتی بادی آنچه مهم است و این که می گوید یک داستان متفاوت است." این مطالعه جدید نشان داد که آنتی بادی به یک ویروسی پروتئین کاهش یافته است در زیر قابل تشخیص سطوح اما خنثی سازی آنتی بادی است که هدف سنبله پروتئین هنوز هم در حال حاضر. به خنثی سازی آنتی بادی کاهش یافته است بیشتر در این علامتی از مردم در این گروه است که نشان داد هیچ COVID-19 علائم.

به طور جداگانه دوم مقاله منتشر شده در طبیعت مشاهده شده است که حتی یک مقدار کم از آنتی بادی خواهد بود به اندازه کافی برای سوار شدن یک پاسخ مناسب. "این به نظر می رسد که حتی در سطوح پایین از برخی از آنتی بادی ها باید قوی خنثی کردن قابلیت" راسموسن گفت. "کم تيتر آنتی بادی لزوما تعیین اینکه آیا بیمار خواهد بود محافظت از عفونت مجدد."

این مطالعه جدید از چین نیز مشخص است که بدون علامت در بيماران توسعه ریه آسیب های سازگار با COVID-19 عفونت یافته است که در خط با مطالعات دیگر نشان داد که بیماران بدون علامت نه فرار از صدمه ندیده از برخورد با ویروس.

تقریبا یک سوم از 37 بيمار "زمین-شیشه opacities" در سی تی اسکن که به نظر می رسد در COVID-19 موارد است. مانند سایر مطالعات و تحقیقات نشان داده که asymptomatics ریختن می تواند این ویروس را نشان می دهد می توان آنها را عفونی.

همانطور که با هر چیز دیگری در مورد COVID-19 بیشتر ایمنی تحقیقات مورد نیاز خواهد بود برای تعیین دقیقا چه مدت می تواند سیستم ایمنی بدن محافظت در برابر عفونت های پس از تزریق واکسن یا در برابر عفونت مجدد پس از بازمانده های اولیه COVID-19 قسمت.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب