سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 5G خواهد گیری از آخرین روند با یک صفحه تخت

به بیرون درز توجه داشته باشید کهکشان 20 کدها پس از انتشار سه کهکشان S-سری flagships و دو تبصره-دستگاه ه

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 خرداد 1399
پس از انتشار سه کهکشان S-سری flagships و دو تبصره-دستگاه های سری در سال 2019, سامسونگ, پرده برداری از S20, S20+ و S20 فوق العاده در اوایل این سال در حالی که گزارش آماده توجه داشته باشید 20 و توجه داشته باشید 20+ برای یک اوت 5 اعلام.
اما اگر شما در قرعه کشی یک مقایسه بین این شرکت کهکشان S10 و S20 خانواده شما بدیهی است که پیدا کردن مقدار زیادی از تفاوت معنی دار شروع با این واقعیت است که جمع و جور تخت به نمایش در آمد S10e گرفتن نیست عاقبت مستقیم. جالب به اندازه کافی به نظر می رسد سامسونگ می تواند مخالف انتقال برای توجه داشته باشید کهکشان فهرستی احتمالا در حال حرکت از یک به طور کامل خمیده به بخشی از تخت صف در فقط چند ماه.
که حداقل با توجه به یخ جهان aka @UniverseIce نسبتا پرکار leaker و به طور کلی منبع قابل اعتماد از اطلاعات در داخل در سرزده دستگاه های سامسونگ.

تخت بازگشته است

آن را قطعا یک کمی تعجب آور به شنیدن سامسونگ ظاهرا دنده به رول کردن "به طور منظم" توجه داشته باشید کهکشان 20 5G با یک صفحه نمایش مسطح هنگامی که شما در نظر گرفتن سابقه شرکت و همچنین به عنوان یک به سرعت در حال گسترش صنعت جدید روند.
در صورتی که شما تعجب که شما مجبور به رفتن تمام راه برگشت به 2015 را Galaxy Note 5 به پیدا کردن قبلی عضو محبوب S Pen-دارای حق اعمال گل سرسبد خانواده منتشر شد با "معمولی" طراحی شده است. خوب نیز وجود دارد 2016 را توجه داشته باشید 7 اما همه ما می دانیم که چگونه است که "آتشین" 5.7-incher معلوم شد قبل از توجه داشته باشید 8 پا در سال آینده به حرکت high-end سری در یک جهت جدید جسورانه.
اما یخ جهان را صدای جیر جیر اخیر ادعا "تبصره 20 مسطح است" باید به عنوان یک شوک کامل اساسا همخوانی برخی به بیرون درز ارائه 6.4 اینچ یا بیشتر دستگاه از چند هفته پیش. آنچه که ما در حال حاضر کنجکاو برای دیدن اینکه آیا یا نه سامسونگ نیز خواهد شد را به یک توجه داشته باشید کهکشان 20 Lite نوع به بازار پایین خط.
این شرکت ممکن است بدون توضیح در سمت چپ Galaxy S10e بدون دنبال کردن اما S10 Lite و توجه داشته باشید 10 Lite به شدت نشان داد تخت-نمایش سامسونگ غول های ورزشی حق بیمه طرح انجام شد.

آیا انتظار تهاجمی منحنی بر روی دیگر مدل اصلی یا

این که آیا آن را به نام توجه داشته باشید 20+ 5G یا توجه داشته باشید 20 فوق العاده 5G ما دلیلی برای باور کردن سامسونگ تنها یک نوع در خط لوله که به حمل دو منحنی میراث بسیاری از پیشگامان آن. اما به عنوان برجسته در به تازگی به بیرون درز کارخانه CAD مبتنی بر ارائه این صفحه نمایش منحنی ممکن است به عنوان به عنوان تلفظ آنهایی که افتخار توسط کهکشان S20 و توجه داشته باشید 10 خانواده.

آن را تقریبا به عنوان اگر سامسونگ است که با توجه به رفتن به تخت نمایش در دسترس نباشد به تدریج ایجاد تغییرات به آن بالا پایان گوشی های هوشمند ترکیب اولیه برای ارزیابی مشتریان واکنش و نگه داشتن هر گونه متعاقب آن انتقاد را به حداقل برساند.

آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه کهکشان S21 (S30) فهرستی خواهد بود به شکل توسط این تجدید نظر در رویکرد اما در حال حاضر, آن را احتمالا بهتر است برای تمرکز بر قریب الوقوع Galaxy Note 20 5G خانواده به جای فکر می کنم بیش از حد در مورد هنوز دور نوشته بعدی در سری گلکسی S.
برای روکش کردن برخی از امکانات و ویژگی های شایعه از اواخر سال 6.4 اینچ صفحه نمایش توجه داشته باشید 20 5G است که انتظار می رود به آمده بسته بندی 4,300 میلی آمپر یا بیشتر باتری در کنار همان Snapdragon 865 SoC و تا 16GB RAM, تعداد 6.9 اینچ صفحه نمایش توجه داشته باشید 20+ (توجه داشته باشید 20 فوق العاده) 5G. در حالی که این دو گوشی به احتمال زیاد به به اشتراک گذاری 120 هرتز سرعت رفرش تکنولوژی مدل کوچکتر باید برای حل و فصل یک humbler 2345 x 1084 صفحه تعداد نسبت به x 3096 1444 قطعنامه از برادر بزرگ خود است.
در نهایت مشخصات دوربین توجه داشته باشید 20 باقی می ماند تا حدودی نامشخص با به علاوه اندازه نوع تقریبا تضمین شده است به جای یک 108MP اولیه تیرانداز و همچنین به عنوان یک 13MP periscope لنز با قابلیت زوم 50x و یک دوربین 12MP فوق العاده زاویه سنسور در پشت آن.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب