5G OnePlus نورد ممکن است ویژگی های یک quad-سیستم دوربین

قبلی وان پلاس, Nord نمونه اولیه تا به حال 3 دوربین5G OnePlus Nord, که قبلا به عنوان شناخته شده است وان پلاس 8

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 خرداد 1399

قبلی وان پلاس, Nord نمونه اولیه تا به حال 3 دوربین

5G OnePlus Nord, که قبلا به عنوان شناخته شده است وان پلاس 8 Lite و OnePlus Z برای اولین بار به بیرون درز کردن در ماه دسامبر با دو دوربین سیستم. این بود که پس از آن به روز رسانی به یک سه گانه-دوربین راه اندازی و در حال حاضر اطلاعات جدید نشان می دهد و در عین حال یکی دیگر از تغییر ممکن است ساخته شده اند.

نه دو نه سه ، چهار دوربین عقب


فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه Max J دارای سابقه چشمگیر وقتی که می آید به OnePlus نشت. در آخرین صدای جیر جیر است که به جای مرموز او نکات در یک همه کاره و چهار-دوربین سیستم در آینده اواسط محدوده گوشی های هوشمند.مشخصات دقیق هستند و در عین حال تایید می شود اما قبل از آن گزارش با اشاره به حضور 48-مگاپیکسل دوربین اصلی که همراه با یک 16 مگاپیکسلی فوق العاده زاویه تیرانداز و 2 مگاپیکسلی ماکرو دوربین.
چهارم دوربین یک راز باقی می ماند در این مرحله اما امکانات شامل نوعی از سنسور عمق یک فیلتر رنگ شبیه به یکی از برجسته روی وان پلاس 8 Pro و یا شاید حتی یک تله زوم تیرانداز.

انتظار یک صفحه نمایش مسطح 5گرم پشتیبانی و بیشتر


گذشته از همه کاره, دوربین, سیستم, وان پلاس, Nord است که انتظار می رود به ارائه یک تخت 6.4 اینچ OLED صفحه نمایش کامل با صاف 90Hz نرخ تجدید. که باید با یک جفت از 4000 میلی آمپر باتری و پیچ و تاب شارژ tech.

شایعه شده است که گوشی های هوشمند خواهد بود و مجهز به Snapdragon 765 چیپ ست. که یکی از همان رود داخل گوگل صفحه 5 و همچنین بدان معنی است که مشتریان می توانند انتظار 5G شبکه پشتیبانی به عنوان استاندارد.

تکمیل این بسته باید با 8GB حافظه RAM و 128 GB حافظه داخلی علاوه بر نزدیکی-سهام آندروید 10.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب