گزارش جدید نشان می دهد سامسونگ Galaxy S20+ در واقع به فروش می رسد به خوبی در Q1

این دیگر یک راز بزرگ است که آی فون 11 بود فوق العاده محبوب در طول سه ماه اول سال 2020 منجر به فهرست پرفروش های

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 اردیبهشت 1399
این دیگر یک راز بزرگ است که آی فون 11 بود فوق العاده محبوب در طول سه ماه اول سال 2020 منجر به فهرست پرفروش های متعدد شرکت تحقیقات در سراسر بازار به عنوان متنوع به عنوان چین و آمریکا و بیسار مسلط جهانی نمودار به عنوان به خوبی.
در همان زمان آن را نیز نباید تعجب آور به شنیدن این که عظیم 86 درصد از تمام گوشیهای هوشمند حمل در سراسر جهان بین ماه های ژانویه و مارس مجهز شدند آندروید, حداقل با توجه به آخرین گزارش منتشر شده توسط Strategy Analytics. مثل همیشه اندروید "اکوسیستم" عمیقا تکه تکه است که لزوما چیز بدی نیست وقتی که صحبت کردن در مورد سخت افزار تنوع به عنوان مخالف به نرم افزار تکه تکه شدن اما بدیهی است که چند مدل خاص هنوز موفق به بالا بسته است.
در حالی که Canalys به تازگی اعطا Xiaomi برای تولید سه ماهه محبوب ترین گوشی های هوشمند آندروید, مدل, استراتژی تجزیه و تحلیل محققان به یک نتیجه گیری های مختلف زمانی که خرد Q1 اعداد. یعنی به نظر می رسد که سامسونگ در اواسط محدوده کهکشان A51 ممکن است در واقع تحت الشعاع امثال Xiaomi Redmi 8 و Redmi Note 8 با مجموع 6 میلیون واحد حمل در سطح جهان است که فقط اتفاق می افتد به همان شمارش است که Canalys نیز آمد تا با.
این Redmi 8 به دنبال A51 در جایگاه دوم در این استراتژی جدید تجزیه و تحلیل رتبه بندی اما شاید جالب ترین نام در لیست ultra-high-end Samsung Galaxy S20+. این اولین بار است که گزارش نشان می دهد که 6.7 اینچ نیروگاه شد هر چیزی به غیر از یک دفتر جعبه شخص نفرت انگیز برآورد سهم بازار خود را از همه آندروید-گوشی های هوشمند در حال اجرا در سراسر جهان حمل می شود در ماه های ژانویه - مارس سال 2020 بازه زمانی در یک جامد 1.7 درصد است.
با توجه به این که کل بازار تخمین زده می شود در حدود 275 میلیون دستگاه سامسونگ ممکن است به فروش نزدیک به 5 میلیون Galaxy S20+ دستگاه تا پایان مارس که نیست به اندازه کافی برای شکستن هر پرونده است اما نه به عنوان ناامید کننده همانطور که قبلا گزارش شده یا نه. این باعث می شود S20 Plus تنها "سوپر مدل premium" ذکر شده در میان سه ماهه شش پرفروش میبینند و آن را نیز به معنی 6.7-incher در نهایت موفق به outsell آن 6.9 اینچ Ultra خواهر و برادر, بر خلاف بسیاری از شایعات بی اساس است.
همه در همه سامسونگ را می توان نسبتا راضی عملکرد آن در این گزارش خاص اشغال چهار نفر از این شش, نقاط با فوق کهکشان A51 و S20+ طلا و برنز مدال آوران به ترتیب به عنوان کم به اواسط پایان کهکشان A10s و کهکشان A20s. No love for Huawei از Strategy Analytics در ذهن شما که یک بار دیگر می رود تا نشان دهد چقدر از تاثیر آمریکا ممنوعیت داشتن در جهان دومین فروشنده گوشی های هوشمند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب