این صفحه جنون ادامه می دهد! چنگ زدن به یک صفحه 3a XL تا $150 کردن صفحه 4 تا 350 دلار در Best Buy

گوگل پیکسل در نظر گرفته شود در میان بهترین cameraphones وجود دارد — با گوگل شگفت انگیز قدرت محاسباتی خود را در

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 اردیبهشت 1399
گوگل پیکسل در نظر گرفته شود در میان بهترین cameraphones وجود دارد — با گوگل شگفت انگیز قدرت محاسباتی خود را در پشت با وضوح بالا و سنسورهای ما تیز, جزئیات, حالت HDR و درست به زندگی رنگ است. همچنین برخی از بهترین حالت شب عکس در گوشی های هوشمند است.

با بهترین خرید هنوز هم در حال اجرا ارتقاء آن در گوگل flagships وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای دستگیر کردن یکی. اگر شما برای یک گوشی صفحه 4 یا صفحه 4 XL شما 300 دلار تخفیف حق کردن خفاش. با واجد شرایط و فعال سازی پس از خرید بهترین خرید را به شما اضافی $50 ، به طوری که باعث می شود قیمت های شبیه به این:


اما این همه نیست! با صفحه 3a سری, شما می توانید صرف حتی کمتر و دسترسی به همان دوربین بزرگ. گوگل "میانی خانواده" ممکن است کاهش داد و سخت افزار اما سنگ همان عکاسی عالی دلاوری.

خوب بهترین خرید یک معامله برای شما — صفحه 3a XL بزرگ 6 اینچی صفحه نمایش باعث می شود یک منظره یاب برای کسانی که دوربین. و شما می توانید آن را در $100 کردن قفل با اضافی $50 تخفیف با واجد شرایط و فعال سازی. در اینجا لینک:


بهترین خرید است که هنوز هم در اینجا به ارائه بهترین معاملات


بهترین خرید است که همیشه در بالای آخرین معاملات و سریع است برای خدمت به مشتریان خود. آن آجر و ملات فروشگاه ها ممکن است بسته در طول این بار تلاش, اما آنها هنوز هم به عنوان انبار کوچک در سراسر کشور است. با این پوشش آن است که سریع به ارائه اقلام با سفارشات بالاتر از 35 دلار در آینده با استاندارد های حمل و نقل.

شما هنوز هم می تواند به محلی خود را بهترین خرید و شتاب خرید خود را فورا از طریق جدید منظقه خدمات وانت. راه اندازی وانت از طریق BestBuy.com برنامه و یا فقط با تماس با فروشگاه های محلی خود را. در اینجا بهترین خرید صفحه با تمام اطلاعات در منظقه وانت شما نیاز دارید.

بهترین خرید پشتیبانی از مشتری است که هنوز هم وجود دارد برای شما بیش از حد. دریافت مجازی مشاوره قبل از تصمیم گیری خرید خود و یا تماس با یک Geek Squad عضو اگر شما نیاز به هر گونه aftermarket کمک کند. بازدید این لینک برای اطلاعات بیشتر در مورد مجازی مشاوره.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب