بار دیگر سامسونگ را ثابت می کند آن را کپی کنید به معنای واقعی کلمه هر چیزی که اپل می کند

شایعه شده است که سامسونگ در نسل بعدی گوشی های هوشمند نمی خواهد کشتی با شارژر داخل جعبه. جالب این شایعه در میان

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 تیر 1399
  • شایعه شده است که سامسونگ در نسل بعدی گوشی های هوشمند نمی خواهد کشتی با شارژر داخل جعبه.
  • جالب این شایعه در میان شایعاتی که آی فون اپل 12 نمی خواهد کشتی با یک شارژر یا هدفون در جعبه.
  • سامسونگ البته سابقه طولانی وقتی که می آید به کپی کردن انواع محصولات اپل.

سامسونگ کپی اپل در بسیاری از مواقع بیش از یک دهه گذشته است که آن را تقریبا تبدیل شدن به چیزی از یک شوخی در حال اجرا. و حتی اگر سامسونگ فاحش رفتار — که درگیر این شرکت سرقت تمام جنبه های آیفون تجربه کاربر — طولانی پشت سر ما شرکت هنوز هم نمی تواند به نظر می رسد پس از به توقف در اپل قدم به قدم.

به عنوان مثال اخیر شامل یک گزارش از کره که ادعا می کند که در آینده دستگاه های سامسونگ ممکن است کشتی با یک شارژر در جعبه. و در حالی که همه چیز نظری در این نقطه, ET, اخبار, ادعا می کند که سامسونگ ممکن است اجرای این تغییر در اوایل 2021. به عبارت دیگر پیگیری به Samsung Galaxy S20 ممکن است کشتی تنها با دستگاه و بند ناف USB در جعبه. کاربران علاقه مند به یک شارژر هم باید عرضه خود را و یا خرید یکی از جیب.

این گزارش خوانده شده در قسمت:

با توجه به صنعت در 8 سامسونگ الکترونیک است که با توجه به برنامه ریزی برای حذف این شارژر از گوشی های هوشمند جزء با یک شریک. جزئیات زمان بندی و روش تایید نشده اما سامسونگ است که انتظار می رود به رد شارژر از برخی از مدل های آینده منتشر خواهد شد سال است.

تعدادی از مقامات صنعت گفت: "سامسونگ الکترونیک است بحث در مورد چگونه برای حذف این شارژر از گوشی های هوشمند اجزای مرتبط با شرکت است."

سامسونگ در توجیه این است که این شرکت شده است حمل و نقل شارژر با گوشی های جدید برای بیش از 10 سال است که می گویند که اکثر مردم به دنبال یک جدید سامسونگ دستگاه به احتمال زیاد در حال حاضر موجود شارژر آنها می توانید استفاده کنید. و البته سود نهایی برای سامسونگ خواهد بود ارزان تر از هزینه تولید هر واحد به فروش می رسد که قطعا می توانید اضافه کنید تا در هنگام برخورد با ده ها میلیون نفر در واحد فروش.

چه جالب در مورد زمان, اگر چه, این است که آن را در یک گزارش نشان می دهد که اپل در آینده آیفون 12 را شامل نمی شود یک شارژر یا هدفون های سیمی در جعبه. نه آیفون 12 گزارش شده که تنها با یک کابل شارژ. در حالی که اوایل شایعات اپل قصد دارد برای ضربه زدن به شارژر به محدود بودند ملاقات با برخی از شک و تردید را دیده ایم برخی از همخوانی گزارش ظهور بیش از چند هفته گذشته. که گفت:, شانس خوب وجود دارد که نسل بعدی گوشی های هوشمند از هر دو اپل و سامسونگ را از دیگر کشتی با لوازم جانبی که ما شاید آمده را برای اعطا.

در حال حاضر شما ممکن است حق بالا بردن نقطه ای که سامسونگ به دنبال کاهش هزینه ها نیست دقیقا "کپی کردن" اپل. هنوز هم آن را به عنوان اگر ما نیاز به نگاه وحشتناکی سخت برای پیدا کردن اخیر موارد سامسونگ درگیر شدن در بیشتر آشکار کپی کردن. فقط چند ماه پیش برای مثال سامسونگ ارائه شده در CES در واقع اپل به سرقت برده و در صورت ID آیکون:

و برای اندازه گیری خوبی در اینجا آنچه در آن مانند به نظر می رسد بر روی آی فون:

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن