جشن مارس چهارم در سبک با این عمیقا با تخفیف جنگ ستارگان-مارک Garmin wearables

در صورتی که شما از دست داده ام پیگیری از زمان خود quarantining برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavi

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 اردیبهشت 1399
در صورتی که شما از دست داده ام پیگیری از زمان خود quarantining برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus که گرفته حداقل 250,000 زندگی در سراسر جهان با توجه به همه گیر است Worldometer شمارنده به عنوان از آوریل 4, امروز, خوب, مارس 4, همچنین شناخته شده به عنوان ممکن است چهارم.
به عنوان طرفداران هاردکور از یکی از بالاترین پرفروش رسانه franchises در تمام دوران به خوبی آگاه هستند این تاریخ انتخاب شده است (کاملا به صورت تصادفی اگر من ممکن است اضافه کردن) به جشن ستارگان جهان با هر دو رسمی و غیر رسمی برنامه های سازمان در هر سال به افتخار یک سابقه طولانی پوشا بیش از چهار دهه است که در طی آن فوق العاده محبوب سری فیلم بود بارها و بارها به راه اندازی مجدد چرخید و گسترش یافته برای صفحه نمایش کوچک است.
در حالی که ادامه بحران بهداشت عمومی ناشی از COVID-19 ساخت فیزیکی تجمعات در بزرگداشت روز جنگ ستارگان به طور قابل توجهی سختتر و سرگرم کننده کمتر از حد معمول (اگر چه این ماسک ها هیچ چیز جدید), شما هنوز هم می تواند با نشان دادن تعهد خود را به زور (یا تاریک) با خرید برخی از سرد جدید کالا آنلاین.
جالب به اندازه کافی وجود ندارد که بسیاری از جریان اصلی جنگ ستارگان-مارک اسباب بازی ما می تواند از فکر می کنم اما چند جمله دستگاه در حال حاضر در فروش در جالب تخفیف. آمازون شارژ 100 دلار کمتر از حد معمول برای یک از ویژگی های بسته بندی شده Garmin میراث حماسه smartwatch در انتخاب خود را از دو طرح های ویژه در حالی که بچه دوستانه Garmin Vivofit Jr 2 ردیاب را می توان در یک مقدار کوچکتر اما هنوز هم قابل توجه $20 تخفیف در دو جنگ ستارگان-تجلیل نسخه از خود را دارد.


به طور معمول در قیمت $399.99 Garmin میراث همه چیز از یک ساخته شده است در نمایشگر ضربان قلب به GPS مستقل اتصال مچ دست, پرداخت, پشتیبانی از مقاومت در برابر آب هیئت مدیره ذخیره سازی برای گوشی-free music, گوش دادن پیشرفته ردیابی خواب و یک state-of-the-art گاو پالس سنسور به نگه داشتن چشم خود را اشباع اکسیژن خون برای رفتن آن. البته نقطه فروش کلیدی از Darth Vader و ری الهام گرفته از مدل ها هستند که طرح های سفارشی از جمله قول معروف حک شده بر روی ساعت هوشمند را به عنوان به خوبی به عنوان رنگ خاص و لهجه.


شما همچنین باید در ذهن نگه دارید در ری مدل کمی کوچکتر و سبک تر از آن Darth Vader پسر عموی که در نتیجه یک کمی پایین تر عمر باتری امتیاز از... 7 روز (در مقایسه با 8 روز).


تا آنجا که Vivofit Jr 2 نگران است, شما احتمالا می توانید تصور کنید که این گروه تناسب اندام نیست دقیقا درخشش از نظر مشخصات و ویژگی های, با این وجود به دنبال مقصد به گرفتن توجه از جوانترین جنگ ستارگان طرفداران خارج وجود دارد با snazzy تاریک و نور طرح های قرمز و نارنجی روشن بود و همچنین به عنوان سرگرم کننده ماجراهای آنها می توانید با حرکت در اطراف و فعال ماندن است. ممکن است چهارم با همه شما!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب