عظیم کریتر لیک در هند به طور ناگهانی تبدیل به رنگ صورتی

Lonar دریاچه در هند اتحادش را تغییر رنگ از رنگ آبی مایل به سبز به رنگ صورتی روشن. این تغییر اتفاق افتاده است

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 تیر 1399
  • Lonar دریاچه در هند اتحادش را تغییر رنگ از رنگ آبی مایل به سبز به رنگ صورتی روشن.
  • این تغییر اتفاق افتاده است به سرعت و دانشمندان نمی میخ علت.
  • این احتمالا مربوط به یک جلبک شکوفه یا تغییر در ترکیب شیمیایی آب خود را.

بدن بزرگ آب به طور معمول نمی تغییر بسیار بیش از دوره کوتاه از زمان. گذشته از انجماد در زمستان در آب و هوای سردتر, دریاچه ها به طور معمول بسیار انعطاف پذیر برای تغییر. یاد Lonar دریاچه در هند چالش برانگیز است که مفهوم به طرز چشمگیری تغییر رنگ آن از سبز به رنگ صورتی روشن در آنچه به نظر می رسد یک دوره بسیار کوتاه از زمان.

تغییر رنگ آنقدر چشمگیر است که این دریاچه که نشسته در یک گودال شهاب در حال حاضر حتی بزرگتر مقصد توریستی از آن را در حال حاضر بود. بهترین بخش ؟ دانشمندان با اطمینان نمی دانیم که چه چیزی باعث تغییر سریع در رنگ.

دریاچه به خودی خود بسیار خاص است و نه فقط به دلیل وجود آن است و مربوط به یک اعتصاب شهاب سنگ. محل آن است که نسبتا از راه دور و آب در این دریاچه بسیار قلیایی است و همچنین بسیار شور است. برای دهه دریاچه عمیق بود رنگ آبی مایل به سبز رنگ و بازدید کننده را متوقف و از آنجا که چشم انداز — به طور خاص کوهستانی حلقه در اطراف لبه دهانه — ساده است فقط سرد.

"هند Lonar دهانه آغاز شد باعث سردرگمی به زودی پس از آن مشخص شد در سال 1823 توسط یک افسر انگلیسی به نام C. J. E. Alexander" ناسا می گوید از دهانه. "Lonar دهانه نشسته در داخل فلات دکن—یک دشت آتشفشانی بازالت سنگ مانده از فوران برخی از 65 میلیون سال پیش. محل آن در این بازالت زمینه به پیشنهاد برخی از زمین شناسان که آن را یک دهانه آتشفشانی. امروز اما Lonar دهانه قابل درک است به نتیجه از یک شهاب سنگ تاثیر رخ داده است که بین 35,000 و 50000 سال پیش."

کوچک معابد ساخته شده در طی صدها سال نقطه حلقه دهانه و دریاچه. همانطور که برای حیات وحش, شما را پیدا خواهد کرد بسیار در دریاچه خود را به عنوان دریاچه بسیار شور است که آن را مانع از گونه های ماهی از تماس آن خانه است. آن را به یک مکان جالب و در حال حاضر که برخی از نهان نیروی کاملا تغییر رنگ دریاچه آن را حتی بیشتر جالب است.

وقتی زیادی از آب بدن تغییر رنگ آن را به طور معمول مربوط به تغییرات در میکروارگانیسم ها است که وجود دارد. دانشمندان نمی میخ علت Lonar دریاچه رنگ تعویض اما محتمل ترین نظریه به نظر می رسد که این دریاچه پایدار قوی جلبک شکوفه یا شاید بیشتر چشمگیر تغییر در ترکیب شیمیایی آن.

"من حدس است که این دریاچه تناوبی صورتی شکوفه های جلبکی شاید نه بر خلاف قلیایی دریاچه در شرق آفریقا و حتی 'red جزر و مد در دریا" جیمز اندروز از AccuWeather توضیح می دهد. "احتمال دیگر – حتی بیشتر در بازار مسکن به عنوان من یک شیمیدان تجارت – تشکیل ریز معلق آهن و اکسید یا هیدروکسید ذرات به عنوان یک نتیجه از برخی از نوع شیمیایی یا تغییر pH."

به هر صورت قطعا وجود خواهد داشت مقدار زیادی از چشم در دریاچه برای دیدن اگر آن تصمیم به تغییر به عقب شاید با ارائه برخی از اضافی زمینه را برای رفتار خود.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن