SpaceX خدمه اژدها آمار یک نقطه عطف بزرگ, اما آن را هنوز انجام نداده است

SpaceX خدمه کپسول اژدها گذشت چندین نقاط عطف طی چند روز گذشته اما هنوز برای تکمیل امن بازگشت به زمین قبل از ناس

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 خرداد 1399
  • SpaceX خدمه کپسول اژدها گذشت چندین نقاط عطف طی چند روز گذشته اما هنوز برای تکمیل امن بازگشت به زمین قبل از ناسا می توانید گواهی آن است.
  • هنگامی که خدمه اژدها است و گواهی آن را می توان مورد استفاده قرار گیرد هر زمان که ناسا می خواهد به ارسال انسان به جلو و عقب به ایستگاه فضایی بین المللی.
  • با خود فضاپیما برای پرتاب از خاک ایالات متحده ناسا دیگر به تکیه بر صندلی سرنشین فضاپیمای روسی به رهبری برای ISS.

زمانی که SpaceX خدمه کپسول اژدها سفر به فضا در بالای یک موشک فالکون 9 در روز شنبه آن را یک معامله بزرگ است. آن را حتی بزرگتر معامله هنگامی که خدمه اژدها لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی ناسا اجازه می دهد دو خدمه برای پیوستن به همسالان خود در مدار آزمایشگاه. کسانی بودند دستاوردهای اما ناسا هنوز در واقع گواهی خدمه اژدها به عنوان آماده برای استفاده در ماموریت های فضایی. آن را نمی تواند انجام دهد که تا زمانی که این فضاپیما باعث می شود آن را بازگشت به زمین در یک قطعه.

از روی مانع پریدن نهایی برای SpaceX و خدمه اژدها امن بازگشت به زمین با فضانوردان در هیئت مدیره. متاسفانه برای SpaceX, NASA تصمیم گرفته نشده که بازگشت از سفر را در واقع اتفاق می افتد.

SpaceX بدیهی است که بسیار افتخار است که آن را ضرب و شتم بوئینگ در ارائه اولین تجاری خدمه سفینه فضایی به ناسا. آن را تبدیل به بخشی از ناسا در تاریخ بسیار مهم است و تا کنون همه چیز رفته برای برنامه ریزی. اگر شما یک عضو از SpaceX, شما احتمالا نمی تواند کمک کند اما مایل ناسا تماس بگیرید فضانورد اواز یا موسیقی دو نفری از داگلاس هرلی و رابرت Behnken خانه هر چه زودتر به جای بعد.

ناسا از سوی دیگر فقط با ارسال یک زن و شوهر از افراد با استعداد به فضا و دوست دارم به بهترین استفاده را از این ماموریت حتی اگر آن را از لحاظ فنی یک SpaceX "نسخه ی نمایشی" ماموریت. ناسا می گوید فضانوردان باقی خواهد ماند سرنشین ایستگاه فضایی برای هر نقطه از یک ماه به چند ماه. ما به احتمال زیاد نمی دانید که هنگامی که ناسا برنامه ای برای یادآوری خدمه اژدها و آن فضانورد جفت تا مدت کوتاهی قبل از آنها در نهایت ترک.

در ضمن SpaceX را به صبر و حوصله برای خدمه اژدها به تصویب نهایی خود را تست. فرود ایمن بر زمین به این معنی ناسا می توانید در نهایت تایید این فضاپیما برای استفاده مداوم و انجام خواهد شد تا رسما اضافه کردن آن را به ناسا آرسنال.

در ضمن بوئینگ دیگر از شرکت کنندگان در این Commercial Crew program, تلاش کرده است در چند مرحله از آن Starliner پروژه. این Starliner قرار بود به یک uncrewed سفر به ایستگاه فضایی ماه پیش اما یک "قطعی" منجر به فضاپیما از طریق سوزاندن سوخت بیش از حد و آن را مجبور به بازگشت به زمین بدون تکمیل هدف اصلی آن.

ناسا تصمیم گرفت که بوئینگ نیاز به دوباره سعی کنید ماموریت قبل از آن راحت بود ارسال خود را فضانوردان به فضا روی Starliner و ما هنوز نمی دانیم دقیقا زمانی که آن ماموریت را دریافت کردن زمین. پس از بوئینگ کامل است که ماموریت ناسا این فرصت را برای اجازه یک crewed نسخه ی نمایشی ماموریت و پس از آن در نهایت گواهی Starliner به عنوان به خوبی.

منبع تصویر: ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن