سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G قبل از دستور شروع خواهد شد در جولای 22, به احتمال زیاد خواهد شد هزینه همان 4G مدل

این است که به سختی به عنوان یک شگفتی آمده به عنوان Galaxy Z تلنگر 5G است و نه یک دستگاه جدید نفسه و آن را صرف

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مرداد 1399

این است که به سختی به عنوان یک شگفتی آمده به عنوان Galaxy Z تلنگر 5G است و نه یک دستگاه جدید نفسه و آن را صرفا یک نسخه به روز شده از LTE-تنها گوشی تاشو راه اندازی در اوایل این سال است. شرکت سامسونگ ساخته شده است این خبر در چینی ها شبکه های اجتماعی وب سایت Weibo بنابراین ما می توانیم هر چیزی در مورد قبل از رزرو در جای دیگر.

اصلی Galaxy Z تلنگر است که بیمه های گل میمون 855 Plus chipset و آینده مدل است که انتظار می رود از ویژگی های به تازگی اعلام کرد Snapdragon 865 Plus. که یک ارتقاء قابل توجهی برای یک دستگاه که اعلام شد یک کمی زیر شش ماه پیش اما این در مورد آن.


هر چیز دیگری از جمله 6.7 اینچ صفحه نمایش اصلی دوربین و طراحی خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند همان. ما به دنبال به جلو به عارف برنز رنگ کار هر چند که به نظر می رسد سامسونگ در رنگ نجومی. علاوه بر این, یک خاکستری مات مدل ممکن است در این راه بیش از حد.


4G Galaxy Z تلنگر قیمت برای $1,380 و با توجه به گزارش اخیر این 5G مدل هزینه خواهد شد همان. که قطعا خبر خوبی خواهد شد و احتمالا به خوبی جواب برای خرید و فروش و همینطور دستگاه با توجه به این که نوع LTE ظاهرا بوده است فروش بهترین گوشی تاشو تا کنون این سال است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن