شما می توانید preorder اولین PS5 بازی در آمازون در حال حاضر

قرمز مایل به زرد Nexus شد اولین PS5 بازی در دسترس برای پیشسفارش این هفته است. این Bandai Namco RPG به احتمال ز

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 خرداد 1399
  • قرمز مایل به زرد Nexus شد اولین PS5 بازی در دسترس برای پیشسفارش این هفته است.
  • این Bandai Namco RPG به احتمال زیاد می توانست ظاهر در PS5 بازی نمایش گذاشتن این پنج شنبه اما سونی تصمیم گرفت برای به تاخیر انداختن این رویداد با توجه به تظاهرات در اطراف جورج فلوید را قتل است.
  • قرمز مایل به زرد Nexus preorder ممکن است رسوب شگفتی بیشتر در روز پنج شنبه و جمعه.

نزدیک به یک ماه پیش Bandai Namco اعلام کرد Scarlet Nexus در داخل ایکس باکس livestream این برنامه شامل گیم پلی از چندین آینده ایکس باکس سری X عناوین. طولانی نیست پس از اسکارلت Nexus اعلام شد, Bandai Namco تایید کرد که این بازی خواهد بود در آینده برای PS4 و PS5 و همچنین ساخت آن را یکی از اولین multiplatform نسل بعدی عنوان. در حال حاضر این بازی دارای ضربه یکی دیگر از نقطه عطف آن را به عنوان به نظر می رسد برای اولین بار PS5 بازی در دسترس برای پیشسفارش.

با گذشته چند روز از PS5 نسخه قرمز نکسوس رفت تا برای پیشسفارش در آمازون است. برای اولین بار شما می توانید با قرار دادن پول برای یک PS5 بازی اگر این چیزی است که شما واقعا می خواهید به انجام. مسلما این نیست که هیجان انگیز حتی برای علاقهمندان به بازی از جان گذشته برای اخبار بیشتر در مورد کنسول های نسل بعدی اما ممکن است مهم تر از آن به نظر می رسد در نگاه اول. پس از همه, سونی در اصل مجموعه ای به میزبان PS5 نمایشگاه در روز پنج شنبه.

هفته گذشته سونی اعلام کرد که این امر می تواند میزبانی مجازی PS5 ویترین به ما یک نگاه اولیه در بازی های آینده برای کنسول جدید. این بود که برای اولین بار از یک سری از PS5 به روز رسانی اما هنگامی که تظاهرات در اطراف جورج فلوید قتل شروع به سنگ امریکا (و بقیه جهان) سونی تصمیم گرفت که این امر می تواند بهترین برای به تعویق انداختن این رویداد است. به عنوان یکی از دقیق Redditor با اشاره به این ممکن است منجر به برخی از شگفتی های غیر منتظره که برخی از آنها می تواند بازی برای پیشسفارش است که در اصل می خواهم که ذخیره شده است برای این رویداد.

به عبارت دیگر ممکن است آن را به ارزش نگه داشتن یک چشم را فردا حتی بدون هر گونه رویداد برنامه ریزی شده است.

اگر شما می خواهید یک جامع تفکیک از آنچه اسکارلت Nexus مورد در اینجا خلاصه داستان:

در دور آینده دور یک psionic هورمون کشف شد که مغز انسان, اعطای مردم فوق حسی قدرت و تغییر جهان به عنوان ما آن را می دانم. فقط به عنوان بشریت شد ورود به این عصر جدید آشفته جهش شناخته شده به عنوان دیگران شروع به فرود از آسمان با تشنگی برای مغز انسان است. بسیار مقاوم در برابر معمولی روش حمله شدید اقدامات مورد نیاز انجام شود به نبرد قاطع تهدید و حفظ بشریت است. کسانی که با حاد فوق حسی توانایی های شناخته شده به عنوان psionics شد شانس ما برای مبارزه با این حمله از بالا. به این روز psionics شده اند scouted برای استعدادها و استخدام به دیگر سرکوب نیروی (OSF), بشریت, تاریخ و زمان آخرین خط دفاع. در نقش Yuito Sumeragi جدید استخدام به OSF با هدف تبدیل شدن به نخبگان psionic مانند کسی است که او به عنوان یک کودک. مسلح با یک استعداد روانی-kinesis کشف اینده شهر جدید Himuka و کشف رمز و راز از یک مغز پانک آینده بین تکنولوژی و توانایی های روانی در SCARLET NEXUS.

قرمز مایل به زرد Nexus تنظیم شده است برای رسیدن به, PS4, PS5, Xbox One, ایکس باکس سری X و PC در سال 2021.

منبع تصویر: Bandai Namco

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب