"تمدن 6' رایگان برای دانلود از حماسه فروشگاه بازی

تمدن 6 در حال حاضر رایگان برای دانلود بر روی کامپیوتر از حماسه بازی فروشگاه. تمدن 6 به شرح زیر Grand Theft Aut

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 خرداد 1399
  • تمدن 6 در حال حاضر رایگان برای دانلود بر روی کامپیوتر از حماسه بازی فروشگاه.
  • تمدن 6 به شرح زیر Grand Theft Auto 5 به عنوان آخرین بازی که رایگان ارائه شده توسط فروشگاه دیجیتال و به طور معمول قیمت $59.99.
  • این تمدن ها شده اند در اطراف برای مدتی نزدیک به سه دهه با Civ 6 راه اندازی در سال 2016.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زمانی که حماسه فروشگاه بازی ساخته شده Grand Theft Auto 5 بازی رایگان این هفته به نظر می رسید مانند این برنامه ممکن است ضربه اوج آن است. با وجود داشتن اصل راه اندازی بیش از نیم دهه پیش GTA5 هنوز هم یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین بازی های آنلاین در این سیاره و حتی اگر ده ها میلیون نفر از مردم در حال حاضر خود آن هجوم ترافیک زمانی که این پیشنهاد را زنده رفت پنج شنبه گذشته بود به اندازه کافی به علت تمام فروشگاه را به سقوط.

شکوه Grand Theft Auto 5 که قرار بود هرگز به آسان است اما این پنجشنبه حماسه فروشگاه بازی آمد و با کمال تعجب دید که آن را ساخته شده از تمدن 6آخرین ورود در معشوق استراتژی حق رای دادن رایگان برای دانلود می باشد. تمدن ممکن است همان فرهنگی ردپای عنوان GTAاما 2016 این بازی هنوز قیمت $59.99 در اکثر دیجیتال عرض است. اغلب نیست که ما مشاهده کامل-قیمت بازی ها که با توجه به دور رایگان با هیچ رشته های متصل.

به منظور در گیر یک کپی رایگان از تمدن 6شما نیاز به یک بازی حماسی حساب فروشگاه. هنگامی که شما ثبت نام شما همچنین نیاز به فعال کردن دو فاکتور تأیید هویت به منظور ادعا می کنند بازی رایگان است که یک قانون است که این شرکت ساخته شده در آوریل 28. در واقع, اگر شما می خواهید بازی رایگان شما نیاز به ایمن سازی داده های خود را. به منظور انجام این کار سر را به حساب خود را با کلیک بر روی رمز عبور و امنیت " تب و انتخاب 2FA گزینه را ترجیح می دهند.

اگر شما بازی هرگز یک تمدن بازی قبل از آنها می تواند دلهره آور باشد اما به طور کلی برخی از نزدیک ترین استراتژی در بازار است. به عنوان نام نشان می دهد شما انتخاب می کنید یک تمدن به راهنمای از طریق دوره کاوش در نقشه گسترش نفوذ خود و دفع هر گونه متضاد تمدن است که شما را تهدید می کند در حالی که درگیر شدن در دیپلماسی با کسانی که نمی. تمدن 6 عرضه بر روی PC و مک در اکتبر سال 2016 است اما پس از ساخته شده راه خود را به iOS در سال 2017, سوئیچ در سال 2018 و در نهایت PS4 و Xbox One در پایان 2019.

به عنوان با تمام حماسه فروشگاه بازی, جالب, تمدن 6 را فقط برای یک هفته, بنابراین اگر شما می خواهید برای دریافت یک کپی از این بازی شما نیاز به انجام این کار قبل از مارس 28th در 11 AM ET, که در آن نقطه یکی دیگر از عنوان آن برگزار خواهد شد. اگر این نشت اخیر است به باور Borderlands: The Handsome Collection تا بعدی با ARK: Survival Evolved به دنبال در ژوئن 4. بد نیست چهار هفته کشش برای طرفداران کیفیت مباحث.

منبع تصویر: Firaxis Games

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن