اپل تلاش می کند تا کاربران آماده پذیرش عدم وجود یک شارژر در آیفون 5G 12 جعبه

اپل ممکن است شامل یک شارژر با آیفون سری 12جالب اینجاست که فقط در سال گذشته شروع با آی فون 11 نرم افزار سری این

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 تیر 1399

اپل ممکن است شامل یک شارژر با آیفون سری 12

جالب اینجاست که فقط در سال گذشته شروع با آی فون 11 نرم افزار سری این شرکت در نهایت شامل یک 18W شارژر سریع در جعبه پس از ساخت کاربران پرداخت 29 $برای یکی از آنجایی که اپل ارائه شارژ سریع با آیفون 8 خط. این 18W شارژ آجر اجازه می دهد تا آی فون 11 Pro Max به شارژ از 0 ٪ تا 50 ٪ فقط در سی دقیقه.
به گزارش 9to5Mac اپل شروع به ارسال یک بررسی برای کاربران آی فون. با بررسی اپل اشاره می کند که "شارژر USB برای شارژ با استفاده از یک پریز. شما می توانید با اتصال شارژر به آیفون با جدا کردن کابل شارژ." اپل و سپس می پرسد بررسی گیرنده را انتخاب کنید یکی از شش گزینه برای توضیح آنچه اتفاق افتاده به شارژر مورد استفاده با آی فون قبلی واحد زمانی که آنها به روز رسانی گوشی خود را. این گزینه ها شامل:
  • من به فروش می رسد و یا معامله آن را با آی فون من.
  • من آن را از دست داد.
  • من آن را به یک عضو خانواده یا دوست.
  • من هنوز هم استفاده از آن را در خانه.
  • من هنوز هم استفاده از آن در خارج (در محل کار و مدرسه یا جاهای دیگر).
  • من هنوز هم آن را داشته باشد اما من از آن استفاده نمی.
به نظر می رسد آشکار است که اپل این است که جمع آوری این اطلاعات برای کمک به تصمیم می گیرید که آیا آن را می توانید دور با ترک هر دو از EarBuds و شارژر در خارج از جعبه در آینده مدل های آی فون. برخی از تحلیلگران بر این باورند که اپل در حال انجام دور با EarBuds به منظور تولید درآمد بیشتر برای این شرکت بسیار محبوب AirPods بی سیم, بلوتوث, earbuds. دومی این است که محبوب ترین در گوش پوشیدنی در جهان و متعلق به اپل سریعترین رشد کسب و کار بخش Wearables صفحه اصلی و لوازم جانبی. که واحد تولید $6.28 میلیارد دلار درآمد در طول مالی سه ماهه دوم که شامل سه ماه دوره از ژانویه تا مارس. رشد در این واحد کسب و کار در طول مالی سه ماهه دوم سال 2020 به میزان 22.4 درصد و دستگاه ها در این دسته عبارتند از محبوب ترین گاه شمار در جهان, دیده بان اپل و فوق AirPods.
اپل به دنبال شواهدی وجود دارد که آی فون 11 کاربران حرفه ای خود را حفظ 18W آجر حتی اگر آنها ارتقا به مدل های جدید. این راه اپل می تواند ادعا می کنند که آنها می توانید دور با شارژر خارج از جعبه زیرا هیچ کس واقعا به آنها نیاز دارد.
شایعات در مورد آنچه که اپل ممکن است شامل و یا ترک از آیفون 12 جعبه به عنوان حدس و گمان سطوح مورد جعبه خود را. در اوایل این ماه گذشت ما همراه یکی از خاص شایعه است که به نام اپل برای بسته اول آن 5G اپل در داخل یک "نازک" و " نفیس جعبه. هنگامی که ما ممکن است ببینید که جعبه شروع به حمل و نقل است و این سوال بزرگ به دلیل بیماری همه گیر. به عنوان ما به شما گفت که اوایل امروز این شرکت ارائه اپل با لنز های با کیفیت بالا برای آی فون 12 نرم افزار دوربین است که انتظار می رود به تحویل این قطعات به اپل قرارداد اسمبلر هر نقطه از چهار تا شش هفته دیر است. به عنوان یک نتیجه, آیفون, 12 سری ممکن است منتشر نمی شود تا نوامبر است. شما می توانید سرزنش در COVID-19 همه گیر انداخت زنجیره تامین اپل از برنامه به طور منظم.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن