قانونگذاران ایالات متحده به دنبال FTC بررسی Infinite

Infinite شد و در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه ها در ایالات متحده با هر دو سیستم عامل iOS و آندروید کاربرا

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 خرداد 1399

Infinite شد و در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه ها در ایالات متحده با هر دو سیستم عامل iOS و آندروید کاربران قبل از همه گیر رسید. اما بسیاری از کودکان در خانه گیر کرده در طی چه بوده است در پایان سال تحصیلی و آغاز تعطیلات تابستانی خود را باید تبدیل به فرم کوتاه فیلم نرم افزار. با Infinite برنامه این بچه ها ایجاد کمدی, موسیقی و رقص گرا ،

Infinite شکست خورده به دنبال رضایت فرمان آن را امضا کرده به عنوان دستور FTC

اما پس از آن محبوب شد, شده اند وجود دارد نگرانی در مورد برنامه از سیاستمداران در آمریکا نگران برنامه پدر و مادر ByteDance. دومی یک چینی بر اساس شرکت و بار دیگر با Huawei وجود دارد ترس در واشنگتن دی سی که Infinite است که استفاده می شود به طور مخفیانه جمع آوری داده ها از ایالات متحده مصرف کنندگان و شرکت ها و ارسال داده ها که به پکن. این برنامه در اصل در چین در سال 2016 که در آن آن را به عنوان شناخته شده Douyin. Infinite ساخته شده برای سیستم عامل iOS و دستگاه های آندروید در خارج از چین یک سال بعد و کاربران سرورهای مختلف. آن را وارد بازار ایالات متحده پس از ByteDance ادغام با موسیقی.ly در سال 2018 است. که ادغام هرگز مورد تایید شده توسط کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) مانند همه خریداری از شرکت های ایالات متحده توسط شرکت های خارجی قرار دارد. در ماه نوامبر گذشته سناتور چاک شومر (D-NY) و روحانی (R-AR) با ارسال نامه ای به مدیر اطلاعات ملی درخواست کرد که Infinite بود که موضوع امنیت ملی بررسی است.
در حال حاضر رویترز گزارش شده است که چهار سناتور ایالات متحده آمریکا باید با ارسال نامه ای به FTC درخواست سازمان نظارتی برای بررسی اتهامات که Infinite نقض 2019 رضایت توافقنامه ای که قرار بود برای حفظ حریم خصوصی کودکان است. تحت رضایت و توافق Infinite توافق را پایین فیلم های ساخته شده توسط کاربران زیر 13. اما فیلم هرگز برداشته خروج از برنامه در نقض شرایط قرارداد. علاوه بر این نمایندگان با اشاره به این که Infinite موفق به ارائه پدر و مادر با یک "مستقیم متوجه" از آن با داده های قبل از آن اطلاعات وارد شده در کودکان با استفاده از آن برنامه است. و تحت ایالات متحده کودکان قانون حفاظت از حریم خصوصی آنلاین (COPPA), Infinite قرار بود به ارائه یک لینک در صفحه اصلی آن به این شرکت سیاست حفظ حریم خصوصی.

نامه به FTC امضا شد و توسط سناتور دموکرات Ed Markey (یک نویسنده COPPA) و ریچارد بلومنتال. همچنین امضای بودند سناتور جمهوریخواه جاش هاولی و مارشا بلکبرن سابق خشن است منتقد از هر دو کشور چین و رسانه های اجتماعی. که داند گفت: "در مواجهه با شواهد قانع کننده که این wildly محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی است پرهیاهو و موازین الزام آور آمریکا حریم خصوصی قوانین FTC باید حرکت سریع برای راه اندازی یک بررسی و به زور نگه متخلفان پاسخگو باشد."

نامه ای دیگر به FTC فرستاده شده توسط 14 دموکرات ها در ایالات متحده در خانه انرژی و تجارت کمیته خواستار تحقیق و تفحص از Infinite. دو جمهوری خواهان که متعلق به همان کمیته در نامه ای به طور مستقیم به ژانگ Yiming بنیانگذار و مدیر اجرایی Infinite صاحب ByteDance به دنبال کسب اطلاعات در مورد آن اتهام روابط دولت چین و چگونه از آن جمع آوری اطلاعات در مورد کودکان. Infinite در پاسخ با ارسال یک ایمیل که گفت که این شرکت "موضوع ایمنی به طور جدی برای همه کاربران ما, و ما همچنان به تقویت بیشتر ما پادمان و معرفی اقدامات جدید برای محافظت از افراد جوان در برنامه است."

اگر شما می خواهید به Infinite امتحان کنید, شما می توانید نصب آن بر روی دستگاه iOS خود را از فروشگاه برنامه اپل و یا دانلود آن را بر روی دستگاه آندروید خود را از فروشگاه Google Play. ما نمی دانیم که آیا این بیانیه به شرح زیر از Infinite هنوز هم اعمال می شود اما زمانی که آن را درگیر با کنگره در سال گذشته بیش از شکست خود را به CFIUS ثبت نام در موسیقی.ly خرید این شرکت گفت: "در حالی که ما نمی توانیم اظهار نظر در حال انجام نظارتی فرآیندهای Infinite روشن ساخته است که ما هیچ اولویت بالاتر نسبت به کسب اعتماد کاربران و تنظیم کننده در ایالات متحده در بخشی از این تلاش شامل کار با کنگره و ما متعهد به انجام این کار است."


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب